Kobieta najlepsza w konkursie podhalańskich muzykantów. Pierwszy przypadek w historii "Dziadońcynego grania" - podhale24.pl
Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 7.632 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 8.316 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 8.136 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-2°
Wiatr: 10.368 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-4°
Wiatr: 9.072 km/h Wilgotność: 96 %
Jakość powietrza
134 %
Nowy Targ
48 %
Zakopane
78 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 67 | 134 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 24 | 48 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 39 | 78 %
19.11.2023, 19:24 | czytano: 4001

Kobieta najlepsza w konkursie podhalańskich muzykantów. Pierwszy przypadek w historii "Dziadońcynego grania"

Katarzyna Lassak Helios z Zakopanego wygrała Spotkania Muzyk Podhalańskich „Dziadońcyne Granie” w Bukowinie Tatrzańskiej i zdobyła główną nagrodę.

Fot. Bukowiańskie Centrum Kultury
Fot. Bukowiańskie Centrum Kultury
Podczas ogłaszania wyników członek jury dr Dorota Majerczyk przekazała informację, że po raz pierwszy w historii konkursu zdominowanego przez muzykantów płci męskiej, "Dziadońcyn smycek" wywalczyła muzykantka.

W konkursie tradycyjnych trzyosobowych muzyk w Bukowinie Tatrzańskiej wzięło udział 9 składów. Trzecie miejsce zajęła Muzyka Pawła Gacka z Boru, drugie miejsce ex aequo zdobyli: Muzyka Przemysława Niedźwiedzia ze Spytkowic, Muzyka Krzysztofa Gocała z Poronina i Muzyka Jakuba Dobrzyńskiego z Ochotnicy Górnej, a pierwsze miejsce ex aequo wywalczyli: Muzyka Tadeusza Chrobaka z Leśnicy, Muzyka Krzysztofa Karpiela z Białego Dunajca, Muzyka Przemysława Wesołowskiego z Działu i Muzyka Pawła Majerczyka z zespołu Skalni.oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
basista10:07, 20 listopada 2023
no to jak zawse BUkowianie sami sobie musza dac nagrode swoim , az cud bierze ze Kasia dostała smuczek!!!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas