Zakopiański Dzień Dziecka (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Jabłonka
Clouds
17°
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
20°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
18°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 83 %
Rain
18°
Wiatr: 9.756 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
04.06.2023, 22:33 | czytano: 1352

Zakopiański Dzień Dziecka (zdjęcia)

ZAKOPANE. W niedzielę na Dolnej Równi Krupowej zorganizowana została impreza pełna atrakcji, niespodzianek i to z różnych dziedzin.

zdj. Piotr Korczak
zdj. Piotr Korczak
Były warsztaty taneczne, szydełkowania, plastyczne, survivalowe, ceramiczne oraz haftu i makramy. Na uczestników czekała ścianka wspinaczkowa, dmuchańce oraz strzelnica. Do tego pokaz pierwszej pomocy, wóz strażacki, pokaz capoeiry, stoisko ekologiczne i malowanie twarzy.

Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu Niepełno…sprytni oraz programu Cool-turalny człowiek.

Aby upamiętnić 90-lecie nadania praw miejskich Zakopanemu w południe zrobiono wspólne zdjęcie z lotu ptaka.

Odbyły się zbiórki dla czteroosobowej rodziny z Zakopanego, która w pożarze domu straciła cały swój dobytek oraz dla Kamilki Gil chorej na SMA.

W organizację zabawy włączyło się Zakopiańskie Centrum Kultury, Miejska Galeria Sztuki, Miejska Biblioteka Publiczna, MOPS, Muzeum Tatrzańskie, KSRG Zakopane Olcza, Policja, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Termy Zakopiańskie, OSP Bukowina Tatrzańska, Społem Zakopane, Piekarnia Szymonek, Decathlon, ROX DANCE Studio Zakopane, Stowarzyszenie Centro Cultural Arte e Luta Brasileira, Piękny Sklep, SPSS Grupa Regionalna Podhale, 21. Brygada Strzelców Podhalańskich im. gen. M. Boruty-Spiechowicza, ZHR.

UM Zakopane, s/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas