Aleksandra Król gościem na sesji Rady Powiatu Nowotarskiego - podhale24.pl
Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Czarny Dunajec
Clear
18°
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 83 %
Clear
22°
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 88 %
Clear
18°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 85 %
Clear
18°
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 87 %
Clear
20°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 88 %
Clear
17°
Wiatr: 8.568 km/h Wilgotność: 73 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
44 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
28.04.2023, 08:10 | czytano: 2450

Aleksandra Król gościem na sesji Rady Powiatu Nowotarskiego

NOWY TARG. Gratulacje, kwiaty, dyplomy oraz nagrody pieniężne odebrała podczas wczorajszej powiatowej sesji - Aleksandra Król.

zdj. Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
zdj. Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Sportsmence gratulował starosta Krzysztof Faber, Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Rafacz oraz wiceprzewodniczący: Józefa Guziak i Jan Komorek.

Nowotarżanka specjalizuje się w slalomie i w gigancie równoległym. To olimpijka z Soczi, PyeongChang i Pekinu - gdzie została wybrana chorążym olimpijskiej reprezentacji.

Jednym z jej ważniejszych wyników w karierze jest 2. miejsce w zawodach Pucharu Świata w Moskwie w 2013 roku. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2013/2014 w slalomie równoległym zajęła 11. miejsce, natomiast w sezonie 2022/2023 w generalnej klasyfikacji w PGS uplasowała się na 4 miejscu.

Największy sukces w karierze osiągnęła w Pucharze Świata - 1 miejsce w 2022 w austriackim Simonhohe, natomiast w lutym tego roku w gruzińskim Bakuriani zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w snowboardzie alpejskim w slalomie gigancie równoległym.

Jej motto brzmi: "Małymi kroczkami do przodu".

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Osiol22:39, 28 kwietnia 2023
Panie Adamie zawsze Pana wypychają do przodu a jak zdjęcie to wepchali się sami ech ci pańscy koledzy....
Motto się może nie sprawdzić nie żyjemy po dwieście lat aktywności sportowej
0
Nowottarżanin17:47, 28 kwietnia 2023
Nowotarżanin, monitoruje wydarzenia w Mieście i w Powiecie. Trudno nie zauważyć, że najaktywniejszym Radnym na którego głosowaliśmy jest Adam Jurek Jest aktywnym w postrzeganiu problemów i zdarzeń i wydarzeń Spośród których usprawnienie obsługi petentów poprzez likwidację bramek w Starostwie, zawsze zgłasza potrzeby wizerunkowe dla władz Powiatu dla ludzi którzy wyróżniają sie, pamiętam, że m.in. był inicjatorem wyróznienia Dawida Kubackiego, młodrgo strzelca sportowego Guzika w przeszłości, a teraz Aleksandry Król. Ale publikacja to zdarzenie marnie eksponuje. Informacja powszechna powinna być pełna i rzetelna. Brak mi tego i słuszne są uwagi piszących komentarze. A szkoda zapomieliście o inicjatorze. Brawo Adam Jurek nasz Radny
0
Kibic16:50, 28 kwietnia 2023
Z tego co czytałem wczeniej, to nikt inny, tylko Radny pan Adam Jurek był inicjatorem uhonorowania naszej sportsmenki, a jakoś go nie widzę na zdjęciu. Wcześniej uhonorowało Panią Aleksandrę Król Zakopane,a radni powiatu nowotarskiego o tym nie pomyśleli,oprócz Pana Adama Jurka, ale pozować na foto to już pomyśleli ./
0
Jacek Sowa16:16, 28 kwietnia 2023
Dopisując się do materiału przyznaję, że udostępniona przez Starostwo fotografia może stanowić co najwyżej "zdjęcie ilustracyjne"! Brakuje mi ciepłego komunikatu na temat inicjatorów tego spotkania, którzy nie od dziś dbają o wizerunek naszego regionu, także sportowy. Uważam, że nie jest to okazja pamiątkowej fotki dla figurantów; pominięto tu działanie radnego Adama Jurka czy wicestarosty Bogusława Waksmundzkiego. I szacunek należy się głównie takim ludziom. A mamy to na co dzień na każdym kroku, niestety! To jest moja osobista opinia, obywatela tego Miasta i Regionu!
0
rycząca czterdziestka13:36, 28 kwietnia 2023
A radny Jurek to gdzie, toż to jego pomysł, zamiast pracować to się fotografują. Pytanie do starosty, czy p. Król miała umówiona wizytę w starostwie na sesje zdjęciową???
0
Żałosne09:48, 28 kwietnia 2023
Czy My Polacy, utrzymujemy tych ludzi dla "pozowania do zdjęć"? Ci włodarze, urzędnicy nic dla nas nie robią, tylko gnębią nas paraustawowymi zamordyzmami!
Czas skończyć z nierobami biurokratycznymi, na którym robią tylko ludzie pracy (czyli Ci, którzy coś wytwarzają)!!
Widać ich tylko
na wszelakich otwarciach
na przecinaniu wstążek
na uroczystościach kościelnych
lansujących się przy sportowcach

WIELKIE BRAWO dla Aleksandry Król za ciężką pracę i chwalebną promocję Polski - SZACUNEK tylko dla tej Pani
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas