Weronika Smarduch. Co chce zrobić dla Podhala w Sejmie? - podhale24.pl
Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 7.632 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 8.316 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 8.136 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-1°
Wiatr: 10.368 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-3°
Wiatr: 9.072 km/h Wilgotność: 96 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
18.10.2023, 08:30 | czytano: 11992

Weronika Smarduch. Co chce zrobić dla Podhala w Sejmie?

16,1 proc. wszystkich głosów i dwa mandaty w tegorocznych wyborach zdobyła w okręgu nowosądecko-podhalańskim Koalicja Obywatelska. - Wynik jest bardzo zadowalający. To jest rekordowy wynik Koalicji Obywatelskiej. Jeżeli chodzi o liczbę głosów jest 5 tys. więcej niż jedynka w ostatniej kampanii - zaznacza Weronika Smarduch, na którą oddano 27 031 głosów, co stanowi ponad ⅓ wszystkich oddanych głosów na KO w tym regionie.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
33-letnia mieszkanka Łopusznej od wielu lat angażowała się politycznie, przez co nie obawia się rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim życiu. - Polityka, to moja pasja od wielu lat. Mam bardzo duże doświadczenie, bo już od 18 roku życia byłam w młodzieżówkach. Współpracowałam z wieloma posłami i udało się wiele rzeczy zmienić. Dlatego wiem jak ta praca poselska wygląda. Nie mam żadnych oporów, czy sobie poradzę. Mam 33 lata i 10-letnie doświadczenie zawodowe, ta wiedza i doświadczenie ekonomiczne jest bardzo potrzebne. Nie przeraża mnie to, a podchodzę bardziej jak do wyzwania - zaznacza Weronika Smarduch.

Samą kampanię członkini Platformy Obywatelskiej postrzega jako bardzo ciężką, ale też nierówną walkę. - Okręg jest bardzo trudny. Na naszej liście nie było żadnego posła, a walczyliśmy z listą, na której było nie tylko ośmiu posłów, ale trzech wiceministrów i wicemarszałek Sejmu. My tą walkę podjęliśmy i zakończyliśmy z dużym sukcesem. Kolejna nierówność, to media publiczne. Niestety ta propaganda działała i spotykaliśmy to na ulicach miast - wspomina jedynka KO z okręgu nowosądecko-podhalańskiego.

Debiutująca posłanka z Podhala do Sejmu idzie z trzema celami. - Jest to budowa zrównoważonej strategii rozwoju Podhala, żeby zadbać nie tylko o komfort turystów, ale też mieszkańców. Chcemy zaprosić wszystkie samorządy i przedsiębiorców oraz mieszkańców, abyśmy wspólnie zaczęli myśleć nad komunikacją miejską, która odkorkuje to Podhale. Nad wykorzystaniem kolei, która w przyszłym roku będzie oddana do użytku. Nad tym, aby Podhale było miejscem, gdzie ludzie chcą mieszkać, a nie tylko przyjeżdżać na tydzień, czy dwa. Wielu młodych ludzi z Podhala wyjechało i chcą wracać, ale musimy zająć się kwestią żłobków których brakuje, komunikacją publiczną. Druga rzecz, to rozwój miejscowości uzdrowiskowych, a trzecia, to walka ze smogiem. Nowy Targ i Nowy Sącz, to czołówka list. Chcemy jak najwięcej środków w tym celu przekazać samorządom, bo oni najlepiej radzą sobie w tym zakresie - mówi Smarduch.

Wynik jaki udało się osiągnąć debiutująca posłanka zawdzięcza m.in. wsparciu ze strony rodziny. - Tata pomagał, wszystkie siostry jak tylko miały możliwość to też. Pochodzę z wielodzietnej rodziny, bo mam cztery siostry i brata. Jesteśmy bardzo zżytym rodzeństwem. To jest naturalne, że pomagamy sobie wzajemnie w życiu. Mieliśmy duży rodzinny sztab. Dziękuję mojej rodzinie za pomoc, i że wytrzymali ze mną te ostatnie półtorej miesiąca - mówi Weronika Smarduch.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
ol17:42, 9 listopada 2023
Pamiętajcie,tyle zrobi dla Podhala co Jagna.One są stworzone do noszenia kartonów,razem z kodziarzami a nie rządzenia.Do rządzenia potrzeba mądrych ludzi,wykształconych,patriotów a nie sługusów brukselskich.
frit19:27, 31 października 2023
Na bezrybiu i rak ryba.
gerets19:25, 31 października 2023
Smieszne to niby, lecz wcale nie smieszy.
Jan12:48, 24 października 2023
Ratujmy Podhalankę!
Baca11:27, 21 października 2023
A pani to w ogóle wie co to jest demokracja ??? ,,, wygląda , że nie , jak cała ta fałszywa POszustów. Aż dziw bierze , że górale głosowali na tego niemca tuska , oszusta i kłamcę , aż dziw bierze !!!!!!!!!!!!!
wilk13:42, 20 października 2023
Na miłość boską-półtora miesiąca!!!!!!!
Wyborca09:20, 20 października 2023
Skoro ktoś głosował na Hołownię to dlatego to być może miał dosyć PiSu. Nie zdecydował się też na Tuska. Kilka minut po ogłoszeniu wyników sondażowych late poll, wszyscy zachowują się jak gdyby startowali z jednej listy. Trochę to nie uczciwe. Głosowaliście realnie na PiS lub anty-PiS bez względu na to ile partii i list byłoby po drugiej stronie (nie biorąc pod uwagę Konfederacji czy ugrupowań z marginalnym poparciem).
taka prawda08:05, 20 października 2023
Wiecie co na Rydzyka przekazano za czasów pisu przeszło 300 milionów złotych dotacji, grantów a na chore dzieci nie było kasy za pisu. Ludzie sami organizowali zbiórki, pikniki charytatywne, a ten z Torunia tylko zadzwonił i mu kasą sypali.
Dawid22:19, 19 października 2023
8 lat temu głosowałem na PiS. Jako ich wyborca czuje się oszukany i poniżony przez to co zrobili z mediami z nazwy publicznymi. To jest odrażające i dziwię się że jeszcze tylu ludzi potrafi to oglądać. Zero obiektywizmu i jeszcze mniej normalnego i rzetelnego dziennikarstwa. Typowy TVN się z tych mediów zrobił. Kolejna sprawa to niekończący się socjal (również dla Ukraińców) który za kilka lat wyjdzie nam wszystkim bokiem i każdy odczuje tego skutki. Idą ciężkie czasy dla nas wszystkich. A co do wygranej opozycji to zobaczymy co będzie. Na pewno wiele inwestycji zostanie wstrzymanych, wiele kontraktów zerwanych itp. Nowa władza nowe czystki. Jedno jest pewne za polską wkoncu będzie miała potężny głos w UE. Oczywiście nie suwerenny bo chyba to każdy wie jak jest i będzie. Świetnym przykładem jest gaz. Zostaje budowany gazociąg rosja-niemcy to unia nakazuje wymianę energetyczna na gaz. Wojna i szlak trafił wszystkie plany. No to ga jest teraz beeee. Montujcie pompy ciepła teraz to jest eko! I znowu w Europie największe firmy produkujące bądź importujące pompy są niemieckie. A prąd też weźmiemy z ich nadwyżek i rachunek się wyrówna. Z jednego g... w drugie. Takie to wybory.
@@@21:41, 19 października 2023
Do@Janosik dajże chlopie juz spokoj PIS przegrało czy ty to rozumiesz czy ty to ogarniasz przyjmij to do wiadomosci ze zaorali sie sami na wlasne zyczenie pokonała ich frekwencja której podobno sie nie spodziewali bo mysleli ze do wyborów pojdzie tylko ich betonowy elektorat ale sie przeliczyli chlopie zrozum ze to wreszcie ja wiem ze ty jako wyborca PISu nie mozesz sie z tym pogodzic ale no coz poradzic life is brutal. To koniec rzadów PIS ...A pani Weronice zycze sukcesów w parlamencie w kobietach siła.
nowotarżanin20:24, 19 października 2023
Trzeba także przywrócić praworządność na..... uczelni Podhalańskiej!
Obserwator19:15, 19 października 2023
Nowa Królowa Podhala zastąpi ustępującą Annę
Urlich von Pipke17:35, 19 października 2023
do Janosik, a wpierniczenie nam Terleckiego to uczciwe? Resztę ci już łopatologicznie wytłumaczono.
Gulasz Juliusz Zeżarł15:45, 19 października 2023
@Janosik - masz 100% RACJI WYBORY NIE BYŁY UCZCIWE

wybory nie były uczciwe - od 8 lat czeka aktualizacja okręgów wyborczych, ale PIS tego nie chciał zrobić, bo okazałoby się, że w dużych miastach byłoby jeszcze więcej mandatów (bo tak mieszkańców znacznie przybyło) a w takich Nowych Targach i innych "pisowskich bastionach" by ubyło. Gdyby PIS postąpił uczciwie - nie potrzeba byłoby turystyki wyborczej.

Wybory nie były uczciwe - bo TVPis był tubą propagandową PISu

Wybory nie były uczciwe - bo PIS dysponował nieograniczonymi funduszami na "pseudo-referendum", które było po prawdzie powtórzeniem propagandy pisu (cała Polska dostał propagandowa gazetkę referendalną za ciężkie miliony)

A mimo to PIS przerżnął wybory - za pisem głosowało 7 600 000 przeciwko 11 600 000. I tyle w temacie zwycięstwa PISu.

Podsumujmy cytatem z Wielkiego Szu - "Ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem". Wygrał lepszy :):):)
Gulasz Juliusz Zeżarł15:30, 19 października 2023
Bóg (i admin z wiadomych względów) mi świadkiem,że przewidziałem, iż Wektor powtórzy za TVPisem argumentację o wygranej PISu i braku partii o nazwie Opozycja...

Ale nie idź tą drogą Wektorze - bo warto posłuchać i wyciągnąć wnioski z tego, co mówi jeden propagandzistów PISu, Marcin Wolski, o swojej propagandzie w Klubie Ronina

"Stworzyliśmy - przepraszam, mówię to jako współwinny - propagandę na gorszym poziomie niż lata siedemdziesiąte. Osiemdziesiątych nie pamiętam - mówił. Jak dodał, "naród został upokorzony". Wspomniał też o "propagandzie, która lała się przez ostatnie miesiące".
na piechotkę i przyświeczce hah ha15:28, 19 października 2023
zlikwiduje wszystkie spaliny
Def12:59, 19 października 2023
Ludzie, dajmy szansę coś zrobić czy z NT, czy z Łopusznej czekamy na dobrą pracę dla regionu. Krytykujcie za jakiś czas albo chwalcie. Wypada źyczyć dużo sukcesów i samodzielnych decyzji. Powodzenia
taka prawda10:13, 19 października 2023
do wektor - przecie wiadomo, że z pisem nikt nie pójdzie w koalicję większościową. A będzie to tylko przeciąganie przez minimum miesiąc tematu przez Dudę żeby pis pozamykał różne tematy. Bo przecie Duda jest sługą pisu a nie całego narodu. No i odwlecze się przygotowanie budżetu na 2024 rok przez nowy rząd.
Janosik08:36, 19 października 2023
Wybory nie były uczciwe. Pobrano ok 0,5 mln zaświadczeń do głosowania poza miejscem zamieszkania. Sam się zdziwiłem, że przed moim lokalem wyborczym stało tyle samochodów na obcych rejestracjach. Ciekawe ile głosów dostała pani Smarduch od 'turystów', bo na pewno od naszych tyle by nie miała. Jeden wielki przekręt na cały kraj. Dzięki temu wygrał np. taki Giertych. PiS wybudował tunel pod Świną, zrobił przekop Mierzei Wiślanej, a tam wygrali kandydaci KO. Jeden wielki przekręt. Autobusami przyjeżdżali głosować. Kolejki do rana, bo nagle wszystkim zachciało się głosować po zamknięciu lokali i wszyscy mieli zaświadczenia. Wystarczyło jeździć tam gdzie wystarczyło parę tys., a nawet kilkaset głosów żeby wsadzić posła z KO. Takie to były wybory. Nieuczciwe, tak uważam. Może niech się tu wypowiedzą ludzie, co pracowali w komisjach wyborczych. Ile mieliście takich głosujących 'turystów' co to pobrali zaświadczenia i głosowali poza miejscem zamieszkania. Czy można takie informacje znaleźć w raportach z głosowań? Jeśli tak, to gdzie?
JAN07:21, 19 października 2023
co ta pani musiała zrobić lub obiecać tuskowi. że otrzymała 1 na liście, a czy nikt nie pamięta jak około 10 lat temu jej tatę wyrzucono z po wraz z takim jednym- najmądrzejszym doktorkiem z N.Targu ZASTANAWIAJĄCE
Podatnik06:12, 19 października 2023
Niech jedzie do Berlina! To będzie najlepsze dla jej szefa i Podhala.
Ktos05:19, 19 października 2023
Ona z ADHD wyszła???
jaga222:29, 18 października 2023
@widz. Teraz to dopiero Polska będzie w ruinie po rządach PiS. Lasy są wycinane to istna rzeź ,widać towar chodliwy za granicą Ile trzeba będzie spłacać i komu dowiemy się
ciekawy22:09, 18 października 2023
@Wektor

Mój ci on! Już myślałem, że wpadłeś do urny wyborczej ;)
Zaskoczony wynikami czy tak jak ja spodziewałeś się klęski obecnej ekipy rządzącej (w sumie jak większość, pytaniem było tylko jak duża będzie)?
Podhale21:38, 18 października 2023
Siarka mam duża konkurntke na podhalu teraz ona się liczy brawo
nowa załatwiaczka?21:29, 18 października 2023
Teraz ona będzie się prężyć z tekturami?
Rex21:28, 18 października 2023
Nie nadążam na plakatach wyborczych było napisane że ta pani jest nowotarżanką a tutaj czytam że łopusznianką to jaka jest prawda w tak prozaicznej sprawie?
Urzędnik21:24, 18 października 2023
Ja czekam na to obiecane 20% podwyżki dla budżetówki.
Powodzenia21:23, 18 października 2023
Powodzenia dla nowej pani posłanki. Oby godnie reprezentowała nasz region w sejmie i nie zawiodła swoich wyborców.
urlich von pipke21:16, 18 października 2023
do donatan, tak jechali pisowcy, a co jeszcze odkryjemy to wielka niewiadoma dla nas, tam wyżej może już wiedzą. I pomyśl te dystrybutory (a mam swoje prywatne zdjęcia) to zaatakował wirus typu covid czy polecenie prezesa? Odpowiedź z pewnością zostanie ujawniona i nie tylko ta, dlatego tak walczą, ale przez to pogrążają zblatowanego towarzysza.
Smutna21:13, 18 października 2023
Pani Weroniko,życzę sukcesów, wytrwałości w działaniu! Cieszę się, że młoda enericzna osoba dostała szansę, proszę ją wykorzystać. Czas na zmiany pokoleniowe i powiew świeżości w tym zaścianku.
Powodzenia!
donatan20:26, 18 października 2023
tak wszyscy robią umieją tylko rzucać kłody pod nogi a od nowego roku prąd o 70% w górę co pani i ten niby nowy rząd z tym zrobi niedługo nie wyrobimy na energię a już nam zakazujecie palić węglem piece drogie bo firmy zrobiły sobie z tego niezły biznes
edek20:23, 18 października 2023
Do wszystkich ..... za Babci Komuny aborcja była legalna, a żłobki i przedszkola pękały w "szwach". Już zaczynają wychodzić na jaw sprawy 8 lat tego "dobrobytu", a więc miska ryżu coraz bardziej się zbliża.
Wektor19:55, 18 października 2023
Po pierwsze wybory parlamentarne WYGRAŁ PiS, i nie słyszałem nigdzie, żeby w Polsce istniała partia "Opozycja" :).
Po drugie, Prezydent powierzy rządową misję Prawu i Sprawiedliwości, aby utworzyć rząd większościowy.
Po trzecie, jeżeli PiS-owi nie uda się stworzyć rządu większościowego, to dopiero "spadnie" to na opozycję totalną.
Jak to będzie wyglądało :), to dopiero będzie ciekawy serial :), pod tytułem "A miało być tak pięknie" :).

W polityce nigdy nie wiadomo co się stanie "Nigdy nie mów nigdy". Rozmowy, które będą się toczyć, będą ciężkie :).
wolny obywatel19:22, 18 października 2023
Wielkie gratulacje Pani Weroniko, czasy średniowiecza powoli się kończą
Boć19:04, 18 października 2023
Powinna Pani nauczyć się poprawnie mówić po polsku. Nie mówi się półtorej a półtora
nowotarżanin18:49, 18 października 2023
pani poseł wierzę że zajmie się Pani ściekami na lotnisku
Jan18:11, 18 października 2023
Jak by ktoś nie wiedział to nie wójt ustala stawki za śmieci tylko radni. To do ludzi którzy popierają PiS. Najpierw się dowiedzieć a potem kogoś oczerniać.
thomss17:58, 18 października 2023
we wszystkich gminach oświetlenie ulic działa, tylko gmina nowy targ szuka oszczędności - oczywiście nie w budynku gminnym tylko na mieszkańcach, którzy w ciemnościach pokonują drogę do pracy czy szkoły. Nie wierze w ani jedno słowo, a wiarygodność pani która nie pracowała za czasów PO i ostatni czas spędziła w spółce którą PO sprzedało (PKL) a PIS wykupił jest bardzo niska. trzeba mieć tupet..
mieszkanka17:36, 18 października 2023
Tatuś rządzi w gminie Nowy Targ i mamy najdroższe śmieci ,ścieki w powiecie można wyciągnąć wnioski
Pamiętliwy16:57, 18 października 2023
Oby nie wróciły czasy kiedy płacono 5 złotych za godzinę a litr benzyny kosztował ponad 6 złotych.
Max16:50, 18 października 2023
Boże Zmiłuj się też nad wszystkimi fanatycznymi głupcami, którzy nie wyobrażają sobie co ich czeka i Polskę.
Max16:47, 18 października 2023
Zwyciężyła CYWILIZACJA ŚMIERCI,która w haniebny i perfidnie zakłamany sposób łamie wszystkie przykazania i normy moralne. BOŻE ZMIŁUJ SIĘ NAD ZWYCIĘZCAMI.
Piipi16:36, 18 października 2023
Po co żłobki jak będzie aborcja????
ciekawski16:11, 18 października 2023
@widz i tobie podobni
Przypomnij mi kto zlikwidował kopalnie Makoszowy, Krupiński, i wiele innych, pozbawiając pracy tysięcy górników ? Kto sprzedał m.in. Lotos ? Skarb państwa w orlenie ma udziałów ok 50%, orlen przejmując PGNiG uzyskał dostęp do ok 250 koncesji na wydobycie - eksploatacje złóż surowcowych - mineralnych a tym samym dostęp do tych surowców uzyskali pozostali udziałowcy. Takim oto sposobem PiS sprzedał - oddał prawie za darmo polskie złoża. Połącz to teraz z uchwalonym przez PiS nowym prawem geologicznym. Pis wyprzedał nie srebra a diamenty rodowe, a takich kwiatków jest ho ho i trochę. Przy wyprzedaży majątku narodowego PO przy PiS-sie, to przedszkole.
Knt14:56, 18 października 2023
Takich ludzi potrzeba w polskiej polityce! Zna problem i wie jak go rozwiązać! Oczywiście na wszystko trzeba czasu ale wierze że jej i nam się uda!!
Ostatni Borianin13:25, 18 października 2023
Prosze wziasc sie za nadlesnictwo Nowy Targ,a szczegolnie w obronie lasu na os Bor.Ten las jest dewastowany i wycinanany jak nigdy!Prosze o interwencje w tej sprawie.
Kowal13:13, 18 października 2023
Jeszcze poseł weronice za PO pieniędzy nie było.i nie BĘDZIE!
Kowal13:11, 18 października 2023
Śmiesznie wygląda nie zrobi kariery tak jak zresztą Jagna żal mi ich skąd będą brały kasę jeśli PIS już Ne da żałosne sa
widz13:06, 18 października 2023
Trele morele .Za czasów Tuska zwijano i wyprzedawano Polskę ,wy chyba macie skrelozę albo jesteście pokoleniem po gimnazjalnym i Polskę macie gdzieś liczy się kasa.
leming doskonały12:54, 18 października 2023
Oj dziecko, dziecko - z racji wieku, nie masz wiele doświadczenia życiowego jak i zawodowego. Ważne teraz dla Ciebie jest to, abyś miała mądrych doradców i w otoczeniu mądrych ludzi, bo przed Tobą decyzje, które dotyczyć będą nas wszystkich i niech te decyzje będą przemyślane a nie podjęte z klucza partyjnego - politycznego. Życzę powodzenia.
polo12:54, 18 października 2023
Zrobi tyle co TUSK a wygrała dzięki NAGONCE NA PIS I TYLE W TEMACIE.ŁOPUŚNIANY zobaczycie NIC NIE ZDZIAŁA NIE BĘDZIE MIEĆ GŁOSU A DONKOWI będzie nogi myć
Piotr12:53, 18 października 2023
Najlepiej jak by teraz przeszła do PiS i zaczęła działać dla regionu jak zaplanowała. Z partii KO nic nie zrobi w pisowskiej krainie.
Urwisia12:52, 18 października 2023
aborcja i sprowadzenie w miejsce zamordowanych dzieci migrantów z afryki żeby bilans się zgadzał.
podpowiadamy12:47, 18 października 2023
Proszę obiecać, że zajmie się Pani sprawami ochrony środowiska rzek i wód i tymi co leją ścieki i zaśmiecają nasze środowisko a nie tylko smogu i oczywiście układami i sprawami zamiatanymi pod dywan w kuluarach.
poczekamy zobaczymy12:40, 18 października 2023
Czas pokaże, komu ta pani służyć będzie naprawdę
normal12:37, 18 października 2023
Myślę że zanim ktokolwiek z tych NOWYCH coś zrobi to najpierw muszą podreperować swoje "skromne " budżety naszym oczywiście kosztem.
Mariusz12:08, 18 października 2023
Gratulacje ogromne Pani Weroniko. Cieszy, że w tym mateczniku pisu udało się Pani osiągnąć sukces. A teraz trzeba się brać do roboty i pokazać klakierom pisu jak powinna wyglądać odpowiedzialność za Polskę. BRAWO :)
SS11:26, 18 października 2023
O wyniku obecnych wyborów zadecydowała gimbaza. Zadziało się to co było przewidywane i ten trend jest nieodwracalny niestety.

P
Hela11:20, 18 października 2023
Pani Weroniko proszę obiecać, ze nie przetnie Pani wstążki na otwarciu każdej drogi, dziury czy atrapy jak poprzedniczka Paluch hahaaa tyle dróg i mostów co ona zbudowała to nikt!
podhalanin11:20, 18 października 2023
Czy ktoś ją kiedy kolwiek widział w Łopusznej przez te lata. Ona jest taka z Łopusznej jak ja z Nowego Targu. A do szkoły gdzie chodziła? No do miasta.
Hela11:18, 18 października 2023
@Janosik czytaliśmy też wszystkich PiSowskich aparatczyków oświadczenia aaaa jeeest co czytać! Od tych zer 00000 zakręciło mi się w głowie!
Pis10:43, 18 października 2023
BRAWO WERONIKA!!
taka prawda10:24, 18 października 2023
Jeżeli nie dogadacie się szybko w parlamencie z resztą opozycji i nie zrobicie stabilnego rządu i nie wdrożycie reform, o których tyle słyszeliśmy od tuska (60 tys. wolnej kwoty od podatku, 1500 zł dla matek wracających do pracy itd.), to wasi wyborcy przy najbliższych wyborach samorządowych i do europarlamentu odpowiednio was potraktują...
Optymista10:08, 18 października 2023
Weroniko jesteś przykładem dla młodych, by nie siedzieć i czekać z założonymi rękami. Życzymy Ci dalszego powodzenia, odwagi i cierpliwosci. Jest wiele problemów do naprawienia, przede wszystkim w glowach Twoj regiom to kolebka PIS i latwo nie będzie. Trzymamy kciuki.
Janosik10:04, 18 października 2023
Lemingi, czytajcie oświadczenia majątkowe, może was oświeci.
Ukryty09:49, 18 października 2023
Wera trzymam kciuki, kibicuję i jestem do usług:)
W końcu będzie można wyjść z podziemia ;)
Nowotarżanka09:49, 18 października 2023
To można pomyśleć o zakładach pracy dla młodych ludzi , którzy do tej pory wyjeżdżają by poczuć w miarę godne życie aby było ich stać na opłacenie rachunków na węgiel , na godne życie . Więc fajnie by było gdy by ktoś pomyśłal o ludziach, którzy chcą pracować ale niestety nie mają szansą na pracę tutaj...
miejscowy09:46, 18 października 2023
Pani Weroniko. Proszę nie zapominać że większość wyborców nie głosowała na Panią, tylko przeciwko PISowi. Miała Pani to szczęście być jedynką na liście :) Mam nadzieję, że poradzi Pani sobie w prawdziwej POlityce.
Earhart09:40, 18 października 2023
Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości ... zatem pozostaje tylko życzyć powodzenia!
Zofia09:38, 18 października 2023
Gratuluję Pani Weroniko. To najlepsza wiadomość wyborcza.
Stragan09:37, 18 października 2023
Gratulacje! :)
Joanna09:32, 18 października 2023
W końcu mamy Naszą osobę w parlamencie trzymam kciuki
rabianin09:11, 18 października 2023
Nie zapominajmy też o jak najszybszym przekazaniu ziemi pod biogazownię gminie Raba
Urlich von Pipke09:07, 18 października 2023
Pani Weroniko, było milimetr od Polexitu, ale mobilizacja Polaków, szczególnie tych, których pis odstawił w kąt czyli młodych, kobiet a także takich jak ja zatrzymała ten krok.
bicie piany08:48, 18 października 2023
"Polityka, to moja pasja od wielu lat. Mam bardzo duże doświadczenie, bo już od 18 roku życia byłam w młodzieżówkach."

Dziękuję, pozamiatane.
Partyzant08:45, 18 października 2023
Wkońcu młode i ambitne osoby, a nie stare i zacofane pryki z PiSu, do tego grono spadochroniarzy wogóle nie związanych z naszym regionem. Trzymamy Kciuki alleja i do przodu :)
AJ08:40, 18 października 2023
Gratulacje!!!
AJ08:40, 18 października 2023
Gratulacje!!!
Jasiek08:36, 18 października 2023
Gratulacje i powodzenia.
obiecanki cacanki08:30, 18 października 2023
Niech nie obiecuje , a zrobi tyle co Tusk! Nie wierzcie w ani jedno słowo tego ba... !
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas