Zabawa dla dzieci sfinansowana przez przedsiębiorców (zdjęcia) - podhale24.pl
Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Szczawnica
Clouds
18°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
20°
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.876 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
19°
Wiatr: 9.396 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
18°
Wiatr: 10.26 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
68 %
Nowy Targ
56 %
Zakopane
60 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 30 | 60 %
02.06.2023, 10:06 | czytano: 2237

Zabawa dla dzieci sfinansowana przez przedsiębiorców (zdjęcia)

Ponad tysiąc uczniów z powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i limanowskiego uczestniczyło w 17. edycji pikniku Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom, który tradycyjnie odbył się w Rodzinnym Parku Rozrywki i Edukacji Rabkoland w Rabce-Zdroju. Organizatorem wydarzenia był Andrzej Gut-Mostowy.

zdj. organizatora
zdj. organizatora
Dzięki zaangażowaniu darczyńców po raz kolejny dla najmłodszych udało się zorganizować wyjątkowy Dzień Dziecka. Kilkadziesiąt szkół miało możliwość za darmo zabrać dzieci do parku rozrywki - organizator opłacił bowiem transport i wejściówki. Dodatkowo, dla blisko 200 dzieci, które w dniu wydarzenia przyszły do Rabkolandu z rodzicami, zostały również przygotowane bezpłatne bilety.

Dla uczestników tradycyjnie przygotowano wiele atrakcji - wśród nich konkursy z nagrodami.

- Jedną z głównych nagród, wycieczkę do Warszawy oraz zwiedzanie Sejmu wygrała szkoła z Kamienicy, a rower górski - druga nagroda główna - powędrowała do Młynnego. Wspaniała zabawa ponad tysiąca dzieci jest dla nas wszystkich sponsorów najlepszą nagrodą za zorganizowane tego festynu - mówił pomysłodawca wydarzenia, Andrzej Gut-Mostowy.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Darczyńców. W tym roku upominki dla dzieci ufundowali: Allmedica, Terma Bania, Termy Szaflary, Kinga Pienińska, Kino Sokół Zakopane, Termy Bukowina, Chochołowskie Termy, Polskie Koleje Linowe, Knap Motor, Uzdrowisko Rabka, Termy Zakopiańskie oraz Cukiernia Samanta.

mat. prasowy, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
cba19:45, 2 czerwca 2023
czyli to dłużnicy pis-u dalej - Andrzeja Gut-Mostowy. It cała prawda.
Jasne12:33, 2 czerwca 2023
Proszę o zmianę tytułu na: "...sfinansowana przez polityka rozpoczynającego kampanię wyborczą i przedsiębiorców". Niech pan doktor z Bułgarii nie robi gimnastyki tylko mówi wprost o co chodzi.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas