Podwyższenie nawierzchni przy szkole plastycznej gotowe (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 3.672 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 84 %
Jakość powietrza
40 %
Nowy Targ
28 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
27.04.2023, 14:17 | czytano: 1808

Podwyższenie nawierzchni przy szkole plastycznej gotowe (zdjęcia)

W Zakopanem na ul. Sienkiewicza przy liceum plastycznym drogowcy zakończyli budowę podwyższenia na drodze przy przejściu dla pieszych.

Fot. Marcin Szkodziński
Fot. Marcin Szkodziński
Prace drogowe na ul. Sienkiewicza przy zakopiańskim liceum plastycznym zostały zakończone. Drogowcy na kilkumetrowym odcinku nawierzchni położyli czerwoną kostkę. Została ona ułożona w sposób wymuszający na kierowcach zwolnienie, aby wjechać na podwyższenie.

Zakończenie wzniesienia umożliwiło także likwidację progu zwalniającego znajdującego się do niedawna nieco wyżej na jezdni.

Podobne podniesienie jezdni powstało przy Zespole Państwowych Szkół Artystycznych. Wraz z podniesieniem jezdni udało się wygospodarować kilka miejsc postojowych, aby rodzice odwożący dzieci mili gdzie przystanąć i bezpiecznie wysadzić swoje pociechy.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas