Karnisze elektryczne, wave, a może szyny sufitowe? (art. sponsorowany) - podhale24.pl
Piątek, 09 czerwca
Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
Nowy Targ
Clouds
15°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
14°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
14°
Wiatr: 3.852 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
16°
Wiatr: 0.576 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
15°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
12 %
Nowy Targ
30 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
21.03.2023, 18:00 | czytano: 1936

Karnisze elektryczne, wave, a może szyny sufitowe? (art. sponsorowany)

W dzisiejszym artykule przedstawimy trzy rodzaje karniszy w zupełnie nowym wydaniu. Te zamienniki tradycyjnych karniszy stają się bardzo popularnym rozwiązaniem dekoracji naszego okna, dlatego wraz z ekspertami firmy Małgorzata przyjrzymy się bliżej tym patentom.

Jeszcze zanim zaczniemy, klikając w linki, możecie dowiedzieć się od zespołu firmy Małgorzata jeszcze więcej na temat przedstawionych produktów.

Karnisze elektryczne – tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu

Karnisze elektryczne z roku na rok zyskują na swojej popularności, a dzięki swojej nowoczesnej, niezawodnej i stosunkowo taniej technologii zdobywają zaufanie wśród klientów i przestają być traktowane jako luksus. Jako że, coraz więcej osób może sobie pozwolić na posiadanie karniszy elektrycznych warto przytoczyć kilka argumentów, decydujących za ich wyborem.


Po pierwsze karnisze elektryczne to niezwykła szybkość obsługiwania zasłon, a dodatkowa zaleta niewielkiego poboru prądu sprawia, że jest to ekonomiczne i ciche urządzenie najwyższej jakości. Po drugie posiadanie karniszy elektrycznych to niesamowita wygoda odczuwalna na co dzień, szczególnie jeśli posiadamy wiele dużych okien, jak na zdjęciu poniżej. Ich codzienne ręczne zasłanianie i odsłanianie jest dosyć problematyczne. Montując karnisze elektryczne, wyręczą nas w tej czynności, a jedyne co musimy zrobić to kliknąć jeden przycisk na naszym smartfonie. Po trzecie, jedną z najistotniejszych zalet posiadania karnisza elektrycznego jest możliwość zaprogramowania go na konkretne godziny. Dzięki funkcji „regulacji snu” nasze zasłony będą się odsłaniały i zasłaniały o wyznaczonych przez nas godzinach. Jest to bardzo praktyczna funkcja, doceniana przez klientów, która znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie.


Codzienne ręczne odsłanianie firan czy zasłon, oprócz tego, że może być uciążliwe, to jeszcze wpływa na ich kondycję. Częste dotykanie czy ciągnięcie oddziaływuje na ich stan, przez co mogą być wygniecione i stracić na atrakcyjności. Podczas gdy elektryczna wersja utrzyma nasze zasłony w idealnym stanie, pozwoli zachować świeżość oraz piękno dekoracji na dłużej.

Szyna KS — świetne rozwiązanie zarówno pod względem praktycznym, budżetowym, jak i funkcjonalnym

Szyna sufitowa KS to bezustannie najpopularniejsze rozwiązanie od kilkunastu lat, jeśli chodzi o manualne systemy dekoracji okna. Swoją popularność zawdzięcza kilku cechom. Przede wszystkim szyna KS to inaczej szyna aluminiowa. Dzięki swojej budowie z lekkiego aluminium nie sprawia problemu podczas montażu szyny do sufitu, nawet przy długich 5-metrowych szynach. Dodatkowo stosunkowo niewielka ilość otworów, które należy wywiercić, pozwala na szybki i sprawny montaż.


Ponadto warto wspomnieć, że szyna KS może być również gięta. Jest to zdecydowany atut posiadaczy okien po łukach lub jak na zdjęciu poniżej pewnych elementów, których nie można usunąć, a trzeba jakoś ominąć. Rozwiązaniem tego problemu jest specjalnie gięta szyna po łuku lub punktowo pod dowolnym kątem, która nie powoduje ściskania szyny, tylko delikatne jej rozciąganie. Zastosowanie szyny na oknie tego typu wymaga zebrania dokładnych pomiarów, dlatego warto skontaktować się z firmą Małgorzata w celu omówienia rozwiązania.


Użycie szyny sufitowej wyróżnia się niezwykłą lekkością, dzięki czemu nie dominują w wystroju wnętrza. Dodatkowo są łatwe w montażu i można je dowolnie przycinać i łączyć. W firmie Małgorzata możesz mieć pewność najlepszej obsługi. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, eksperci firmy są jednymi z najlepszych w danej dziedzinie i zaproponują Ci indywidualne rozwiązania karniszy, które dostosowane będą do konkretnych potrzeb Twojego wnętrza.

Karnisz Wave – innowacyjne rozwiązanie dające zdumiewające efekty

System wave to aktualnie jeden z najmodniejszych sposobów wieszania firan czy zasłon na karniszu. System ten sprawia, że dekoracja układa się w doskonale równe fale, które efektownie zdobią nasze wnętrza. Efekt ten pożądany jest szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, gdzie klienci pragną wprowadzić delikatne, finezyjne formy, przybierające kształty idealnych fal na firanach.


Od kilku lat zyskują one swoją popularność ze względu na kilka powodów. Po pierwsze zaoszczędzimy czas na układanie naszej dekoracji okiennej, ponieważ system ten gwarantuje nam równomierne rozłożenie zasłon z niesamowitą łatwością. Po drugie system karniszy wave wpasuje się do większości stylów wnętrz od nowoczesnych, przez naturalne, po retro. Po trzecie osiągniemy efekt wizualny gęstych i niezwykle bogatych zasłon, którego nie uzyskamy przy zastosowaniu innych typów karniszy.


Jako że karnisze z systemem wave wykorzystywane są do tworzenia na oknach idealnego ładu, warto przyjrzeć się rodzajom tkanin, jakie będą odpowiednie do tego systemu. Aby uzyskać efekt ułożenia zasłon w idealne fałdki, trzeba zwrócić uwagę na miękkość tkaniny. Bardzo dobrze sprawdzają się tu firanki, jak na zdjęciu zaprezentowanym powyżej, których gramatura jest niska, przez to dekoracja na oknie układa się dobrze. W rezultacie uzyskano oszałamiający efekt delikatnie prześwitujących firan tworzących zdumiewającą strukturę, które wprowadzają monumentalny charakter wnętrza.


Ciekawą konfiguracją zaprezentowaną na zdjęciu powyżej jest połączenie zasłon przyciemniających i firanek wave. Taka konfiguracja pozwala nam w dzień wpuścić maksymalnie dużo światła, za to w nocy otrzymać pełne zaciemnienie dzięki zasłonom. Firma Małgorzata posiada szeroki asortyment wyselekcjonowanych tkanin, przygotowanych pod ten system, dlatego możesz mieć pewność obsługi na najwyższym poziomie.
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas