Pierwszy stok narciarski na Podhalu otwarty (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 04 lutego
Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Gilberta
Nowy Targ
Snow
-1°
Wiatr: 11.412 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-1°
Wiatr: 9 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-0°
Wiatr: 15.336 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-0°
Wiatr: 18 km/h Wilgotność: 97 %
Snow
Wiatr: 13.68 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-1°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 99 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
20.11.2022, 16:23 | czytano: 7876

Pierwszy stok narciarski na Podhalu otwarty (zdjęcia)

Wyciąg Narciarski UFO w Bukowinie Tatrzańskiej już otwarty. Od razu pojawili się chętni narciarze i snowboardziści. - Narciarstwo jest tylko 3-4 miesiące w roku. Gdyby było cały rok, to może tak by nie tęsknili. Poza tym to bardzo dobra forma aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu - mówi Andrzej Stasik właściciel Wyciągu Narciarskiego UFO.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
Kolejny rok z rzędu Wyciąg Narciarski UFO w Bukowinie Tatrzańskiej jako pierwszy udostępnił przygotowana trasę narciarska. Pomogła w tym roku pogoda. 

- Wystarczyły dwa dni śnieżenia. Otwartą mamy połowę trasy, czyli 200 metrów. W przyszłym tygodniu drugie 200 m otworzymy we wtorek, bo śnieg już mamy, trzeba go tylko rozepchać - informuje Andrzej Stasik.

Na narciarzy nie trzeba było długo czekać. Już przed otwarciem na parkingu pojawili się pierwsi amatorzy Białego szaleństwa. 

- Już we wrześniu dzwonili kiedy będziemy otwarci. Mamy też kamery on-line, więc ci najbardziej spragnieni jazdy obserwowali i przyjechali. Byli Słowacy, byli miejscowi, ale też byli narciarze z Krakowa, bo rano dzwonili, czy mogą przyjechać - mówi właściciel stacji.

Na nartach będzie już można pojeździć codziennie nawet do godz 18- 20 zależnie od frekwencji na stoku.
Ankieta
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
STAŚ16:34, 20 listopada 2022
Super!!!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas