Zbliża się zimowy Winter Classic. Ruszyły licytacje on-line - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Rabka Zdrój
Snow
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 100 %
Snow
-2°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
14.01.2024, 17:40 | czytano: 2856

Zbliża się zimowy Winter Classic. Ruszyły licytacje on-line

NOWY TARG, W sobotę 20 stycznia odbędzie się 10. edycja jednego z największych wydarzeń sportowo-charytatywnych na Podhalu, czyli Noworoczny Mecz Charytatywny Winter Classic. "Dzięki hojności naszych przyjaciół, mamy okazję zaoferować Wam unikalne przedmioty, które będą nie tylko świetnym dodatkiem do Waszych kolekcji, ale również wsparciem dla Kubusia i Gabrysia" - zapowiadają członkowie stowarzyszenia.

arch. Podhale24
arch. Podhale24
Jak co roku, główną atrakcją będzie mecz hokeja ulicznego, w którym zespół Winter Classic zmierzy się z pierwszym zespołem klubu hokejowego PZU Podhale Nowy Targ. Ale to tylko jeden z elementów całodziennej zabawy. Prócz innych pojedynków na lodzie, uczestnictwa w zabawach i konkursach, przygotowana została także licytacja internetowa. W ofercie znalazła się m. in. koszulka legendy polskiego futbolu - wielokrotnego reprezentanta Polski, bramkarza Legii Warszawa, Artura Boruca, z autografem samego zawodnika. Dawid Kubacki przekazał plastron z tegorocznego Pucharu Świata w Innsbrucku, ozdobiony autografami naszych skoczków, Katarzyna Rajska z unihokejowej reprezentacji Polski wraz Polskim Związkiem Unihokeja przekazali koszulkę z Mistrzostw Świata w Singapurze, a kapitan hokejowej reprezentacji Polski, Krystian Dziubiński ofiarował koszulkę z podpisami naszych reprezentantów. Na licytację trafiły też egzemplarze najnowszej książki, znanej dziennikarki i podróżniczki Martyny Wojciechowskiej, ze specjalną dedykacją, ale to nie wszystko.

Aukcja na rzecz Winter Classic potrwa do 20 stycznia, kiedy odbędzie się Mecz Charytatywny. Prowadzona jest pod adresem aukcje.podhale24.pl

- Osoby chcące wspomóc wydarzenie voucherami, gadżetami, pamiątkami na licytacje lub ciekawym pomysłem - zapraszamy do kontaktu pod numerami 601 282 097, 509 456 851 lub 512 198 934. Pamiętajcie, warto pomagać - przypomina w imieniu organizatorów Maciej Leski.

W tym roku akcja jest skierowana na pomoc dla dwóch chłopców z Nowego Targu: 2-letniego Gabrysia oraz 3-letniego Kuby. Obaj chłopcy potrzebują specjalistycznego sprzętu umożliwiającego codzienne funkcjonowanie oraz ich rehabilitację. Ich Mamy, Ewelina Toczek i Natalia Zakrzewska - zapraszają na 10. Noworoczny Mecz Charytatywny Winter Classic:


s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas