Bartłomiej Sienkiewicz na Łysej Polanie: "Tu jest propagandowa szopka" (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Czarny Dunajec
Snow
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
-0°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-1°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
38 %
Zakopane
14 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
05.10.2023, 13:49 | czytano: 6150

Bartłomiej Sienkiewicz na Łysej Polanie: "Tu jest propagandowa szopka" (zdjęcia)

Na zamkniętym przejściu granicznym Łysa Polana polityk Platformy Obywatelskiej krytykował działania obecnej władzy. - PiS realizuje scenariusz wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej - mówi Bartłomiej Sienkiewicz.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
Przejście graniczne na Łysej Polanie, które zostało zamknięte dla ruchu kołowego stało się tłem wystąpienia Bartłomieja Sienkiewicza. W trakcie krótkiego oświadczenia polityk krytykował działania obecnej władzy.

- Łysa Polana, to jedno z najważniejszych przejść tatrzańskich. To przejście zostało unieczynnione. Można je przechodzić na piechotę. De facto zostało zamknięte. Te zapory, które widać za mną są częścią operacji propagandowej PiS-u, której celem jest podbicie referendum, stworzenie klimatu zagrożenia, które będzie mówić, że to oni są tylko w stanie bronić granic Polski. To są rekwizyty kampanii wyborczej PiS-u - komentował zamknięcie granic Bartłomiej Sienkiewicz.

Polityk mówił także - jakie widzi ukryte zagrożenie w działaniach partii rządzącej.

- PiS wpuszczając dziesiątki tysięcy pozornie legalnych imigrantów do Polski w aferze wizowej pracuje na rzecz izolacji Polski w strefie Schengen. W dalszych konsekwencjach grozi to izolacją Polski w strefie Schengen, izolacji w Europie. Dwie największe korzyści Polski w Unii Europejskiej, czyli swoboda przemieszczania się wewnątrz Unii oraz pieniądze europejskie oddalają się od Polaków. Te bariery i niebranie pieniędzy, to oddalanie się od Unii. PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej. Jeśli nie mamy pieniędzy, jeśli mamy zapory na granicach, to powiedzą po co nam ta Unia? To jest ostateczny cel. Te wybory są o tym, że można położyć kres temu cichemu procesowi wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej. Oni nie pasują do Unii, ale Polacy tak - przekonywał Bartłomiej Sienkiewicz.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
HEJ18:00, 3 listopada 2023
Panie Sienkiewicz wstydu oszczędź....Dziad pana chyba wziąłby Cię na kolano i przetrzepał skórę
bardzo delikatnie powiedziane14:04, 9 października 2023
Twój potomek zacny Henryk Sienkiewicz , to gdyby powstał z grobu , to od razu chyba położyłby się do niego ponownie , nawet nie otwierając oczu. On był patriotą z krwi i kości , a ty jesteś nikim. Delikatnie powiedziane.
sponsor 500 +22:34, 8 października 2023
gorale to ludzie co liczą dutki
zawsze dla nich 2 plus dwa to sześć
to jak PiS - nie znający matematyki i ekonomii
sąsiad z Raby08:54, 7 października 2023
najpierw jego koleżanka Merkel zaprasza gości a potem idzie protestować w imieniu tuska. Tak się oszukuje Polaków. Sio do Berlina tam migranci przeszuflują ci co trzeba,
Marysia19:41, 6 października 2023
@ brawo dla tego pana
Zapomniałaś imienia i nazwiska? :)
Test Fobii19:36, 6 października 2023
Wystarczy pozwolić im mówić:). Brawo Wektor. Za całokształt. Szacun.
pol16:38, 6 października 2023
@ Maria,Ty nie pisz głupio o sądownictwie bo na codzień wiemy dobrze jak działają sędziowie.PIS po wyborach niech się za nich od razu weżmie a póżniej za tych zdrajców europejskich,którzy ich wybrali do Brukseli.Lepiej niech ci z PO nie wypowiadają się publicznie bo pokazują swoje braki w niewiedzy i ośmieszają oraz zaniżają notowania totalnych.Z takimi politykami chcą wygrać wybory?
nie ślepy16:04, 6 października 2023
Typ ma zerową wiarygodność, wredny prowokator i nieudacznik, taki jak cała PO!
Komuch z PIS-u15:34, 6 października 2023
A ile tu komuchow z PO fuj
Komuch z PIS-u15:34, 6 października 2023
A ile tu komuchow z PO fuj
sknerus mckwacz15:16, 6 października 2023
Brawo dla Pana Sienkiewicza! Pis won z Polski, na wschód najlepiej do Władka tam Unii Europejskiej nie ma, będzie wam tam dobrze.
ol14:57, 6 października 2023
Nie dziwię się,że zawitał ten od przepuszczania c***.Lepiej mu wyjdzie przy budce ruskiej ambasady.Kto go potrzebuje na Podhalu? My wiemy co mamy robić!
brawo dla tego pana13:45, 6 października 2023
Do Marysia:
Może w końcu przestaniecie wyganiać Polaków z Polski?! - bo tak rozumiem tekst że ktoś kto ma inny pogląd ma zrobić wypad w naszej Ojczyzny. Żeby po ataku Rosji na Ukrainę głosić takie teksty, że Unia jest do niczego to naprawdę .... nawet nie wiem jak to nazwać. Może najdelikatniej jak potrafię "krótkowzroczność". Po wybuchu wojny okazało się, że znaczymy cokolwiek tylko w ramach NATO czy Unii. Inna sprawa, że trzeba umieć prowadzić politykę zagraniczną, umieć twardo bronić swoich interesów, ale tego się nie robi obrażając partnerów, wysługując się Rydzykowi - co dobitnie pokazano wczoraj w reportażu "Ry(d)zykowana dyplomacja" w programie dotyczącym działacza polonijnego w Kanadzie Łukaszuka. Nawet konsul RP w Kanadzie (powołany za PIS) rzucił władzy papierami. Ludzie! Szukajcie informacji również poza TVP. Odwagi!
brawo dla tego pana13:31, 6 października 2023
PIS robi hucpę na granicy ze Słowacją! To pokazówka przed wyborami jak to nas bronią i tyle. A nie przeszkadzało im wydawać polskie wizy dla ludzi z Afryki, Azji. To czysta hipokryzja. W Krakowie widać ludzi z Afryki zatrudnionych w firmach sprzątających miasto, koszących trawniki itp. Pojawili się w ciągu ostatnich miesięcy. Proszę przyjechać, zobaczyć i nie pisać mi tu, że afera wizowa to wymysł lewackich mediów. Nie wierzę już w ani jedno słowo, które mówi obecna władza. Dla jej utrzymania posuną się do każdego kłamstwa, manipulacji.
Marysia12:07, 6 października 2023
@ Maria
Ile masz lat? Ile nas kosztowało "dostosowanie do standardów unijnych" policzyłaś?
Jeszcze chwila i będziemy dopłacać do "interesu".
Yo właśnie ta "Unia" nie chce rezygnować z interesów z Rosją do czego nawołuje polskojęzyczny rząd w Polsce, i to jest rozłam.
Może akurat ty powinnaś żyć w innym kraju dla dobra własnych dzieci.
kapitan pucia11:49, 6 października 2023
panie wektor, aleś se wybrał autorytety.
Cytować artykuł z Do Rzeczy, napisany przez cezarego gmyza, (skazanego za kłamstwa i uznanego hieną roku.) w którym pisał o nagraniu rozmowy. A służby na to : CBA zaprzecza autentyczności nagrania, publikacja "Do Rzeczy" sprawia wrażenie celowej manipulacji.
Reset ? dobitnie coś wyjaśnia ??? jak się Rachoń i cenckiewicz wzięli za robienie filmu, to na pewno jest rzetelny :))))) Zemsta na gnerałach kontrwywiadu bo mówili głośno powiązanich polityków pisu z ruskim wywiadem.
Każdy inteligentny widzi, że to brednie. I musi sie zreflektować, że tych co pozwalają na takie dno, trzeba pogonić jak najdalej.
Idź se pan dalej oglądać holecką, kłeczka, klarenbacha i inne gwiazdy tvp z niezłomnym kręgosłupem moralnym :)))
Rufio11:24, 6 października 2023
Pisowska pokazówka z tymi blokadami. Obśmiać, to mało. Myślą, że ludzie to idioci którzy się na to złapią. Niektórzy jak widać uwierzyli, że najlepszy rząd chce ich chronić a najlepszy prezes prowadzi do zbawienia i wiecznej szczęśliwości.
Najpierw sprzedają 250 tysięcy wiz, z którymi można legalnie wjechać. A potem chcą chronić przed przybyszami nielegalnymi. No bo jakby ci nielegalni zapłacili za wizy, to byliby legalni i mogliby spokojnie wjechać.
Czyli nie chodzi o to żeby kogoś chronić, tylko żeby nagonić sobie kasę. Jeżeli to tylko 200 tysięcy wiz po 2 tysiące euro, to są 400 milionów euro, bez podatku. Gdzie się podziały te pieniądze ? część pewnie na wybory. A część na przetrwanie po wyborach, albo jakieś dwie wieże.
Blokady, SG, wojsko - na pokaz. A jak ktoś chce to lasem obok przejdzie. Jaki to problem dla przemytników, żeby przeprowadzić ludzi leśną ścieżką której nikt nie pilnuje ? na każdej mapie takich dróg i ścieżek są dziesiątki. Nawet przewodnika nie trzeba, tylko telefon z mapą. No przecież wszystkie mają mapy googla i GPSy, A kto chce dokłądniejsze to sobie w pare minut ściągnie odpowiednią apke, Jakiegoś Locusa, mapy.cz, mapa turystyczna.pl - albo inne. Przecież na niekumatych durniów nie trafiło. Nawet w afryce wiedzą jak takich rzeczy używać. Prezes nie wie, bo nie umie. Nawet numer na telefonie ktoś mu musi wystukać i podać właściwą stroną. No to jak ma ogarnąć że są jakieś apki ? Został w latach 60-tych i chciałby żeby wszystko wróciło do czasów jego dzieciństwa.
Utrudniają życie normalnym ludziom, i to jedyny efekt takiej akcji.
A dzień po wyborach nielegalni cudownie znikną i nie trzeba będzie niczego pilnować. Taka to logika rodem z pisu.
No i ma racje Sienkiewicz, kiedy mówi że zaczęli od niebrania pieniędzy z unii, potem mówili że ich prawo jest ważniejsze niż unijne i polskie, teraz stawiają zapory na granicy, a w końcu powiedzą po co nam to schengen i unia. Krok po kroku wyprowadzają nas z unii.
Tak, oni nie pasują do Unii. Jeżeli ktoś ich popiera, to niech się razem z nimi wyniesie poza unię. Droga wolna - na wschód. Tam niech sobie wstają z kolan ile razy chcą, niech sobie mówią twarde nie na wszystko, niech sobie podejmuja stanowcze kroki w która bądź stronę, niech sobie wezmą ze sobą swoich biskupów, i niech się kiszą w swoim własnym patriotyczno narodowym sosie. A normalni Polacy zostaną w swoim kraju, w unii, i cieszą się życiem.
Mam nadzieję, że ich czas się kończy. Za dwa tygodnie będą na "śmietniku historii", a normalni ludzie będą mogli odetchnąć z ulgą.
Czytelnik11:12, 6 października 2023
Kretyn
Czytelnik11:10, 6 października 2023
Partyzant co ty bierzesz? Idź na odwyk
Czytelnik11:10, 6 października 2023
Partyzant co ty bierzesz? Idź na odwyk
Czytelnik11:10, 6 października 2023
Partyzant co ty bierzesz? Idź na odwyk
Czytelnik11:10, 6 października 2023
Partyzant co ty bierzesz? Idź na odwyk
Ziggi11:04, 6 października 2023
'Oni'- to są Polacy którzy wybrali większością ludzi do rządzenia naszym krajem . Proszę powtórzyć słowa które powiedział Pan w restauracji Sowa o Polsce za rządów PO w którym był Pan członkiem na wysokim stanowisku , co robiliście po przegranych wyborach,demonstracje .Czy wygraliście wybory czy "ONI" demonstrowali swój sprzeciw . To swiadczy o kulturze politycznej . Tak że trzeba mieć szacunek dla kazdego Polaka .Trzeba być dumnym że Polska się rozwija i staje się państwem silnym .
Maria09:56, 6 października 2023
Bilans z Unią mamy dodatni (otrzymywaliśmy więcej środków niż wpłacaliśmy). Jak nie wierzycie sprawdźcie Sami - wpiszcie w Internecie - Bilans Polski z Unią!!! Nie piszcie bzdur!!! Wyprowadzenie Polski z Uni jest korzystne tylko dla Rosji!!!! Rosja chce rozłamu UE - Razem jesteśmy silni. Sprawdźcie, że to Rosja finansowała kampanie opuszczenia UNI w Wielkiej Brytanii. Polska jest największym beneficjentem funduszy europejskich - jednak to przez PIS się zmieniło - zabrali nam fundusze z KPO bo rząd PIS nie przestrzega konstytucji i upaństwowił sądownictwo! Komuna wróciła ! Ludzie nie dajcie się omotać obrzydliwej PRLowskiej propagandzie TVP! Szanujmy Wolność, Demokrację, Konstytucję!!! Wybierzmy dobrze dla Naszych dzieci i dalszych pokoleń!
Janosik09:21, 6 października 2023
Jedni i drudzy siebie warci. Od 30 lat robia z nami co chcą, kradna tylko złodzieje sie zmieniają pod przykrywka wolności demokracji. A faktycznie chodzi o to żeby słowak paliwa nie wykupił.
To mi daj daj05:51, 6 października 2023
O kurczę mój sąsiad pobiera 500+ nie lubię Go a więc coś z tym muszę zrobić ? to wszystko wina PIS ! On ma a ja nie mam ! Zagłosuje na tęcze i PO niech dziadowi odbiorą! Na co mnie interes kraju? Lepiej sąsiadowi zrobic koło pióra bo ja Jestem Ktoś?
Wektor02:16, 6 października 2023
Minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz. Ten od podpalania budek, przy ambasadzie rosyjskiej.
SUPER PROWOKATOR :D. Chłopak, który został oskarżony o podpalenie budki pod ambasadą rosyjską (której
nie podpalił) przeszedł gehennę. Artykuł - ("Spalenie budki przy ambasadzie Rosji"). Polecam. Takie
Sienkiewicze dojdą do władzy i pozamykają nas wszystkich. Wystarczy zobaczyć jakimi generałami otoczył
się führer der opposition w czasie nierządów Polsce. To jest komuna w czystej postaci. Wystarczy popatrzeć,
co robi EMMANUEL Macron we Francji, to jest prawdziwa tragedia, która nas czeka w razie wygranej
oppositionsführer. Boże chroń Polskę przed Lewicową Platformą Obywatelską i ludźmi bez kręgosłupa moralnego.

LPO w "posagu" przynosi nam totalną korupcję i autorytety pt. Sienkiewicz, której już doświadczyliśmy.
Zjawisko to podąża za führer der opposition przez wszystkie etapy jego sprawowania władzy. Zaślepienie
jest tak duże, że nie widzi on w ogóle spraw polskich, kierowany chorobliwą zemstą. Głosowanie na
oppositionsführer jest dużym ryzykiem dla spraw polskich, ponieważ nieudacznicy, zniewoleni zależnościami
i poprawnością Brukselską, nie gwarantują polskiej racji stanu. Zresztą "Reset" dobitnie nam to wyjaśnia,
kto nie oglądał, to polecam, każdy inteligentny na poziomie człowiek musi się zreflektować po tym serialu
nieudolności i braku odpowiedzialności za Polskę. Polecam :).

Chyba że dla kogoś "polskość to nienormalność" - Donald Tusk.
Jurgowian00:48, 6 października 2023
My się śmiejemy z bariery na granicy Łysej Polanie, a 3 km od niej w Podspadach w tym czasie jak Sienkiewicz składal oświadczenie koczowala Syryjska grupa imigrantów z małymi dziećmi pod gołym niebem, porzucoma przez przemytników.
Olga22:20, 5 października 2023
Bła haha ha! Autorytet o moralności alfonsa.
Radek21:12, 5 października 2023
Xyz ja nie wziolem ani jednego euro i uważam że Unia szkodzi Polsce i powinniśmy po Wielkiej Brytanii jako następni wystąpić z członkostwa !
nie widzisz tego?21:03, 5 października 2023
@ xyz
Unia nam jeszcze nie oddała tego co na nas zarobiła.
PAL20:48, 5 października 2023
Dobrze że niebyło w pobliżu żadnej BUDKI do POdpalenia
SKINHEADS 6920:46, 5 października 2023
Ale tu komuchow z pis,a fuj!
Życzliwy20:40, 5 października 2023
Niech Bóg Polskę broni od tych ludzi amen
Życzliwy20:40, 5 października 2023
Niech Bóg Polskę broni od tych ludzi amen
Życzliwy20:40, 5 października 2023
Niech Bóg Polskę broni od tych ludzi amen
xyz19:56, 5 października 2023
Do wszystkich którym UE szkodzi. Proszę oddać euro, które Unia Wam podarowała - czyli inne państwa.
SKINHEADS 6919:44, 5 października 2023
Tluste koty z pis chca zrobic z tego kraju panstwo kleru i przekretow...
SKINHEADS 6919:43, 5 października 2023
Tluste koty z pis chca zrobic z tego kraju panstwo kleru i przekretow...
Wyrocznia19:40, 5 października 2023
Miała być tylko jedna szopka, a Sienkiewicz przyjechał z drugą.
jak najdalej19:32, 5 października 2023
Niech mi zejdzie z oczu, bo przez niego gotów jestem zgłosować na PiS, a nie chcę.
@@@19:20, 5 października 2023
Do@ Goral babiogorski? Opanuj się człowieku opanuj tyle jadu z ciebie jedzie ze aż niewiarygodne tego nauczył cię twój Prezes i twoja TVPis opanuj sie , oddychaj głęboko i wyjdź na spacer
Wyborca18:55, 5 października 2023
Przez pisowską aferę wizową do Polski mogli przyjechać m.in. ludzie powiązani z terrorystami. Tak dbali o nasze bezpieczeństwo.
SS18:43, 5 października 2023
Cóż tu komentować, mikrofon mówi sam za siebie.
Zdenek17:49, 5 października 2023
Gdy się nie ma nic rzeczowego do powiedzenia, to się rozpaczliwie pajacuje!!!
Góral babiogórski16:49, 5 października 2023
Kolejna euro-bolszewicka q.....a co to się nudzi bo w życiu nie pracowała będzie szukać rozgłosu. S.G powinna zamkąć na 24h i spałować !!!
maniowion16:30, 5 października 2023
"to państwo istnieje teoretycznie, ch... d*** i kamieni kupa" sienkiewicz, czy to przypadkiem nie twoje słowa /.../ , jak ci nie wstyd się pokazywać i krytykować kogokolwiek
J16:27, 5 października 2023
I, niestety, tym razem Sienkiewicz ma rację. Dzielnie rząd nas obronił przed Słowakami jadącymi na zakupy...
Osiol16:25, 5 października 2023
A co na to sąsiedzi że Słowacji zachwyceni? Może popierają? czy się śmieją? wie ktoś... bo zajęci rozbijanie g.. na atomy przed wyborami .... Też poblokowali swoje pozostałe granice??? Może ktoś wie?
Antoni16:16, 5 października 2023
To jest chwilowa zapora, bo jest jarmark w Nowym Targu i straż pogranicza ma problemy odróżnienia Romów slowackich od Muzułmanów. W sobotę też jest jarmark.
do Beo15:55, 5 października 2023
przybysze z czarnego lądu nie są zainteresowani osiedlaniem się w Polsce.... za biedny kraj....
Wprowadzić wizy po 100$15:55, 5 października 2023
Panie Łośle-Unia to zło które nam szkodzi!
12315:52, 5 października 2023
A do kogo gada do lustra :)
prawdaczyfałsz15:48, 5 października 2023
przytoczę haniebne słowa tego geniusza platformerskiego : "PiS wyspecjalizowało się w tworzeniu marginesów społecznych poprzez programy socjalne dla osób, które biorą i nic nie dają społeczeństwu",dodał również,że ci, którzy nie pracują,czyli emeryci,renciści,ale także kobiety,które wychowują dzieci,biorą 500 plus to "margines społeczny", takim ludziom tego pokroju mamy kolejny raz zawierzyć ,powierzyć losy naszej Ojczyzny,obywateli,niedoczekanie wasze,kłamcy,aferzyści, sprzedawczyki ...?
PO wyborach KO15:43, 5 października 2023
I wuj i pupa i kamieni kupa,a państwo polskie istnieje tylko teoretycznie.
S-40015:42, 5 października 2023
myśleć myśleć faktycznie macie ludzi z Afryki Azji za idiotów którzy opłacają przemytników narażają zdrowie życie aby dostać się do wymarzonego Vaterlandu skoro jak twierdzi opozycja PiS masowo sprzedaje wizy na straganach ?
Ww15:42, 5 października 2023
Szopkę to robi jakiś tam dziadek.
Major15:22, 5 października 2023
W szopce już był za PO
aaa14:54, 5 października 2023
Budka go odprowadzał?
myśleć14:22, 5 października 2023
Może bym wykazał zrozumienie dla działań rządu na granicy ze Słowacją, ale po aferze wizowej, gdzie okazało się, że sprzedawano wizy dosłownie na bazarach w Afryce i Azji to uważam, że teraz to jest propagandowa akcja pisowców. A głowy w aferze wizowej poleciały w ministerstwie, CBA zrobiło kontrolowane przekazanie łapówki itd..
Beo14:16, 5 października 2023
Ma bardzo dużo słuchaczy.
Można głośno mówić, że przybysze z czarnego lądu nas nie zaleją, będziemy bezpieczni w rękach PO
Beo14:16, 5 października 2023
Ma bardzo dużo słuchaczy.
Można głośno mówić, że przybysze z czarnego lądu nas nie zaleją, będziemy bezpieczni w rękach PO
Beo14:16, 5 października 2023
Ma bardzo dużo słuchaczy.
Można głośno mówić, że przybysze z czarnego lądu nas nie zaleją, będziemy bezpieczni w rękach PO
Beo14:16, 5 października 2023
Ma bardzo dużo słuchaczy.
Można głośno mówić, że przybysze z czarnego lądu nas nie zaleją, będziemy bezpieczni w rękach PO
Beo14:16, 5 października 2023
Ma bardzo dużo słuchaczy.
Można głośno mówić, że przybysze z czarnego lądu nas nie zaleją, będziemy bezpieczni w rękach PO
Beo14:16, 5 października 2023
Ma bardzo dużo słuchaczy.
Można głośno mówić, że przybysze z czarnego lądu nas nie zaleją, będziemy bezpieczni w rękach PO
Beo14:16, 5 października 2023
Ma bardzo dużo słuchaczy.
Można głośno mówić, że przybysze z czarnego lądu nas nie zaleją, będziemy bezpieczni w rękach PO
Beo14:16, 5 października 2023
Ma bardzo dużo słuchaczy.
Można głośno mówić, że przybysze z czarnego lądu nas nie zaleją, będziemy bezpieczni w rękach PO
Partyzant14:13, 5 października 2023
Niestety muszę się zgodzić z Panem przyszłym ministrem. Nigdy nie byłem za PełO, ale od jakiegoś czasu, wydaje się to jedyna możliwa opcja polityczna. PiS już swoje zepsuł i do widzenia, teraz czas na innych.
Adam13:54, 5 października 2023
Jak się jest trzeźwym ,to PO górach chodzi się pieszo.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas