W Szaflarach dojdzie jednak do pojedynku - podhale24.pl
Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Szczawnica
Clouds
13°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
14°
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
12°
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 8.892 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
20.03.2024, 02:35 | czytano: 5455

W Szaflarach dojdzie jednak do pojedynku

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota i Jedność Gminy Szaflary poinformował, że 18 marca został zarejestrowany ich kandydat na Wójta Gminy Szaflary – Rafał Wilkus. Tym samym o stanowisko wójta zawalczy dwóch kandydatów. O reelekcje stara się Rafał Szkaradziński.

Rafał Paweł Wilkus ma 40 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci. Od urodzenia mieszkaniec Maruszyny, wykształcenie wyższe magisterskie, ukończone studia na Uniwersytecie Pedagogicznym: Praca Socjalna oraz studia nauczycielskie Edukacja dla Bezpieczeństwa i Zarządzanie Kryzysowe.

Ukończył studia podyplomowe Mediacje Rodzinne, a także Administrację Publiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Członek OSP w Maruszynie, bezpartyjny.

- Od 13 lat pracuję w administracji samorządowej, najpierw w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Białym Dunajcu na stanowisku pracownika socjalnego, a od 2019 roku jestem dyrektorem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnym Dunajcu. Przez kilka lat uczyłem w szkołach na terenie naszej gminy. Kandyduję do Rady Gminy Szaflary z ramienia KWW Wspólnota i Jedność Gminy Szaflary - wyjaśnia Wilkus.

opr. s/
Ankieta
Ankieta zakończona

Jak oceniasz rządy wójta Rafała Szkaradzińskiego?

 • 37%
  Bardzo dobrze
 • 16%
  Dobrze
 • 13%
  Źle
 • 19%
  Bardzo źle
 • 15%
  Nie mam zdania
Oddanych głosów: 605
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
Ktoś11:16, 22 marca 2024
Brawa Panie Wilkus za podjęcie walki. Życzę wygranej dzięki temu skończy się arogancja, wysmiewanie, poniżanie wszystkich przez obecnego Pana Sz. I mamy nadzieję że plan spalarni Pana Szkaradzinskiego pójdzie raz na zawsze w zapomnienie. Obecnemu Wójtowi już podziekujemy.
Prawda10:18, 22 marca 2024
No i doczekaliśmy się banerów i wilkusa . I nici z akcii charytatywnej . Tylko czekać jak wszystko rozwali. Mam nadzieję że nie będzie mu dane . Ciekawe jakie są jego osiągnięcia dla Gminy, dla swojej wsi. A panie proroku chyba wiesz coś na temat układów?. To już jest przeszlosc. Ale może Ci szkoda tych układów co były? I najchętniej byś wrocil do takich koligacji rodzinnych . I Tak mi się wydaje że stoicie już w blokach startowy.
fun19:22, 20 marca 2024
Patrząc na gminę zalaną banerami ugrupowania pana Szkaradzinskiego, mam propozycję dla pana Wilkusa - oszczędźcie państwo na tym i przeznaczcie środki na coś pożytecznego. Mamy piękne akcje charytatywne, wesprzyjcie.
Ps11:06, 20 marca 2024
No to Panie Wilkus powodzenia ja też oddam głos
Do Basia..10:52, 20 marca 2024
Szaflary tak, to wzór dla reszty, ale nie obecny Wójt i jego zabetonowana świta... Żądamy zmiany...
Prorok10:08, 20 marca 2024
Jeżeli komuś zależy na prawdziwym rozwoju Gminy Szaflary, na porozbijaniu układów i układzików, odchudzeniu rzeszy urzędników bo są tylko dla tego że znają Szkaradzińskiego to trzeba Głosować na Wilkusa. Teraz niema prawdziwego gazdy w Szaflarach jest tylko megaloman co za państwowe pieniądze chce zabłysnąć, ale te inwestycji nijak nie przyczyniają się do rozwoju gminy.
Basia08:38, 20 marca 2024
A jaki pomysł na Gminę oprócz robienia szumu? Szaflary to wzór dla reszty, szczególnie dla Nowego Targu i tamtejszej nijakości władzy
Lacalut07:45, 20 marca 2024
Czyli Kampania Ruszyła ...Ciekawi mnie jedna sprawa?Czy obecny Wójt wykorzysta wszystkie środki aby ponownie wygrać...Mam na myśli przykładowo Pana Siarkę buntownika i agresora z Wiejskiej który to rzekomo przygarną ponad 3 miliony na nie istniejącą fundację...Bo jakoś ostatnio nie pojawia się na różnych wiecach w Gminie Szaflary..."Przyjaciele odchodzą wrogowie się gromadzą...
Cricket06:59, 20 marca 2024
Dzień Dobry
Czyli Będzie się działo w Szaflarach????Gratulacje Panie Rafale Wilkus że odważył się Pan startować...Gmina Szaflary i mieszkańcy liczą na Pana...Jeden głos już Pan ma... Po zwycięstwo...????
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas