"Bezlitosny ogień odebrał nam dach nad głową oraz wszystko co posiadaliśmy". Ruszyła zbiórka na rzecz pogorzelców - podhale24.pl
Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego
Szczawnica
Clouds
-2°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
-2°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-2°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-2°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-1°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 91 %
Snow
-3°
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
234 %
Nowy Targ
48 %
Zakopane
36 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dostateczna
PM 10: 117 | 234 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 24 | 48 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
23.12.2022, 17:51 | czytano: 5186

"Bezlitosny ogień odebrał nam dach nad głową oraz wszystko co posiadaliśmy". Ruszyła zbiórka na rzecz pogorzelców

ZAKOPANE. W czwartkowym pożarze na Zoniówce dach nad głową straciło kilka osób. Na jednym z portali zajmujących się zbiórkami charytatywnymi rozpoczęto akcję mająca służyć wsparciu rodziny z Zakopanego. "Nasza ośmioosobowa rodzina wychodzi do Was z ogromną prośbą o wsparcie!" - apelują nieszczęśnicy.

"Święta spędzimy w hotelu i to tylko dlatego, że dobrzy ludzie taki nocleg nam zaoferowali. Spędzimy je zastanawiając się jakie dalsze będą losy członków naszej rodziny i jak poradzimy sobie ze wszystkimi trudnościami? Przecież straciliśmy wszystko...

Jest nam naprawdę trudno, ale pocieszamy się faktem, że nikomu z nas nie stała się żadna krzywda fizyczna. Chociaż, te Święta będą dla nas smutne, to jesteśmy wdzięczni, że możemy je spędzić w komplecie. To dodaje nam wielu sił.

Teraz naszym największym pragniemy jest powrót do życia jakie prowadziliśmy przed tym tragicznym zdarzeniem i stworzenie sobie nowego miejsca na ziemi. Dla nas samych będzie to bardzo trudnym wyzwaniem. Dlatego będziemy Wam wdzięczni za każde wsparcie" - czytamy w apelu.

Zbiórka prowadzona jest tutaj.


s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
pietrek16:33, 26 grudnia 2022
Trzeba było ,,nieszczęśnicy,, wcześniej zadbać o siebie,bezpieczeństwo.Nie żebrajcie teraz!Nie boję się pracy nawet bez nogi,ręki po wypadku.Problem to jest zwracanie na siebie uwagę,nagłaśnianie, użalanie się nad sobą,i lenistwo !!! (noga ,ręka mi nie odrośnie,żyje jest ok.).
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas