Prezydent w śnieżycy (zdjęcia) - podhale24.pl
Czwartek, 23 marca
Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława
Szczawnica
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
11°
Wiatr: 8.208 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
11°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
12°
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
15°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
15°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 83 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
30 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
04.02.2023, 11:13 | czytano: 8732

Prezydent w śnieżycy (zdjęcia)

ZAKOPANE.12 h Slalom Maraton z prezydentem RP Andrzejem Dudą rozpoczął się w śnieżycy.

Fot. Marcin Szkodziński
Fot. Marcin Szkodziński
- Cieszę się ogromnie, że mogłem przyjechać, wiecie Państwo, że narciarstwo alpejskie jest takim moim ulubionym, ukochanym sportem, jest w jakimś sensie także moim hobby. Więc to, że możemy się tutaj spotkać, że mogę z Państwem być, to jest dla mnie, nie tylko ogromna przyjemność, ale też wielki zaszczyt spotkać się z naszymi zawodnikami - powiedział prezydent, który co roku bierze udział w 12 h Slalom Maraton w Zakopanem.

Prezydenta przywitał burmistrz Zakopanego Leszek Dorula wręczając mu kosz pełen oscypków. Na nartach z samorządowców wystartował Piotr Bąk, starosta tatrzański i wójt Kościeliska Roman Krupa.

Slalom Maraton to zawody otwarte dla wszystkich amatorów i miłośników narciarstwa oraz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Celem sportowym imprezy jest próba pobicia Rekordu Polski w 12-godzinnym, drużynowym slalomie oraz pokonanie rekordowego dystansu na obu slalomach, aby pozyskać proporcjonalnie rekordowe wsparcie dla podopiecznych Fundacji HANDICAP Zakopane.

- Cieszę się, że po raz kolejny się spotykamy, że nasi wspaniali zawodnicy, mistrzowie są znowu z nami na tych wspaniałych zawodach po to, by tutaj przez 12 godzin, przez czas tego narciarskiego maratonu zjeżdżać na Polanie Szymoszkowej, by zebrać środki na kolejny rok edukacji przez sport, rehabilitacji przez sport dla dzieci z niepełnosprawnościami, dla młodzieży z niepełnosprawnościami - mówił Andrzej Duda.

ms/r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Seb13:51, 7 lutego 2023
"- Cieszę się ogromnie, że mogłem przyjechać, wiecie Państwo, że narciarstwo alpejskie jest takim moim ulubionym, ukochanym sportem, jest w jakimś sensie także moim hobby. Więc to, że możemy się tutaj spotkać, że mogę z Państwem być, to jest dla mnie, nie tylko ogromna przyjemność, ale też wielki zaszczyt spotkać się z naszymi zawodnikami - powiedział prezydent"
No patrz pan taka miłość, a wyciągi to kto nam zamykał?
Gulasz Juliusz Zeżarł10:01, 6 lutego 2023
Sytuacja w kraju i na świecie jest wyjątkowo stabilna, nie ma żadnych kryzysów, to dlaczego Pan Prezydent miałby sobie nie poświęcić dnia na wypad na narty.
Rafal16:16, 5 lutego 2023
Jakbymy chcieli narciarza prezydentem Polski to by my wybrali Małysza, Duda zbiera grosiki na dzieci, a Czarnek rozdaje mln zł, dla swoich.
yamakay12:04, 5 lutego 2023
chyba wolalbym orkiestere WOŚP niż jazde z najgorszym prezydentem w historii kraju.... WOŚP też zbiera na dzieci.... łatwiej nazwac Pana Owsiaka złodz....iejem.... hipokryzja wladzy gdzie juz nie ma zlo..dzi...eji tylko gangsterzy!!!!!!!!!
pol17:05, 4 lutego 2023
Ani biedronia,nitrasa czy kosiniaka nie było? Nie dali zarobić na dzieci?Z podhalańskich władz samorządowych też pustka a każdy jeżdzi na nartach,trzeba tylko chcieć.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas