Sprawcy pobicia i kradzieży aresztowani przez policję - podhale24.pl
Niedziela, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Rabka Zdrój
Rain
12°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
11°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
12°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
15°
Wiatr: 6.84 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
12°
Wiatr: 7.848 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
10.06.2023, 12:44 | czytano: 4315

Sprawcy pobicia i kradzieży aresztowani przez policję

Sąd Rejonowy w Zakopanem aresztował tymczasowo dwóch mężczyzn, którzy napadli, pobili i okradli za garażami przy ul. Zborowskiego 46-letniego mieszkańca Krakowa.

W minioną niedzielę przy ul. Zborowskiego w Zakopanem, 46-letni mężczyzna spotkał dwie kobiety. Rozmowa przed sklepem spożywczym zakończyła się propozycją wspólnego wypicia piwa. Kobiety chętnie zgodziły się wiec poszli spożywać alkohol w pobliżu opuszczonych garaży za jednym ze sklepów. Po jakimś czasie na miejscu pojawiło się dwóch krewkich mężczyzn, którzy bijąc i kopiąc 46-letniego mieszkańca Krakowa doprowadzili go do stanu bezbronności po czym obrabowali go zabierając mu portfel z gotówką i telefon komórkowy. Później okazało się, że kobiety i napastnicy znali się.

Cała czwórka była wcześniej legitymowana przez tatrzańskich policjantów w związku z popełnianymi przez nich wykroczeniami. Pobitego mężczyznę zauważył parkingowy, który wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe i policję. Popołudniu po ustaleniu okoliczności zdarzenia rozpoczęły się poszukiwania sprawców rozboju. Tego samego dnia pomimo niewielu informacji, jakimi dysponowali funkcjonariusze udało się zidentyfikować domniemanych sprawców. Zostali zatrzymani w Zakopanem w jednym z budynków przy ul. Witkiewicza. Mężczyźni w wieku 47 i 31 lat doskonale znani tatrzańskim policjantom usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. W minioną środę zakopiański sąd na wniosek prokuratury tymczasowo aresztował obu mężczyzn na najbliższe trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi im od 2 do 12 lat więzienia.

Źródło: KPP Zakopane, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
...10:32, 11 czerwca 2023
Zakopiańska policja w 24 godziny znalazła sprawców pobicia, a nowotarska policja do dzisiaj szuka sprawców pobicia chłopaka pod metalką.
Rjcb14:12, 10 czerwca 2023
Porzadnie ich wygumieac.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas