Taniec z flagami - ciekawe wydarzenie pod Giewontem - podhale24.pl
Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Czarny Dunajec
Clouds
26°
Wiatr: 11.376 km/h Wilgotność: 36 %
Clouds
26°
Wiatr: 13.284 km/h Wilgotność: 39 %
Clouds
26°
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 43 %
Clouds
29°
Wiatr: 9.9 km/h Wilgotność: 42 %
Rain
29°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
25°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 41 %
Jakość powietrza
34 %
Nowy Targ
30 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
25.06.2023, 16:26 | czytano: 1671

Taniec z flagami - ciekawe wydarzenie pod Giewontem

ZAKOPANE. W pierwszą niedzielę lipca w Parku Miejskim wystąpią Strażnicy Herbów oraz Gwardia Gryfa. Zapowiada się wydarzenie pełne tańca z nietypowymi rekwizytami, jakimi są flagi.

zdj. GwardiaGryfa.pl
zdj. GwardiaGryfa.pl
Gwardia Gryfa jako jeden z największych zespołów artystycznych w Polsce realizujących spektakularne widowiska. Zespół stanowi grupa trzydziestu artystów: chorągwiarzy, tancerek, żonglerów, szczudlarzy i animatorów. Strażnicy Herbów to zespół chorągwiarski ze Śniadowa na Podlasiu.


Oba zespoły zaprezentują mieszankę włoskiej żonglerki chorągwiami i teatru tańca.


- Zapraszamy na barwne widowisko, w którym spotkają się dwie wyjątkowe grupy chorągwiarskie - jedyna w Polsce dziecięca grupa "Strażnicy Herbów" z GOK Śniadowo na Podlasiu oraz ich mistrzowie, nauczyciele i współzałożyciele "Gwardia Gryfa" z Wrocławia. Podczas wspólnych warsztatów stworzyli niesamowity pokaz tańca i żonglerki flagami, który będzie można zobaczyć, a nawet samemu spróbować tej sztuki podczas Pikniku z flagami 2 lipca br. w niedzielne popołudnie od godz. 16.00 do 18.00 w Parku Miejskim w Zakopanem. Widowisko rozpocznie wspaniała parada, podczas której przy wtórze fanfarów oraz bębnów i werbli sekcji rytmicznej, obie grupy chorągwiarskie zaprezentują się przed widownią w całej swojej krasie. Przybywajcie - zaprasza Gabi Piszczatowska dyrektor Gminnego Ośrodka kultury w Śniadowie.


s/ zdj. gwardiagryfa.pl i Strażnicy Herbów/FB
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas