Zatoki autobusowe już gotowe, powstaje jeszcze parking (zdjęcia) - podhale24.pl
Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego
Czarny Dunajec
Clouds
-2°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
-2°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-2°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-2°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-1°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 91 %
Snow
-3°
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
90 %
Nowy Targ
46 %
Zakopane
56 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 45 | 90 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
01.09.2023, 11:03 | czytano: 1481

Zatoki autobusowe już gotowe, powstaje jeszcze parking (zdjęcia)

Na drodze prowadzącej z Zakopanego w kierunku Łysej Polany zmodernizowano przystanki komunikacji zbiorowej. Busy już nie będą zatrzymywać się na pasie ruchu utrudniając przejazd.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
Na drodze Oswalda Balzera prowadzącej z Zakopanego w Kierunku Łysej Polany w rejonie Brzezin powstały zatoki przy przystankach komunikacji zbiorowej. Busy wożące turystów mogą już korzystać z wyłożonych kostką zatok, a turyści wsiadają i wysiadają na wybrukowane chodniki. Niestety przy przystankach nie zmieściły się już wiaty chroniące od złych warunków atmosferycznych.

Wcześniej busy zatrzymywały się na jezdni, lub zjeżdżały z asfaltowej jezdni jednym kołem na gruntowe pobocze. Niestety podczas opadów deszczu na poboczach robiło się grząsko i stały kałuże, z którymi musieli się zmagać podróżujący opuszczający busy.

W rejonie brzezin poza zatokami postojowymi powstaje jeszcze parking dla samochodów osobowych. Turyści, którzy swoimi pojazdami przyjadą w ten rejon, aby wyruszyć szlakiem czarnym na Psią Trawkę będą mogli zaparkować na wyasfaltowanym parkingu wyznaczonym wzdłuż drogi.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas