Problem z parkometrami w centrum Nowego Targu. To może być kwestia braku zasięgu - podhale24.pl
Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Nowy Targ
Clouds
19°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
17°
Wiatr: 2.7 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
20°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
20°
Wiatr: 2.052 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
18°
Wiatr: 8.388 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
25.10.2023, 14:50 | czytano: 3693

Problem z parkometrami w centrum Nowego Targu. To może być kwestia braku zasięgu

Kolejni czytelnicy zgłaszają nam problemy z płaceniem kartą w parkometrach na ulicy Długiej. - Musiałam iść do sklepu kupić rajstopy, żeby mieć drobne, bo transakcję kartą odrzuciło. To uciążliwe - irytuje się czytelniczka.

Fot. Monika Para-Miśkowiec
Fot. Monika Para-Miśkowiec
- Na Długiej w Nowym Targu ciągle pojawiają się problemy z zapłaceniem kartą - mówi nasza czytelniczka. - Dziś w jednym z parkometrów odrzucało transakcję. Koleżanka próbowała zapłacić i ja też, ale ciągle zrywa połączenie. Ja poszłam do sklepu kupić rajstopy, żeby mieć drobne, bo mało kto chce rozmieniać - dodaje. - Na parkometrze pojawia się informacja, że połączenie zostaje zerwane. W innym działa.

To już nie pierwszy raz, kiedy pojawią się problem z uiszczeniem opłaty. - Niektóre okienka do płatności kartą są tak zamazane, że kompletnie nic nie widać - irytuje się jeden z kierowców, który również przekazał sprawę naszej redakcji.Parkometrami zarządza Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu. Jak ustaliliśmy, przyczyn może być kilka. Spółka zgłasza takie problemy firmie obsługującej aplikację. Co bardziej prawdopodobne, może to być kwestia braku zasięgu. W każdym urządzeniu jest karta internetowa. Takie "dziury" w zasięgu występowały też na innych ulicach m.in. Kolejowej. ZGZiR ma zbadać sprawę.

r/mp/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
DkDw16:23, 27 października 2023
Nowt Targ był, jest i będzie beznadziejny. Na domiar złego na to osiedlowisko mówi się "miasto".
0
liptok21:31, 26 października 2023
Nie to nie kwestia zasięgu. Są tak mało czytelne że nie wiadomo co trzeba zrobić zeby zapłacić kartą. totalna lipa.
0
lipa21:54, 25 października 2023
mało czytelne..to fakt. próba była... pomoc jakiejś osoby też, ale widoczność wyświetlacza..co gdzie kto po co na co i dlaczego..?? pozostawia wile do życzenia. Byle lipa...była. No i jest
0
?19:16, 25 października 2023
Te parkometry to kpina, są straszenie wolne, nieintuicyjne w obsłudze. Obklejone są dziesiątkami nalepek z różnymi instrukcjami i jak się tu połapać?
0
tommek18:11, 25 października 2023
Nawet jak działają to płatność kartą to jakiś koszmar.
Parkowałem w wielu miastach również za granicą, ale niestety Nowy Targ ma najgorsze parkometry
0
RJ15:09, 25 października 2023
proponuje bardzo proste rozwiazanie. Stosuje je odkad pojawiły sie parkometry i sprawdza się świetnie. Na telefonie wystarczy zainstalować aplikacje (Np. Skycash) Jest tam zakładka "mobi parking". Konfigurujemy nasz samochód, wpłacamy jakąs drobną kwote. Gdy zajmujemy miejsce postojewe klimamy "rozpocznij parkowanie" gdy kończymy "zakończ parkowanie". Kasa jest sciagana automatycznie. Szybko, bez nerwów... aaaaa trzeba tylko pamietać żeby umieścic za szyba karteczke mobi parking. parkingowy wie wtedy ze placimy online:) dziękuje nie ma za co :)
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas