Zakopane stanęło w korkach. Wszystko przez prace na rondzie Armii Krajowej (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada
Rabka Zdrój
Snow
-2°
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-1°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-1°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-1°
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-2°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
22 %
Nowy Targ
80 %
Zakopane
44 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 40 | 80 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
09.08.2023, 13:58 | czytano: 2378

Zakopane stanęło w korkach. Wszystko przez prace na rondzie Armii Krajowej (zdjęcia)

Drogowcy zakończyli już kłaść ścieralną warstwę asfaltu, ale rondo Armii Krajowej jest nadal nieprzejezdne. Na ul. Sienkiewicza i Al. 3-Maja tworzą się gigantyczne korki.

Fot. Marcin Szkodziński
Fot. Marcin Szkodziński
O drogowym paraliżu można mówić w Zakopanem. Samochody stoją w gigantycznych korkach na ul. Nowotarskiej, Sienkiewicza, Al 3-Maja i otwartej części ul. Kościuszki. Korki są związane z pracami drogowymi na rondzie przy remontowanym dworcu kolejowym.

Drogowcy zakończyli już układać ścieralną warstwę asfaltu. Masa musi jednak jeszcze wyschnąć. Drogowcy szacuję, że ok. godz. 13 powinni już przywrócić ruch samochodów w tym miejscu.

Niestety nie wszyscy kierowcy przestrzegają zakaz ruchu obowiązujący w tym miejscu. Zdarzają się tacy, którzy za wszelką cenę chcą skrócić sobie drogę i wjeżdżają na ciepły asfalt przez co mogą doprowadzić do przedłużenia prac i poprawek ewentualnych uszkodzeń.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas