Budowa kanalizacji w Grywałdzie - podhale24.pl
Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Szczawnica
Clouds
18°
Wiatr: 1.368 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.016 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
19°
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
14°
Wiatr: 2.52 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
74 %
Nowy Targ
70 %
Zakopane
64 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 37 | 74 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 35 | 70 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
17.04.2024, 12:48 | czytano: 1841

Budowa kanalizacji w Grywałdzie

Ruszył trzeci etap prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej Grywałdzie. Ich zakres obejmuje wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z przyłączami przy ulicy Żarnowieckiej oraz części ulicy Lubań w Grywałdzie. Umożliwi to podłączenie do sieci co najmniej 60 budynków.

Fot. UG Krościenko nad Dunajcem
Fot. UG Krościenko nad Dunajcem
Wykonawcą zadania jest firma Usługi Sprzętowe i Budowlane „ALKOP” Aleksander Lachor z siedzibą w Męcinie. Termin zakończenia zadania to koniec 2024 roku.

Źródło: UG Krościenko, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
do Franka21:20, 19 kwietnia 2024
Bardzo dziękujemy, że uświadomił nam Pan szarym, prostym mieszkańcom, że jak wygra Dyda to sprawując ostatnią kadencję będzie miał on wszystko i wszystkich w czarnej d.... .
0
Radny20:16, 19 kwietnia 2024
Pan Dyda nie potrafi konkretnie odpowiedziec na pytania zadane przez portal informacyjny a mowi je jest doswiadczony i zaangazowany dla gminy.wspolczyje takiego doswiadczenia w prowadzeniu gminy.byle jak byle cos bylo.tak brzmialy odpowiedzi na pytania tak wyglodaly rzady przez 2 kadencje
0
Janusz17:08, 19 kwietnia 2024
Panu kogucikowi to juz dziekujemy za te 2 kadencje klamstw i arogancji wobec mieszkancow.myslal sobie ze jak wojtem jest to ludzie sa ciemni i wszystkie klamstwa lykna niestety nie taki narod ciemny jak to sie wojtowi wydaje juz 3 raz nie dadza sie nabrac.
0
Kogut14:06, 19 kwietnia 2024
Kiedyś na jarmarku kumoszki mówiły że "z tego Dydy to niezły kogut jest". Dzisiaj na swojej stronie chwali się kogutem. Ktoś wie o co chodzi? Może to maskotka wyborcza?
PS. Mieszkańcu, wyborco jak Dyda wygra i zostałby burmistrzem w mieście, to będziesz musiał zabić tego koguta z fotografii. Dlatego pozwólmy żyć kogutowi, jego życie w Twoich rękach!
0
Obserwator05:49, 19 kwietnia 2024
Wojt teraz wielce zaczol byc aktywny w internecie wrzucajac te bajki co zrobil za swoja kadencje dlaczego wczesniej nic nie mozna bylo zobaczyc w internecie co sie dzieje w gminie.grunt sie pali .wyslal swoich podwladnych i kraza po domach namawiajac do glosowania i straszac kontrkandydatem wymyslajac bajki na jego temat.nie tak prowadzi sie kampanie panie wojcie trzeba bylo samemu wyjsc do ludzi
0
Gmina Krościenko zasługuje na zmiany16:42, 18 kwietnia 2024
Sąsiednie gminy chwalą się tężniami, kompleksami rekreacyjnymi a nasz Pan Wójt chwali się cmentarzem, utrudnieniach w ruchu, tym samym kartonikiem z marszałkiem po raz piąty i ostrzega o przymrozkach i lisach. Dzieje się! Tym hasłem wyborczym "Jak nie Dyda to kto?", to strzelił sobie Pan w kolano. Pokaz buty, arogancji, wyższości, pogardy. A jak ktoś zapyta, kto to ten Dyda?... .
0
Tylko nie Jasiek14:24, 18 kwietnia 2024
Panie Dyda, jedyne co się tak naprawdę udało to wybudowanie szachownicy nad Dunajcem. Zakończ Pan już to topienie naszych pieniędzy w bajorka czy jakieś szopki na targowicy za grube miliony, które to podobno buduje firma z Ochotnicy, znajomej Pana żony. Wybudowaliście ogromną bibliotekę z której korzysta pewnie mniej czytelników niż jest tam pań zatrudnionych.
Mieszkańcy (całej gminy) chcą rozwoju, R O Z W O J U, i niech Pan to zrozumie. Dlatego prosimy cieszyć się od dawna należną Panu emeryturą i pograć z wnukami w szachy nad Dunajcem.
0
Pan Tadeusz14:16, 18 kwietnia 2024
Dzisiaj portal Podhale 24 poinformował, że kolejne gminy- tym razem Szczawnica i Czorsztyn będą mieć swoje tężnie solankowe. Otrzymały dofinansowanie z Zarządu Województwa Małopolskiego.
Dlaczego nasza gmina nie starał się o te środki ? A może składała wniosek, ale on przepadł ? Ktoś coś wie ?
Czy to nie był jeden z punktów wyborczych ?
0
Jurek08:47, 18 kwietnia 2024
Mieszkańcy Krościenka ale też Grywaldu i Krosnicy - znacie trasę przebiegu gondoli ? Pan Wójt Dyda pokazał wam przebieg trasy ? Będziecie ją mieć nad domami ? Głosujecie mądrze. Bo potem będzie za późno.
0
Aaa19:07, 17 kwietnia 2024
Obecni wlodarze to juz pokazali jak sie robi inwestycje.drogi ledwo skonczone a juz sie rozpadaja a najlepsze w tym to ze odbior przechodza bez problemu.
0
Janusz18:58, 17 kwietnia 2024
Po wyborach ja wygra nie daj Bog dyda to juz grywald stanie sie zapomniany przez niego jak wiekszosc solectw.teraz rzucil sie wielce do pracy by mydlic oczy wyborca zeby glosowali na niego .a pozniej 5 lat sie nie pojawi.
0
Obywatel14:04, 17 kwietnia 2024
Dobrze, że prace kanalizacyjne są już wykonywane. Mam nadzieję, że stan nawierzchni na ulicy Żarnowieckiej będzie poprawiony. W chwili obecnej nawierzchnia po wkopaniu studzienek w niektórych miejscach zapada się co skutkuje wgłębieniem a tym samym jadąc samochodem z łatwością można urwać misę olejową. Po licznych interwencjach obecne władze nie reagują. Miał być asfalt a teraz nawet porządnie utwardzonej drogi nie ma. Mam nadzieję, że włodarze gminy zajmą się w końcu prawidłowo tym tematem.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas