Maciej Tokarz spotyka się z mieszkańcami Miasta (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Rabka Zdrój
Clear
18°
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 83 %
Clear
22°
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 88 %
Clear
18°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 85 %
Clear
18°
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 87 %
Clear
20°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 88 %
Clear
17°
Wiatr: 8.568 km/h Wilgotność: 73 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
44 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
15.04.2024, 21:01 | czytano: 6634

Maciej Tokarz spotyka się z mieszkańcami Miasta (zdjęcia)

NOWY TARG. Kandydat na burmistrza z ramienia KW Nowy Targ dla mieszkańców miał pracowity weekend. Jego sztab przesłał nam relację i zdjęcia z Parku Miejskiego.

mat. wyborcze
mat. wyborcze
"Weekend upłynął sztabowi wyborczemu Macieja Tokarza na spotkaniach z mieszkańcami miasta. Korzystając z pięknej pogody Macieja Tokarza można było spotkać w Parku Miejskim czy przy kładce na Białym Dunajcu. Była okazja do licznych rozmów, przekonywania Nowotarżan i dystrybucji materiałów wyborczych, krówek czy lizaków. Mieszkańcy bardzo chętnie wymieniali swoje poglądy i pomysły na funkcjonowanie miasta. Rozmawiali o wielu bolączkach z jakimi się na co dzień spotykają, które bez problemu można rozwiązać. W spotkaniach uczestniczyli tez radni elekci z Komitetu Wyborczego „Nowy Targ dla Mieszkańców” co z pewnością zaowocuje niebawem zgłaszanymi inicjatywami. Najważniejsze problemy zgłaszane podczas kilkugodzinnych rozmów to: brak samorządowego żłobka, zbyt mała liczba miejsc w przedszkolach, kiepska komunikacja po mieście, korki, zanieczyszczenie powietrza, brak otwartości obecnych władz miasta na inicjatywy mieszkańców. Zdania na temat potrzeby budowy nowej hali lodowej są podzielone. Z rozmów wynikało, że temat ten ma więcej przeciwników niż zwolenników, co wynika z faktu traktowania go w kategorii obietnicy wyborczej składanej przez obecnego włodarza już po raz trzeci.

KW Nowy Targ dla Mieszkańców"

mat. wyborczy, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
mamunia kumy14:41, 18 kwietnia 2024
@Kuma a mówiłam Ci żebyś brała tylko jedną tabletkę rano i tą zieloną a nie niebieską
0
Kott07:58, 18 kwietnia 2024
Ail masz ...rację uśmieszek ma drwiący i nie przejmuje się że mieszkańców niema w parku .
0
Kuma16:20, 17 kwietnia 2024
Ktoś napisał że drugi vice burmistrz to atrakcyjna Eliza - to żart naturalnie. Drugi vice to Liszka ma to jak w banku. Jestem na tak. Dyrektor McK to jagła, MOSiR Michalska, a pierwszym vice Garbacz a nie Jabcoń . Fatla albo Wcislo do Zajezdni robić rewolucje, Ewa na szefa Straży Miejskiej, Łukasz Dlubacz na skarbnika, a Jabcoń na naczelnika promocji, o jeszcze Madzia na ministra sportu. Wszystkie stołki obsadzone?
0
Kiełbasa10:30, 17 kwietnia 2024
Jak dojdziemy do władzy to ruszamy z kopyta , nie będziemy się przejmować haterami
0
Kasią10:25, 17 kwietnia 2024
Ja umiem najszybciej jeździć na rowerze, wyścig Watychów wygrałam
0
Tomasz08:09, 17 kwietnia 2024
Skuteczność urzędującego burmistra widzę codziennie - od półtora roku wisi przy sklepie Lejów (Grel) ośmieszająca go instalacja i biedny burnistrz dotąd nie umiał sobie z tym poradzić. To jak poradzi sobie z owym skrzżowaniem św. Anna- Grel?
0
Andrzejx4821:27, 16 kwietnia 2024
Jak widać na zdjęciach tłumy mieszkańców było zainteresowanych spotkaniem z gościem którego nie chcieli w Zakopanem a teraz szuka szczęścia w Nowym Targu wracaj pan do Zakopanego tam jest pana miejsce
0
nowotarżanka z dziada pradziada13:57, 16 kwietnia 2024
Przecież Tokarz nigdy nie powiedział, że nie będzie obwodnicy. Powiedział, że powinna iść w innym miejscu - trochę dalej od strefy relaksu. I mówi bardzo dobrze. Mieszkam w starej części miasta, więc nikt mi nie powie, że płaczą tylko mieszkańcy bloków. Mamy tam fantastyczne miejsce do rekreacji, i chcemy to zniszczyć?!
Tam można posadzić więcej drzew, zrobić promenadę, powstanie fajny mini-park nad rzeką. Obwodnica w planowanym obiegu zrujnuje to miejsce, jeszcze na nasypie?! Poroniony pomysł.
Polecam fanatykom starego ładu skończyć ujadać i się zastanowić :)
0
skowyt wilków12:22, 16 kwietnia 2024
@werka egzaltujesz się dokonaniami to teraz wpadnij i napraw w każdej z nich usterki a jest ich sporo więc przyjrzysz się lepiej tym dokonaniom
0
pusty dymion12:09, 16 kwietnia 2024
ten pan nie znalazł miejsca na listach wyborczych w Zakopanem to przyplątał się do Miasta,licząc,że tu znajdzie swoich zwolenników i klakierów,skoro ma taką świetlaną wizje na rozwój miasta to czemu tego nie robił po Tatrami?
0
Dana11:40, 16 kwietnia 2024
Do WERKA
Tyle wymienilas ...no to wyprowadze cie z bledu..otoz stara targowice na nowe miejsce wyprowadzil Fryzlewicz a Watycha przecinal tylko wstazki i skoro tyle Watycha zrobil dla tego miasta to dlaczego spadlismy w rankingu samorzadow z 21 miejsca za Fryzlewicza o 254 miejsca w dół ????Dlaczego miasto jest tak zaniedbane ,dziurawe drogi, brudno ,smog, i korki ...odpowiedz sobie sama .
0
Mateusz10:58, 16 kwietnia 2024
Niesamowite jak bardzo zdeterminowani muszą być ludzie z komitetu obecnego Pana Burmistrza. Wypisujecie takie straszne rzeczy nie tylko na kandydata i członków "wrogiego" komitetu, ale także na temat ich rodzin. Najlepsze jest to, że jednocześnie kreujecie narrację, że to wy jesteście hejtowani z każdej możliwej strony, zamieszczając żenujące wpisy jak np. Pan Sebastian K. lub pełne nienawiści, podsycające podziały, niestosowne wpisy jak Pani Anna P. Panie Sebastianie, najpierw wstawia Pan wideo z historią doświadczanego hejtu, a następnie wraca Pan do dalszego szerzenia nienawiści? Gdzie tu logika? Z całym szacunkiem ludzie apeluję o rozwagę. Wygra kto wygra, wybory się skończą, a wszyscy zostaną pokłóceni. Zróbmy coś dla nas - mieszkańców. Nie dla jednych, nie dla drugich. W końcu wszyscy mieszkamy w tym mieście.
0
Jan Sięka09:16, 16 kwietnia 2024
@King of the Spisz: zapraszam na live chat na FB i zadanie tego pytania we środę o 20:00.

Zresztą było to omawiane podczas poprzednich live chatów oraz podczas rozmów z mieszkańcami: obwodnica tak, ale nie w obecnej technologii (szeroki wał ziemny i konstrukcja wysoka na kilka-kilkanaście metrów, z zaledwie jednym przejściem dla ludzi). Są różne możliwości: estakada, zmniejszenie przekroju do 1x1. To wszystko spowoduje, że droga nie będzie tak ingerować w krajobraz i życie mieszkańców Nowego Targu. Ale do tego trzeba zmotywować GDDKiA, żeby poszukała rozwiązań dobrych dla nowotarżan.

Pozdrawiam,

Jan Sięka
0
werka08:50, 16 kwietnia 2024
Czy Nowy Targ ma wybierać na podstawie chamskich wpisów i obrzydzania osoby dotychczasowego burmistrza (faceebook z Pinokiem, kupami i wymiocinami) i ciągłym powtarzaniem w komentarzach, że już dość, że nic nie zrobione. Nie widziałam podsumowania (chyba ten komitet Watychy śpi) ale w samym centrum ul. Długa, Nadwodnia, Zacisze, stary plac parkingowy przy straży pożarnej po tylu dekadach zamieniony na parking dwupiętrowy, Bangladesz starej targowicy wyprowadzony z centrum, cmentarz, nowy MOK co miał nigdy nie powstać, a ciągle jest obrzydzany i hejtowany, ogarnięte lodowisko, wykupiony teren pod nowe, PKP z jakiegoś PRLu wyprowadzony, Sikorskiego, itp (nie wiem czy ja taka pamiętliwa, a osoby robiące kampanię zamiast konkretnie to pokazać, to nie wiem jaki pomysł mają). Choć trochę zachowajmy kultury i jakiś poziom poszanowania. Pana Tokarza kompletnie nie znam. Jedyne co wiem, to od roku konsekwentnie zwalcza obwodnicę, która jest niezbędna... I jak będę miała inne zdanie jak komitet Tokarza, to też będę niszczona jak teraz Watycha? Po ludzku budowanie obrazu Watychy w ramach walki kampanijnej takie mało chrześcijańskie.... No i jeszcze ta radość Państwa Lejów, że teraz ich będzie na wierzchu...
0
Edi08:41, 16 kwietnia 2024
Tylko Maciej Tokarz. Wystarczy 9 lat wieszania wstążek, balów i kolesiostwa. Nowy Targ spadł w rankingu RO o 260 miejsc. I to jest najlepsza ocena rządów obecnego włodarza. Czas na zmiany
0
nowotarżanka08:21, 16 kwietnia 2024
Dla starego Miasta jednak najważniejsze jest dokończenie obwodnicy! Dość korków i wdychania spalin i już nie tylko w dni targowe. Burmistrz Watycha to rozwiąże.
0
Mieszkaniec NT08:13, 16 kwietnia 2024
Tylko Watycha!! Tokarz nie nadaje się na burmistrza NT, ludziom on sie nie podoba. Nie są chętni na rozmowy z nim. Watycha w tych sprawach jest bardziej przystępny. Jak pójdą na II turę ludzie z głową, to z pewnością nie wygra T., oby!! Nie rozchodzi się wcale o powiew świeżości jak to wszyscy wypisują. Wziął w swoje szeregi nie samych nowych kandydatów jak widać.. ta pani w różowym już wiele pokazała arogancji. Takich ludzi nie chcemy przy władzy. Zero życzliwości, niech zostanie przy macie.
0
Bodzio07:58, 16 kwietnia 2024
Wataha ujada. Byle do 21 kwietnia. Potem zacznie się skowyt. Czas na zmiany. Nowotarżanie mają już dość tego biznesowo-kolesiowskiego projektu Nasza Wataha.
0
Kapitan storm07:45, 16 kwietnia 2024
Ostatnia taka fala nienawiści ekipy Watychy to była jak walczyli z Fryźlewiczem. Potem cisza na tronie i teraz kolejne tsunami.
0
Szambo -Lot07:40, 16 kwietnia 2024
A gdzie państwo L. z banerami ?? :)
0
JASTRZAB06:50, 16 kwietnia 2024
JAK ZWYKLE! OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ!!!!!!!!
REALIZOWANE W ROKU "X" NIE BĄDZMY NAIWNI!!!!!!!!

Proszę unikać pisania wielkimi literami. Moderator.
0
Marian Z06:40, 16 kwietnia 2024
Burmistrz z Nowego Targu - to hasło tak mocno zostało rozbudowane przez Tokarza i ekipie. Czy to przypadek? A Pan Tokarz sprawami Miasta od kiedy się interesuje? Bo publicznie pojawił się w momencie akcji z obwodnica, ktora większość Miasta chce.
0
Były znajomy06:14, 16 kwietnia 2024
Pan Tokarz oburza się na hasło Burmistrz z Nowego Targu. Sam używa Twój Burmistrz. Próbuje przedstawic sie jako biedny atakowany kandydat. A co pisza pana zwolennicy lub pewien sprzyjajcy portal na odwrot?. Słabo Panie Tokarz.
0
Nie03:23, 16 kwietnia 2024
Jakoś na zdjęciach nie widać tych mieszkańców tylko samych kandydatów z ekipy Pana Tokarza. Słabe to.
0
kiełbasa wyborcza01:26, 16 kwietnia 2024
O, proszę! Tym razem nie artykuł sponsorowany i da się komentować, coś pięknego, hehehaha... I proszę, haha, jak na zawołanie próba nawiązania dialogu z suwerenem. Uhuha :-) od czegoś trzeba zacząć lecz droga jeszcze daleka, tak ze dwie kadencje jak dla mnie :-) O ile Pan Maciej wytrwa w trudzie i znoju udawania społecznika blokującego obwodnicę, hihhu. Jednak muszę uczciwie dać Panu Maciejowi plusa za inicjatywę bo się stara. A i sparowane mózgi sztabowców wyborowych nie próżnują tylko wsłuchują się w głosy mieszkańców. Gdzieś tam musieli jakiś szybki rekonesans poparcia przeprowadzić i nagle jakoś nie robią sobie wspólnych zdjęć... hłehłe. No ale mleko się wylało jak dziecko z kąpielą i musztarda po obiedzie, zaiste. Panie Macieju! Wiosna, słonko świeci, ptaszki ćwierkają :-) Jeszcze by Pan zdążył zakasać rękawy i dać przykład jak dbać o miasto. Niechże Pan jakiś skwer z Panem Bartłomiejem uprzątnie ze śmieci. Może kawałek rzeki czy lasu. Jest tyle zaniedbanych miejsc że coś tam sztabowcy wynajdą medialnego. I okazja do koalicyjnego selfiaka. I nie trzeba będzie płacić za artykuł sponsorowany... buhaha. No chyba że jednak wraca Pan do Zakopanego...? To w Zakopanem też jest dużo śmieci... uhahaaha... i naiwnych wyborców nie brakuje. A zapewne ma się Pan czym pochwalić wśród Zakopiańczyków. Będzie łatwiej bo jakby nie było koneksje, znajomości i te sprawy... jak to się mówi po sportowemu "gdy gospodarz gra u siebie to nawet ściany kibicują"... Czy coś takiego, bo przepraszam sportowcem nie jestem. Ale jak chodzę po lesie to śmieci zbieram :-)
0
Przedszkolak00:32, 16 kwietnia 2024
Tokarz szansą na lepszy Nowy Targ!
Watycha już 9 rok buduje żłobek, o hali lodowej nie wspominając ...
0
all23:31, 15 kwietnia 2024
Ten fałszywy uśmieszek ..., a do tego poprzedni kandydat Li... , dramat !!!
0
JaS23:20, 15 kwietnia 2024
Bardzo to śmiesznie. Czy nie wygląda to na mało poważnie? Gdybym był w takim miejscu to zapewne szybko bym się oddalił. Potrzeby naszego miasta wymagają solidnej rozmowy. Park to - w mojej ocenie - nie najlepsze miejsce na rozmowę o problemach Nowego Targu. Szanuję kandydata na Burmistrza ale - jak widać na zdjęciach - chętnych na pogawędkę nie miał zbyt wielu.
0
Jasiek23:07, 15 kwietnia 2024
Spotkanie z mieszkańcami, na którym nie było mieszkańców. I podobno jeszcze ma nie być obwodnicy. To dopiero będzie burmistrz.
0
Prawda21:55, 15 kwietnia 2024
Czy to prawda, że jak wygra Tokarz to nie będzie obwodnicy i będziemy stać dalej w korkach?
0
kowańcanin21:50, 15 kwietnia 2024
tokarz burmistrzem jabcoń wice burmistrzem i atrakcyjna eliza 2 wice burmistrz to dopiero bedom jaja na całego w mieście
0
Tak21:33, 15 kwietnia 2024
No i pięknie. Fajnie, że w radzie będzie powiew nowych ludzi. Trzymam za nich kciuki ponieważ Nowy Targ zasługuje na dobrych zarządców. Pan Watycha rządził 2 kadencję tak więc uważam, że należy dać szansę nowej ekipie.
0
Były Nowo Tarzan21:32, 15 kwietnia 2024
Sorki nie powinienem bo to nie mój rewir ale mieli jak widać na załączonych obrazkach pełne ręce roboty !! Złapali dwóch rolkarzy za cały dzień ? i przy okazji promowali Watyche .
Szczerze -to z tej dwójki ale z tej to zostałbym przy starym burmistrzu. Przy p. Maćku za wielu chce (już ) wiele ugac .
0
Olek21:30, 15 kwietnia 2024
Jakimi mieszkańcami? Sami kandydaci. A na kładce tak stali że nie dało się przejsc.
0
KWW hu hu hu21:30, 15 kwietnia 2024
Jak wy chcecie rządzić miastem jak wy nawet nie umiecie porządnych fotorelacji zrobić - na 12 wstawionych zdjęć 10 jest identycznych
0
tarżanin nowy21:29, 15 kwietnia 2024
Napiszcie jeszcze co Maciej Tokarz zjadł dziś na śniadanie.
0
King of the Spisz21:24, 15 kwietnia 2024
Niech powie co chce zrobić z obwodnica
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas