Jubileusz 15-lecia Tatrzańskiego Chóru Szumny (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Szczawnica
Clouds
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
17°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 68 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
30 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
22.11.2022, 14:34 | czytano: 2469

Jubileusz 15-lecia Tatrzańskiego Chóru Szumny (zdjęcia)

ZAKOPANE. 37 głosów zabrzmiało w jubileuszowym koncercie połączonym z promocją najnowszej płyty „W pogodnym nastroju”.

Fot. Marcin Szkodziński
Fot. Marcin Szkodziński
„O łaskawa, o litościwa”, a także „Deszczowa piosenka” oraz „Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem?” to tylko niewielka część repertuaru z jaką w Teatrze im. Stanisława Ignacego Witkiewicza wystąpił w poniedziałek 21 listopada Tatrzańskiego Chóru Szumny.

- Na początku chór miał 24 osoby. Potem zaczął się rozrastać. Dochodziły młode osoby, które później odchodziły idąc na studia, zmieniając miejsce zamieszkania. W chórach amatorskich takie zmiany to normalna sprawa - zaznacza Mirosława Lubowicz, dyrygent i kierownik Tatrzańskiego Chóru Szumny.

Pewnym jest jednak, że chór przetrwał tyle lat dzięki zaangażowaniu Mirosławy Lubowicz. - Mobilizuję cały czas i angażuję wszystkich. Wkładam w to całe serce. Nie liczę czasu, który na to poświęcam. Dwa-trzy razy w tygodniu organizuję próby. Czasem poświęcam dodatkowy czas osobom nowym - mówi Mirosława Lubowicz.

Na zakończenie koncertu na salę wjechała słodka niespodzianka przygotowana przez Cukiernię Samanta, a starosta tatrzański Piotr Bąk rozdał kwiaty wszystkim członkom chóru.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas