Spotkania wyborcze w Zakopanem (zdjęcia + filmy) - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Szczawnica
Snow
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 100 %
Snow
-2°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
23.02.2024, 18:00 | czytano: 2459

Spotkania wyborcze w Zakopanem (zdjęcia + filmy)

ZAKOPANE. Kampania wyborcza zaczyna nabierać rozpędu. Kandydaci na burmistrzów zapraszają na spotkania mieszkańców.

Mariusz Koperski i Łukasz Filipowicz
Mariusz Koperski i Łukasz Filipowicz
Mariusz Koperski i Łukasz Filipowicz zorganizowali spotkania z mieszkańcami. W trakcie spotkań mieszkańcy mogli dowiedzieć się o planach kandydatów na burmistrza, a także zadać pytania.

Oba spotkania transmitowane były na platformach społecznościowych, aby o pomysłach dla Zakopanego mogli dowiedzieć się nie tylko te osoby, które przyszły osobiście, ale także - będące on-line.

Spotkanie Mariusza Koperskiego w Hotelu Grand Stamary:Spotkanie Łukasza Filipowicza w Ośrodku FIAN:ms/
Ankieta
Ankieta zakończona

Jak oceniasz rządy burmistrza Leszka Doruli?

 • 16%
  Bardzo dobrze
 • 16%
  Dość dobrze
 • 20%
  Żle
 • 34%
  Bardzo źle
 • 15%
  NIe mam zdania
Oddanych głosów: 1174
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
ZFs15:27, 12 marca 2024
Pan Koperski dziękujemy -
Jako jedyny głosował przeciw rezolucji na polityczne zamówienie w sprawie poszanowania godności i obrony dobrego imienia Świętego Jana Pawła II - Patrona Powiatu Tatrzańskiego.
https://...
sawuarek i wiwarek23:02, 23 lutego 2024
Cytat z wypowiedzi uczestnika spotkania w sprawie możliwości uzyskania dotacji na pokrycie dachu gontem: są takie dwa fundusze (...) można się starać o dotację ale to jest takie skomplikowane. Otóż sądzę że właśnie te zawiłe komplikacje i papierkomania to jest największa zmora.
Cytat drugi: jeżeli ktoś nie umie czytać planów to nie nadaje się na radnego - czyżby? Radni mają do dyspozycji wystarczającą pulę ekspertów od czytania planów z której to puli mogą sobie wybrać odpowiadającą im osobę, inżyniera, itp., mogą zwrócić się do urzędu o fachową pomoc, skonfrontować opinię jednego geodety czy architekta z opinią kogoś niezależnego i wyrobić sobie obiektywną opinię, tak samo jak nie musi się być mechanikiem samochodowym żeby prowadzić samochód. Inna rzecz że: a) mogą nie zadać sobie trudu wniknięcia w sprawę, albo b) mogą skrajnie wybiórczo dobierać sobie takiego specjalistę który im powie dokładnie to co chcą usłyszeć.
W rozmowie z kolegą o podobnych sprawach powiedziałem mu swoją opinię że radnym powinien być finansista, księgowy, ktoś z takim wykształceniem. Na to on z miejsca skasował mnie celnie odparowując: nigdy w życiu! dopiero wtedy mnożyłyby się afery finansowe bo ręka myłaby rękę i nikt spoza branży nie wiedziałby o co chodzi.
Ogólnie bardzo wysoki poziom merytoryczny spotkania, ale też i półka jest wysoka bo to jest samo Zakopane, gdzie częściej niż w innych miejscowościach dochodzi do nietypowych sytuacji, a to wymusza profesjonalizm urzędników.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas