Czorsztyńskie spotkania w ramach programu Czyste Powietrze - podhale24.pl
Czwartek, 29 lutego
Imieniny:
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 3.096 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.348 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.24 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
170 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
186 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 85 | 170 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 93 | 186 %
11.02.2024, 15:57 | czytano: 3462

Czorsztyńskie spotkania w ramach programu Czyste Powietrze

Urząd Gminy Czorsztyn z siedzibą w Maniowach przypomina, że od poniedziałku 12 lutego zaplanowane są spotkania dotyczące programu "Czyste Powietrze".

zdj. UG Czorsztyn
zdj. UG Czorsztyn
Poprowadzi je przedstawiciel Fundacji Pozytywni CO2, która pełni rolę operatora programu "Czyste Powietrze".

Spotkania odbywać się będą codziennie w dni robocze do 20 lutego, kolejno w remizach OSP Hubia, Maniowy, Kluszkowce, Mizerna, Czorsztyn, Sromowce Wyżne i Niżne.


s/
Ankieta
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
eko w naszym klimacie13:23, 12 lutego 2024
Ekologia. Kupiłem elektryka, jazda E7, 80km/h, minus 15 stopni, szyby zaszronione na szczęście brak policjantów bym musiał skrobać, w aucie zimno. Problem, czy dojadę do stacji ładowania?
Marek09:56, 12 lutego 2024
Obniżka prądu nic nie da bo linie przesyłowe, trafo i reszta są stare. Była kasa na poprawę infrastruktury - zwłaszcza linii przesyłowych to kolejne rządy przez prawie 20 lat z tej kasy robiły dobrze potencjalnym wyborcom. Debile.
Osiol18:01, 11 lutego 2024
@czyste powietrze problem leży gdzie indziej zgodnie z nowymi dyrektywami na początku łagodne certyfikaty energetyczne przy wynajmie plus kary u notariusza za brak certyfikatu przy sprzedazy(jakoś pomijają te kwestie) po całkowity zakaz obrotu budynkami bez certyfikatu energetycznego czyli by sprzedać budynek trzeba będzie włożyć że 200tys(docieplenie plus okna dach....) by dostać certyfikat zero emisyjnosci bo inaczej to tylko działka....
Tak że nie czekać bo z ruina zostaniecie brać kredyty.....i spłacać raty, płacić waty, napędzać gospodarkę, budzetowka czeka na podwyżki....
mb17:44, 11 lutego 2024
Jak rozwiązać problem zanieczyszczeń powietrza?Obniżyć cenę za prąd i z pewnością ludzie przeszliby na takie ogrzewanie (czysto i wygodnie). Ale tak nie będzie, bo zarobić muszą: producenci i instalatorzy fotowoltaiki, pomp ciepła, styropianu, okien, drzwi itd. Przeciętnemu Kowalskiemu mydli się oczy dofinansowaniami, a potem podniesie mu się rachunek za prąd o... 75%? 100%? 120%...? Następnie obciąży kosztami utylizacji paneli itd.

Swoją drogą nie mogę pojąć, że w sytuacji, kiedy mamy za wschodnią granicą wojnę, Amerykanie wycofują się z finansowania Ukrainy, my dalej martwimy się "czystym powietrzem" i każemy ludziom zamurować kominy od piecokuchni czy kominków...Jedno uderzenie ruskich w infrastukturę krytyczną, tj.w elektrownie i nie będzie ani czystego powietrza, ani ciepełka. Rozumiem działania w celu poprawy jakości powietrza, ale trzeba też patrzeć na ogólną sytuację geopolityczną, a ta pokazuje jedno: zmierzamy do wojny. To nie jest czas na marnowanie pieniędzy na "czyste powietrze" i inne "zielone łady", trzeba się ZBROIĆ, bo ani Amerykanie, ani tym bardziej UE nam nie pomogą, jeśli sami o siebie nie zadbamy.
Czyste piwietrze16:55, 11 lutego 2024
W Maniowach niedaleko biedronki przez kilka lat nie było mocnych na spalanie szmat z obsługi samochodów, olejów i filtrów, dopiero dwa posty na fb ze zdjęciami rozwiązały problem. Dziękujemy.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas