Krystyna Kachel "Zasłużona dla Rabczańskiej Młodzieży" - podhale24.pl
Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Zakopane
Clouds
Wiatr: 3.672 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
10°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 78 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
25.02.2023, 10:32 | czytano: 1912

Krystyna Kachel "Zasłużona dla Rabczańskiej Młodzieży"

Podczas XVI sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju, której gościem był burmistrz Leszek Świder podjęto uchwałę, na wniosek Kapituły, o przyznaniu tytułu „Zasłużony dla Rabczańskiej Młodzieży”.

Fot. Piotr Kuczaj
Fot. Piotr Kuczaj
Spośród trójki kandydatów Młodzieżowa Rada Miejska zdecydowała przyznać ją Krystynie Kachel, aktorce i kierownik artystycznej Teatru Lalek „Rabcio”, autorce monografii „Rabcia”, prezes „Stowarzyszenia Przyjaciół Rabcia”, która mnóstwo czasu poświęca na promocję teatru wśród rabczańskiej młodzieży i wspólnie z młodymi ludźmi podejmuje szeroko pojętą aktywność teatralną. Realizując projekty teatralne nie zapomina o młodzieży i jej potrzebach, organizując warsztaty teatralne i artystyczne, konkursy, tworząc wspólne spektakle, angażując młodzież w liczne projekty. To właśnie w uznaniu zasług - za trud, poświęcony czas i wspólne dzieła, rabczańska młodzież postanowiła odznaczyć ją własnym medalem. - Jestem ogromnie wzruszona, bardzo wam dziękują – powiedziała Krystyna Kachel odbierając medal. - Mam nadzieję, że was nie zawiodę, zwielokrotnię aktywność i z jeszcze większą energią będę działać na rzecz młodzieży.

Uroczystego wręczenie tytułu „Zasłużony dla Rabczańskiej Młodzieży” dokonał przewodniczący Norbert Sienkowiec w obecności burmistrza, a wcześniej sekretarz MRM Jan Luberda odczytał dokonania Krystyny Kachel.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Damian18:56, 25 lutego 2023
Bardzo ładna i zdolna dziewczyna
0
Stara baba co zymbów ni ma12:52, 25 lutego 2023
Gratulacje. Bardzo sensowna praca. Efekty widoczne. Nareszcie młodzieży coś się chce i robią to z dobrym skutkiem. Brawo! Hej!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas