Dwoje kandydatów na wójta gminy Czorsztyn. Damsko-męski pojedynek - podhale24.pl
Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Nowy Targ
Clouds
28°
Wiatr: 7.524 km/h Wilgotność: 44 %
Clouds
28°
Wiatr: 7.524 km/h Wilgotność: 72 %
Clear
28°
Wiatr: 5.868 km/h Wilgotność: 40 %
Clear
29°
Wiatr: 2.34 km/h Wilgotność: 44 %
Clear
30°
Wiatr: 14.4 km/h Wilgotność: 43 %
Clear
28°
Wiatr: 7.596 km/h Wilgotność: 53 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
50 %
Zakopane
36 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
07.02.2024, 14:15 | czytano: 8187

Dwoje kandydatów na wójta gminy Czorsztyn. Damsko-męski pojedynek

Dotychczas dwóch kandydatów poinformowało o starcie w kwietniowych wyborach na wójta gminy Czorsztyn. O reelekcję ubiega się będzie dotychczasowy wójt Tadeusz Wach. Jego kontrkandydatką będzie Aneta Markus.

Materiały wyborcze kandydatów.
Materiały wyborcze kandydatów.
Wójt Wach już kilka dni temu opublikował post w mediach społecznościowych, w którym podsumował swoją dotychczasową działalność, podziękował współpracownikom i zapowiedział start w wyborach. "Mam nadzieję, że ilość zrealizowanych zadań w różnych obszarach, uświadomi Państwu ogrom wykonanej pracy oraz pozwoli na dokonanie oceny moich działań, które zobowiązałem się wykonać. Kilka z tych inwestycji z powodu dużego zakresu robót ma charakter wieloletni, prace są bardzo zaawansowane, mam nadzieję, że uda mi się je dokończyć i razem z Państwem cieszyć się z faktu, że będą służyć nam wszystkim przez wiele kolejnych lat! Dziękując za zaufanie, proszę Państwa ponownie o głos" - napisał.

Teraz dołączyła do niego Aneta Markus, liderka Komitetu Wyborczego Wyborców "Wspólny głos". Na razie niewiele wiadomo, jaki jest jej program wyborczy. "KWW Wspólny Głos zgłasza gotowość oraz chęć pracy na rzecz regionu i mieszkańców. Dla Nas samorząd to ciągłe badanie lokalnych potrzeb, szukanie rozwiązań i WSPÓLNE pokonywanie przeszkód. Dlatego też gorąco zachęcamy do obserwowania naszego fanpage; już niebawem sukcesywnie pojawiać się na nim będą wszystkie szczegółowe informacje" - ogłosiła przez trzema dniami.

Aneta Markus jest działaczem kulturalny, społecznym, organizatorką licznych wydarzeń na terenie gminy. Działa w lokalnych organizacjach i stowarzyszeniach. Pracowała w Urzędzie Gminy Czorsztyn. Mieszka w Kluszkowcach.

r/
Ankieta
Ankieta zakończona

Jak oceniasz rządy wójta Tadeusza Wacha?

 • 29%
  Bardzo dobrze
 • 14%
  Dobrze
 • 17%
  Źle
 • 34%
  Bardzo źle
 • 6%
  Nie mam zdania
Oddanych głosów: 1296
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Maniek18:28, 22 lutego 2024
No nie. Jak mówiłem, że Tadek społecznie siał trawę to kandydaci na radnych z komitetu Pani Anety nie muszą tego udowadniać. Zdjęcie Pana Krzyśka po prawej stronie, Tadek jednak sieje trawę. Panie pełnomocniku zróbcie retusz zdjęcia.
0
Aneta Markus15:53, 18 lutego 2024
Nie mam w zwyczaju odnosić się do komentarzy, ale zrobię wyjątek. Drogi mieszkańcu; mój tata nigdy nie miał i nie ma udziału w spółce w której aktualnie pracuję, co zresztą bardzo łatwo sprawdzić.Pisze Pan o faktach, więc bardzo proszę by i Pan się ich trzymał ????Serdecznie pozdrawiam
0
Mieszkaniec07:47, 18 lutego 2024
Widzę że ludzie tutaj żyją teoriami spiskowymi. Pani Aneta jest wporzadku, ale nie odeszła z głebszych pobudek tylko dlatego ze ma lepiej płatna pracę w firmie w której udziały ma jej ojciec. Reszta pracowników proszę zapytać, a dowiecie sie że niektóre osoby odeszły z pobudek finansowych, bo lepiej płaca gdzie indziej. Jedna z Pań która odeszła, dostała podwyżkę i to bardzo dużą, dodatkowo tak o nią zabiegano że jej kierownik oddał jej część swojej wypłaty żeby została, jednak Pani dostała lepszą ofertę w inny urzędzie. Nie wspomnę że jedna z tych "biednych" specjalistów w godzinach pracy załatwiał swoje domowe sprawunki, co nie raz można było zauważyć, jako mieszkaniec ;) ale lepiej tak jak niektórzy przypisywać swoje historyjki, niż spojrzeć na fakty, lepiej sobie wymyślić takie altruistyczne historyjki.
0
Smutne to wszystko16:30, 12 lutego 2024
"Z jakiego ta pani jest ugrupowania lewica czy prawica" ale wy jesteście śmieszni, a co to ma do rzeczy, nie sztuka siedzieć w pierwszej ławce w kościele, na pokaz a z drugiej strony gnębić ludzi, poniżać, traktować jak pionki na szachownicy. Ważne jest to jakim się jest człowiekiem, jak traktujesz bliźniego, jak to już kiedyś ktoś napisał pycha kroczy przed upadkiem, u nas w gminie ta pycha się rozpanoszyła.
0
nie urzędnik12:12, 12 lutego 2024
OK, zwracam honor, faktycznie w ramach Związku Podhalan raz jeden udało się coś zrobić dla wszystkich.
0
Maniek17:07, 10 lutego 2024
Nie ta buda za trzy milony tylko ta pod lasem gdzie razem z Rafałem siali trawę a Jasiek im robił zdjęcia.
0
Nie urzędnik15:05, 10 lutego 2024
Altana w Maniowach - buda za trzy miliony na dwa festyny w roku.

Izba Regionalna - wykonana wspólnym staranie KGW, sołtysa i przyjaciół kgw. Wójt tylko wskazał nowa siedzi e biblioteki.

Związek Podhalan - klika w upadku. Oprócz noszenia sztandaru nic innego dla społeczności nie zrobili.


Projekty pisali urzędnicy, bo wójt ani wizji ani polotu nie ma.
0
Lewaki to Dziwaki20:50, 9 lutego 2024
Z jakiego ugrupowania ta Pani się wywodzi i jakie ma poglądy ?
0
Mieszkaniec17:06, 9 lutego 2024
Ludzie patrząc na te wszystkie komentarze to aż się robi niedobrze, te kampania co się tylko rozpoczynają to są coraz to gorsze, proponuje zakończyć głupie komentowanie i każdy niech zrobić co uważa za sluszne 7 kwietnia. Zanim tutaj coś napiszecie to zastanówcie się czy nie robicie krzywdy tym o których piszecie, miejcie wszyscy trochę szacunku do siebie. Życzę aby Pani Aneta jak już zostanie Wójtem nie osiadła za laurach po paru latach, jak się to dzieje za każdym razem i raczej nigdy się to nie zmieni, ale pożyjemy zobaczymy. To co kandydaci oferują w swoich kampaniach bardzo często ginie w szarej rzeczywistości. Już nie jeden obiecał i zawsze kończyło się tak samo. Ale nie osądzam póki co nikogo. Jeżeli większość zdecyduje że czas na zmiany przy urnach to tak będzie i niech Ci wybrani później się z tego wywiązują, zarówno Radni jak i Wójt.
0
Vfem23:44, 8 lutego 2024
Ten "progres" o którym pisze @Mieszkaniec, to w dużej mierze zasługa ludzi, którzy pisali wnioski i składali projekty zanim zostali zmuszeni do odejścia. Także nawet sukcesy wójta, które tu wymieniacie nie są jego tylko ich sukcesami.
0
Radek22:38, 8 lutego 2024
To prawda co pisze ten człowiek bez nick u , że ta pani organizowała zbiórkę wOsp ... Dla tego w cyrwonyk portkak ... Przecież on wspiera PO i Ukraińców .. zanic ma polskich patriotów . Czy ta Pani jest z lewicy ?
0
Doktór zrehabilitowany21:08, 8 lutego 2024
Do Konan Destylator.
Jak lewica i jaka prawica? To lokalne podwórko i co najwyżej można ludzi podzielić na tych, którym się chce coś robić dla innych i tych, którym się nie chce. Od dzielenia na prawice i lewicę mamy tych kretynów (pis,po) na samej górze i tych drugich półmózgow którzy oglądają telewizję i wierzą w to co im tam wciskają.
0
Baltic Pipe18:43, 8 lutego 2024
Bardzo fajnie że Pani będzie wójtem , napewno swojo urodo ociepli wizerunek naszej gminy i postrzeganie nas od strony sąsiadów
0
Do Czytelnika, mieszkańca, Mańka i innych @gatek i18:40, 8 lutego 2024
Po pierwsze zmieniacie nick, nie zmieniacie ani stylu, ani śpiewki i to widać. Po drugie te argumenciki jakieś słabe, że: trzeba mieć wykształcenie, a co też pani zrobiła do tej pory? czy też ?miała dość ludzi?, że o roztaczaniu wizji, jak to cała rodzina p. Anety obsadza gminne stanowiska, nie wspomnę. Zacznijmy od końca, a przede wszystkim skupmy się na tym, co jest obecnie w ug i na faktach. Nepotyzm?- raczej występuje; przecież się znamy, to mała gmina i nie problemu sprawdzić, kto kim jest i jakie ma koligacje rodzinne /nie rozwijam, bo wszyscy wiedzą- no chyba, że się mylę i są to wybitni specjaliści, a koligacje rodzinne podczas rekrutacji nie miały najmniejszego wpływu- wówczas uznajemy te słowa za niebyłe- nie jest moją intencją nikogo obrażać/. Już tu padło, czego p. Markus i kogo miała dość. Proszę wziąć pod uwagę, że rzuciła pracę- to nie była pogarda dla ludzi, a raczej akt odwagi /kobieta mająca rodzinę zostawia, jak to nazwał Ja Stąd ;;bardzo ciepłą posadkę,,/ i protest przeciw temu, jak niszczy się ludzi, przeciw nieetycznemu postępowaniu /długo by o tym i może jeszcze kiedyś będzie okazja/. O tym, ile robiła i co dla organizacji pozarządowych, WOŚP, OSP również długo by można pisać- wszystkie działania prowadziły do integracji społeczeństwa, pomocy i rozwoju innym. Wykształcenie- wyższe /na stanowisko wójta nie jest wymagany doktorat, a nawet magister/ - zresztą nie pomogą doktoraty, kiedy człowiek chamowaty. I w zasadzie to jest puenta całej tej wypowiedzi. Potrzebna zmiana, a jakie p. Markus ma szanse? Myślę, że duże- wystarczy sprawdzić fanpage komitetu wyborczego i porównać go ze stroną obecnego wójta.
0
Może teraz18:20, 8 lutego 2024
Pani Aneta za czasów pracy w Urzędzie Gminy reagowała Wójtowi pisma to dobrze wie co kręcił. Mam nadzieję, że musiała a nie chciała
0
Kobieta na Wójta!!18:00, 8 lutego 2024
Do "to odpowiedzialność" a niech Wojt wskaże które imprezy zorganizował OSOBISCIE a nie przez swoich pracowników. Pani Aneta była lata pracownikiem urzędu i wie co aktualnie kuleje i co należałoby zrobić w pierwszej kolejności. Niestety wojt już usiadł na laurach i patrzy tylko swoich korzyści. A to że wojt pozatrudnial osoby które mu przytakują i robią co on chce to fakt. Nadszedł czas zmiany! Anetko trzymam kciuki i powodzenia!
0
Rozbawiony17:14, 8 lutego 2024
Coraz to ciekawiej się robi, czyżby mieszkańcom i pracownikom rozwiązały się jezyki. Jak tak dalej pójdzie to Tadziu do wyborów moze nie doczekać bo go CBA odwiedzi. Prosimy o więcej takich informacji, te komentarze pokazują jak dużo ludzie wiedzą o władzy i jakich zmian chcą. Aneta dasz radę!!!
0
też ja16:46, 8 lutego 2024
do ziomal
Mało to w naszej Gminie ludzi z dobrym wyksztalceniem, którzy by się sprawdzili na stanowisku zastępcy, czy w gminie? Nie przypominam sobie, by była jakaś rekrutacja do Gminy...
0
maniowion15:05, 8 lutego 2024
Zastanawia mnie, jakie korzyści promocyjne będziemy my, mieszkancy gminy mieli z faktu, że pan wójt Tadeusz Wach z kierownikami pojechali sie przejechać fasiągiem do bukowiny? Chyba to że sobie przewietrzyli stroje regionalne. Poddaje pod dyskusje
0
grisza14:58, 8 lutego 2024
oco.tu chodzi? 25 chłopa w zgk, przewarzająca większość jest zatrudniona z gminy Krościenko, nie wiem czy tam dla nich juz nie ma takiej roboty??
0
Mechanik14:54, 8 lutego 2024
A kto zapłacił za Citroena którego zastepca rozbil w mizernej???? Co robili radni???, Gdzie była komisja skarg i wniosków???
0
ziomal11:29, 8 lutego 2024
Zastępca powinien być elokwentny i musi mieć podejście do ludzi.I nie wykluczone że z innej gminy będzie lepszy bo nie jest powiązany układami towarzysko rodzinnymi.Więc będzie miał obiektywniejsze spojrzenie na rzeczywistość.W tej Gminie jeszcze jedna rzecz jest ważna ...Przyjaźń z flisakami i sztama z klubami sportowymi i przedsiębiorcami.POwodzenia
0
Ja10:28, 8 lutego 2024
Zastępca wójta też powinien być z naszej Gminy
0
Mój glos09:33, 8 lutego 2024
Do Majka ;Zareczm ,że Urząd i Gmina Czorsztyn będzie tylko twój Anetki i jej rodzinki.
0
Zmiany potrzebne08:47, 8 lutego 2024
Dobre i złe czasy wójta Koterby, wymiana na Pana Wojtaszka? Następnie euforia Panem Doktorem Tadeuszem Wachem (niebieskim ptakiem), do którego wyniesienia na piedestał znacznie przyczynił się Związek Podhalan Oddział Maniowy z poparciem Amerykanów. Teraz zrobimy zmianę warty gminy, nowa Pani Wójt, część starych radnych wyjadaczy i tego co się najbardziej obawiam, horda Bednarczyków, którzy się będą pchać na stanowiska gminne jak trzmiele do potu ???? ale jestem za zmianą i będę głosował na tą Panią.
0
Maniek08:31, 8 lutego 2024
Do "nie urzędnik"
Altana w Maniowach, izba regionalna, Związek Podhalan itd.
0
ziomal08:29, 8 lutego 2024
Prawdą jest że najważniejsza jest tutaj kasa.I to nie ta gminna ale własna ..prywatna.Otóż pensja wójta z dodatkami to ok 20000zł co na tle zarobków w innych instytucjach czy gminnych zakładach pracy jest imponująca.Ważna jest też pozycja społeczna oraz osobisty wpływ na tę społeczność.Jest więc o co walczyć.Stary wójt za wszelką cenę będzie się bronił rękami i nogami ,bo wie ile może przegrać i ile straci materialnie i społecznie.Skończą się również wpływy i społeczny poklask.Nominatka ma znowu wszystko przed sobą a drzwi do Ratusza stoją otworem.Trzeba tylko rozpocząć szeroką akcję przedwyborczą z mądrze napisanym programem bez pustych frazesów ,oraz bardzo aktywną kampanią w mediach oraz na zebraniach z ludźmi no i internet.Myślę że szanse są duże bo część społeczeństwa jest już zmęczona starymi porządkami.
0
Z boku08:08, 8 lutego 2024
Wach byl kiepski i jest bardzo kiepski
Ratowal go Rafal Jandura a kiedy go braklo wszyscy widza jaki Wach jest slaby i jedynie gotowanie mu też nie wychodzi
0
Kolega Tadzia08:04, 8 lutego 2024
Tadziu wypalił się już po drugiej kadencji, w trzeciej to była juz tylko jego prywata co widać choćby na ul. Pięknej i nie tylko.... To co pokazał w ostatnim czasie, to jaki ma szacunek i opinie choćby u sąsiednich włodarzy jest żenujące. Mi osobiście jest wstyd że gmina rzadzi taki wojt i zastępca. Wszyscy się z nas śmieją. Wystarczy być na imprezie z tymi Panami gdzie jest alkohol i wychodzi szydło z worka
0
To odpowiedzialnosc23:54, 7 lutego 2024
Pani Anetko proszę wymienić, niech się pani nie wstydzi, jakie to wążne i liczne wydazenia organizowala Panina terenie gminy.A gdyby nawet to nie jest równoznaczne z zarządzaniem Gmina.To nie zabawa ,to odpowiedzialność.Jezeli myśli P.,że to radni będą rządzić P.jako wojcina będzie tylko figurantka ,to jest Pani w błędzie,to płytkie myslenie
0
Mietek23:33, 7 lutego 2024
Za miesiąc się dowiemy kto będzie królem Ciosztynia.
0
dobra rada 23:10, 7 lutego 2024
Anetko daj sobie spokój. Nie dasz rady wojować, nie masz ani odpowiedniego wykształcenia,ani doświadczenia.Ambicje schowaj wśród bajek.
0
202422:11, 7 lutego 2024
Oj, tam. Ten Pan też "uciekł" w 2007 roku by powrócić po 3 latach. Liczy się wiedza na temat tego co źle działa i jak to naprawić. Nastroje społeczne mówią, że coś nie trybi w tej maszynie. Nadszedł czas na zmianę.
0
Mieszkaiec21:54, 7 lutego 2024
A to nie jes tak że oprócz tej Pani za obecnej kadencji wójta nie odeszło z pracy kilku pracowników i pracują w okoliczyc instytucjach? Dziwne ze tyłu pracowników poszło...
0
Jaś21:48, 7 lutego 2024
Piszecie głupoty. Wszyscy wiedzą dlaczego Pani Aneta odeszła, jak również wielu wartościowych pracowników często wymienianych na nic niewarte sieroty. Natomiast zgadzam się, że niektórym faktycznie bimber uderza do głowy (czasami dosłownie). Pani Anetko powodzenia, niech się Pani nie przejmuje /.../
0
Świadomy21:38, 7 lutego 2024
/.../ To co robiliście przez ostatnie lata jest obrzydliwe, to jak traktowano pracowników w urzędzie i poniżano i okłamywano radnych i sołtysów jak w najgorszym rynsztoku. Byli pracownicy odeszli owszem bo nie mogli już znieść tego łajdactwa i nie chcieli swoim nazwiskiem legitymować podejrzanych działań wójta. W tym gronie znalazła się również Pani Aneta ale było i wielu innych. To co piszecie tu teraz (bo wiadomo kto pisze) też obrzydliwe i zakłamane łajdactwo. Wasz koniec już bliski i przegrane wybory uwierzcie ze najlepsze co może was czekać. Przyjdzie czas na audyty i sprawdzanie dokumentów
0
mieszkaniec21:35, 7 lutego 2024
W urzędzie bywam często od wielu lat, znam też Panią Anete gdy pracowała w naszej gminie
Oby wszyscy urzędnicy byli tak zaangażowani i mieli ,, dosyć ludzi,, jak Ona.
0
Bezpośredni21:26, 7 lutego 2024
,,Szef,, Tadeusz stworzył w urzędzie folwark w którym normalni uczciwi i pracowici ludzie nie są w stanie funkcjonować.
Dlatego też grupa doświadczonych i oddanych społecznie pracowników odeszła do innych urzędów i sektora prywatnego, na ich miejsce wójt sprowadził /.../ takich jak zastępca wójta który przynosi tylko wstyd, sekretarz - /.../ czy kierownik inwestycji z drugiego końca Polski.
Czas na zmiany bo obecnie panujący car jest totalnym ignorantem który ludzi ma głęboko w ....
myśli tylko o sobie, nie liczy się z nikim . /.../ ignorant którego ciągle nie ma w biurze.
0
Majka21:00, 7 lutego 2024
Urząd i ludzie beznadziejni, ale o mieszkańców trzeba walczyć, Aneta dasz rady , zmiany potrzeba ???? Urząd ma być dla nas ????
0
Nieznajoma20:59, 7 lutego 2024
Myślę, że ta pani nie uciekała przed ludźmi, tylko miała dość dotychczasowych działań szefa. A tak naprawdę to nie kto inny, tylko były pracownik wie, jaka jest w gminie atmosfera. I proszę nie obrażać pani Anety, bo kto jak kto, ale ona pracy się nie boi
0
Tutejszy20:50, 7 lutego 2024
Odeszła z Urzędu , podobnie jak ponad 10 innych osób w bardzo krótkim czasie ..każdy z nich nie ludzi a zakłamania Wójta miał dość. Swoją drogą może warto byłoby zebrać tych pracowników i zapytać ich o przyczyny odejścia jeśli ktoś ma wątpliwości
0
Anna20:39, 7 lutego 2024
Czy ta pani też bedzie robiła rodzina na swoim???
0
nie urzędnik20:28, 7 lutego 2024
Miejmy nadzieję, że ta buda za trzy miliony w Maniowach będzie takim samym pomnikiem przegranej kadencji jak fontanna była dla Lecha Janczego.

Czas przewietrzyć gminę, a wójt będzie miał po przegranych więcej czasu na grzebanie w ogródku i nie będzie musiał urywać się w godzinach pracy.
0
nie urzędnik20:26, 7 lutego 2024
Maniek - a gdzież się ten wójt udzielał? jakieś konkrety może?
0
Buzka20:10, 7 lutego 2024
Anetko jesteśmy murem za Toba!!!
0
Obserwatot20:06, 7 lutego 2024
Pani Aneta odeszła z urzędu z konkretnych powodów z tych samych co kilku innych zasłużonych pracowników. Z pewnością nie była to niechęć do urzędu czy gminy a jej działalność na rzecz gminy cały czad widać wszędzie i to do tego charytatywnie.
0
Osiol19:47, 7 lutego 2024
Rycerze i Damy
0
Urzędnik Państwowy18:56, 7 lutego 2024
No właśnie @Ja Stąd, ta Pani uciekła z urzędu bo stwierdziła że to nie jest dla niej i ma dość ludzi, a teraz po trzech latach nagle się jej podejście zmieniło, chyba że jak zostanie już wybrana to zamknie gabinet i nie będzie przyjmowała nikogo z zewnątrz żeby się nie musiała męczyć.....
0
Mieszkaniec17:57, 7 lutego 2024
@mieszkanka, piszesz jakby się nic w gminie nie działo. Ja tam widzę duży progres tak samo w tej kadencji jak i w poprzednich. Cały czas coś się dzieje i to nie tylko w Maniowach.
0
Zefir17:00, 7 lutego 2024
Ta Gmina szczególnie potrzebuje zmiany. Dajcie szanse tej Pani.
0
L16:51, 7 lutego 2024
@czytelnik ...ale żeby tak jeszcze ze zrozumieniem czytał
0
Ja Stąd16:37, 7 lutego 2024
Czy Pani Aneta Markus to ta sama Pani, która trzy lata temu odeszła twierdząc, że urząd gminy jest beznadziejny a ludzie niedobrzy? Czyz to nie chichot losu, że dziś pod sztandarem wyborczych sloganów chce wrócić na bardzo ciepła posadkę ... Słabe to
0
Kazik15:32, 7 lutego 2024
... chyba dwoje ... ?
0
Maniek15:19, 7 lutego 2024
Obecny Wójt przed objęcie stanowiska też udzielał się społecznie i jakie to ma znaczenie.
0
Kingkong15:10, 7 lutego 2024
A co z Panem "Generałem"? Wiadomo czy wystartuje?
0
mieszkanka14:51, 7 lutego 2024
Jak dotychczas żaden kandydat na wójta nie mógł się pochwalić tak dużym zaangażowaniem w życie społeczne gminy i doświadczeniem w samorządzie, jak Pani Aneta. To najlepszy dotychczasowy kandydat na stanowisko wójta. Wszyscy poprzedni "wskakiwali na stołek wójta" jak zupełnie zielone żabki i uczyli się samorządu dopiero będąc na najwyższym szczeblu. Wielu z nich za bardzo zachłysnęli się "świecznikiem" i przestali myśleć o społeczności gminy, myśląc, że oni wiedzą najlepiej. Dlatego najlepszą zmianą jaką wprowadzono jest dwukadencyjność, bo jeszcze w dwóch kadencjach to wójt się stara. Dlatego Panu Tadeuszowi, to już podziękujemy. Obecna, trzecia już kadencja, uderzyła mu jak bimber do głowy. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - niepokonanym"
0
Konan Destylator14:50, 7 lutego 2024
Ten Wspólny głos to ugrupowanie prawicowe czy lewicowe???
0
Znawca kobiet14:50, 7 lutego 2024
Bardzo fajna ta Aneta
0
Czytelnik14:42, 7 lutego 2024
Zabawna sytuacja pracownik Urzędu Gminy jest kontrkandydatem kierownika Urzędu Gminy (Wójta). Czyżby pracownik chciał "wygryźć" kierownika.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas