W Kościelisku powstała Gminna Rada Seniorów (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Zakopane
Clouds
18°
Wiatr: 0.216 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
18°
Wiatr: 3.384 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
19°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
19°
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.32 km/h Wilgotność: 92 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
15.03.2024, 11:00 | czytano: 1384

W Kościelisku powstała Gminna Rada Seniorów (zdjęcia)

13 osób weszło w skład pierwszej Rady Seniorów Gminy Kościelisko. Zadaniem radnych będzie integracja i wspieranie udziału seniorów w życiu społeczności lokalnej gminy.

zdj. Gmina Kościelisko
zdj. Gmina Kościelisko
12 marca w Urzędzie Gminy Kościelisko po raz pierwszy zasiedli seniorzy, którzy weszli w skład Rady Seniorów. Pierwszą sesję zwołał wójt Roman Krupa, który wręczył nowo wybranym radnym zaświadczenia o wyborze. Następnie wybrano prezydium, w skład którego weszła Anna Bąk jako przewodnicząca i Władysław Różak jako zastępca.

W skład Rady Seniorów Gminy Kościelisko weszli: Elżbieta Bąk, Danuta Bukowska, Jan Bukowski,Anna Bukowska-Tyrała, Krzysztof Ciesielski, Jadwiga Jabłońska, Maria Krupa, Bronisława Kukulak, Aleksandra Markielowska-Byrczek, Halina Olejniczak, Stanisław Polak, Władysław Różak oraz Ewa Słodyczka.

- Ma to być być organ opiniujący dla wójta i konsultacyjny. Pomogą nam z punktu widzenia osób starszych spojrzeć na różne zagadnienia w Kościelisku, Witowie i Dzianiszu. Dzięki temu lepiej trafimy do naszych seniorów. Dowiemy się jak im pomóc, jakie warsztaty zorganizować - zaznacza Roman Krupa, wójt gminy Kościelisko.

ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
weronika06:26, 17 marca 2024
lepiej moze posprzatac koscielisko, tyle smieci wstyd ze taka wizytowka,potoki fosy poglebic z drogami porzadek a nie wyskakiwac z bzdurami rady seniorów, jak sie nudzi kijki i na spacer,takie co rusz to wymyslacie zmobilizowac wszystkich mieszkańców posprzatanie takiego w terenie pozniej ognisko ,nie przyjemniej by bylo albo kolo ,albo seniorzy ech a co po niektorym to naprawde sie nudzi
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas