Promocja Igrzysk Europejskich i funduszy unijnych (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Zakopane
Clouds
Wiatr: 3.672 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
10°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 78 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
05.06.2023, 13:44 | czytano: 1850

Promocja Igrzysk Europejskich i funduszy unijnych (zdjęcia)

Kolejna Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi zorganizowana została w Krościenku nad Dunajcem. Festyn połączony był z promocją rozpoczynających się 21 czerwca - III Igrzysk Europejskich.

zdj. UMWM
zdj. UMWM
W wydarzeniu uczestniczyli posłowie Anna Paluch i Patryk Wicher, marszałek województwa Witold Kozłowski oraz wójt Jan Dyda.

"Rozgrzewki" wprowadzają w nowy program „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”. To okazja do spotkania ze specjalistami i rozmowy o możliwościach pozyskania środków unijnych.

- Robimy to w ten sposób, żeby z promocją funduszy europejskich docierać do wszystkich, nawet tych mniejszych ośrodków. Nie kumulować tego typu wydarzeń w dużych miastach, ale organizować je w tych mniejszych – Krościenku, Miechowie, Starym Sączu, Proszowicach, Myślenicach, Zatorze, Gorlicach. Chcemy, aby mieszkańcy naszego regionu mieli łatwy dostęp do informacji, a co za tym idzie – pieniędzy, które wynegocjowaliśmy dla Małopolski na lata 2021-2027 - wyjaśnia Witold Kozłowski, marszałek Małopolski.

Rozgrzewki z Funduszami Europejskimi to także przestrzeń do zapoznania się z pięcioma dyscyplinami III Igrzysk Europejskich: łucznictwem, wspinaczką, breakingiem (breakdance), szermierką oraz judo. To największe tegoroczne wydarzenie sportowe w Europie rozpocznie się już 21 czerwca, a potrwa do 2 lipca.

Wydarzenie w Krościenku uświetniły występy lokalnych zespołów regionalnych, a także koncert Orkiestry Dętej OSP Krościenko, która w tym roku obchodzi swoje 100-lecie.

UMWM, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
do kota Jarosława11:00, 6 czerwca 2023
ania (mała litera to nie błąd) wszystko zapromuje, oszczędza na czynszu komunalnym za 160zł / miesiąc
A o "przekrętach", o których pisze tłumacząc się z zajmowania lokalu stanowiącego "zasób mieszkaniowy dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkaniowej" zna się jak mało kto - patrz Podhalańska uczelnia..
0
Egon14:14, 5 czerwca 2023
Nowy Targ omijają szerokim łukiem. Widać jaka ma miasto pozycję. Jaki burmistrz taka pozycja.
0
hipokryci i obłudnicy14:11, 5 czerwca 2023
Niech nie promują bzdur i nie wydają pieniędzy na bzdury! Niech wypłacą pieniądze z KPO , bo to się Polsce należy jak psu zupa !Podobnie z wypłatą pieniędzy z tytułu przyjęcia do Polski uchodźców z Ukrainy. Żądają 22tys. euro za emigranta , a tu mają fizycznie miliony uchodźców i wypłacają 20o euro. To armia hipokrytów i obłudników w stylu tuskowicza rudzielca.. Paranoja szaleńców unijnych . Polacy nie wierzcie tym hipokrytom.
0
kot Jarosław13:42, 5 czerwca 2023
Aniu Ty Fundusze Europejskie promujesz? Te UE? jak to ?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas