Maciej Tokarz po przegranych wyborach. "Nie martwcie się, naszych 11 radnych gwarantuje, że dotychczasowy marazm zostanie przełamany" - podhale24.pl
Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Rabka Zdrój
Clouds
19°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
17°
Wiatr: 2.7 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
20°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
20°
Wiatr: 2.052 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
18°
Wiatr: 8.388 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
22.04.2024, 20:27 | czytano: 21147

Maciej Tokarz po przegranych wyborach. "Nie martwcie się, naszych 11 radnych gwarantuje, że dotychczasowy marazm zostanie przełamany"

Maciej Tokarz, który przegrał z Grzegorzem Watychą wybory na burmistrza Nowego Targu, pogratulował zwycięstwa konkurentowi, ale zapowiedział też dalszą działalność. "Nie martwcie się, naszych 11 radnych gwarantuje, że dotychczasowy marazm zostanie przełamany" - napisał w mediach społecznościowych do swoich zwolenników.

Maciej Tokarz. Fot. Szymon Pyzowski
Maciej Tokarz. Fot. Szymon Pyzowski
Tokarz, który został radnym miejskim, pokreślił, że "Nowy Targ zasługuje na więcej i walczymy o to dalej. Już teraz zapraszam, aby do naszych starań dołączyć".

"Zapewniam, że słońce wzejdzie nad Nowym Targiem! I dosłownie, i w przenośni. To dopiero początek drogi. Wszystko się dopiero zaczyna. Być może przyszłości nie da się przyspieszyć, ale na pewno nie da jej się powstrzymać" - dodał.

Przypomnijmy, iż przed drugą turą 11 radnych z komitetów Macieja Tokarza i Bartłomieja Garbacza, który nie wszedł do drugiej tury wyborów na burmistrza, podpisało porozumienie o współpracy. Sześć osób reprezentuje komitet Nowy Targ dla Mieszkańców, pięć - komitet Razem Nowy Targ. Owa "11"-tka stanowić będzie większość w Radzie Miasta Nowego Targu w nowej kadencji.

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Nadzieja12:53, 28 kwietnia 2024
Mam nadzieję ,że Kałuża się wśród was nie znajdzie!
0
Obserwator...19:02, 27 kwietnia 2024
No to czekamy na nowego przewodniczącego RM - pierwszy sygnał kto ma większość w radzie..... no i na zastępców, ale tu raczej oczywiste że poplecznicy obecnego Watychy a nie fachowcy.....
0
Bolek00:05, 26 kwietnia 2024
Łączy łupieżu a co zabetonował Watycha tak konkretnie?
0
zastanów się zanim coś głupiego powiesz21:53, 25 kwietnia 2024
Pomysł Tokarza i jego świty o zwalnianiu urzędników magistratu , to jeszcze jeden dowód ,że ni znają ustawy o samorządzie i o tym ,że oni nie chcą nic poza rozróbą nie chcą pożytecznego dla Miasta robić . Nie idź chłopcy tą drogą . To ślepa droga !
0
Ceperka21:47, 25 kwietnia 2024
Większość komentarzy jest wredna,a najgorsze to te które wskazują ,że kto nie jest "rodowitym nowotarżaninem"to nie ma prawa sięgać po władzę w tym mieście!!!! To pachnie bardzo brzydko ,więc powiem wam rodowici-że gdyby nie ci przyjezdni -lekarze ,prawnicy ,nauczyciele itp to miasto ktore już kocham jak własne było by "grajdołkiem"jaki pamiętam z lat 70-tych.
0
Baba Jaga15:40, 25 kwietnia 2024
Czarna lista do zwolnienia urzednikow przez radę chory pomysł ale charakterystyczny dla tych ludzi.
0
pycha kroczy przed upadkiem11:37, 25 kwietnia 2024
Tokarz nie rób z siebie gwiazdora, bo nim nie jesteś , ani nigdy nie będziesz.
0
Paweł10:46, 25 kwietnia 2024
Pycha kroczy przed upadkiem.
0
MAX20:12, 24 kwietnia 2024
Nic dobrego się nie spodziewałem i nie spodziewam po Panu Macieju tylko mrzonki i Sabałowe bajania podszyte prywatą oczywiście chodzi o obwodnicę o której wszyscy wiedzieli, która jest potrzebna żeby w tym mieście żyło się normalnie
0
juliusz12:44, 24 kwietnia 2024
Julitko coś chyba z tobą nie tak albo czegoś ci brakuje.
0
Julita11:11, 24 kwietnia 2024
Zastanawiam się skąd ten jad, ta zarozumiałość i arogancja? Skąd ta pewność siebie? Od początku widać było, że Mu źle z oczy patrzy. Oczy Bazyliszka...
0
Zadbana sześćdziesiątka21:27, 23 kwietnia 2024
Najlepiej nogę za nogę założyć i siedzieć pozować do zdjęć a robota się sama zrobi . Jest pan radnym to do roboty .
0
sawuarek i wiwarek21:17, 23 kwietnia 2024
Roman: Nie będzie sypać piachem, uprawiać wendettę czy przeszkadzać w rządzeniu, z tego co tu można przeczytać to raczej przeciwnie, będzie pomagać, ponieważ deklaruje przełamanie marazmu, choć kto go tam wie co dla niego kryje się pod słowem 'marazm'. Burmistrz natomiast musi przyszykować nie jeden, ale dwa bazary z ekskluzywnymi towarami: jeden dla radnych opozycji żeby przeszli na jego stronę, a drugi dla swojego obozu, bo zapewne obietnic dla swoich popełnił mnóstwo. Czy Nowy Targ stać jest na takie dwa bazary? Dodatkowo i jedni i drudzy raz kupieni będą przy każdym następnym ważnym głosowaniu żądać kolejnych prezentów w zamian za poparcie, jednym słowem dramat praktycznie bez wyjścia. Od dnia numer jeden tej kadencji na horyzoncie majaczy referendum o odwołanie (które może się powieść, ponieważ już w tę ostatnią niedzielę wynik głosowania mógł być inny przy wyższej frekwencji, na której niski poziom mogła wpłynąć bardzo brzydka i zimna pogoda, no ale polityka, ta lokalna również, nie zna trybu łączącego zdania podrzędnego, czyli tzw. 'chciejstwa' pod tytułem: 'co by było gdyby').
0
Pisior19:23, 23 kwietnia 2024
Doświadczenie, oddanie sprawom miasta to gwarancja dobrych lat dla Nowego Targu.
Wierzę w odpowiedzialność części radnych którzy podejmą odpowiedzialność za miasto i połączą siły z ekipą Burmistrza.
Jest czas rywalizacji i czas konstruktywnego zachowania
Zemsta, osobiste animozje, gorycz przegranej należy przezwyciężyć dla dobra wspólnego.
W demokracji musi być opozycja ale konstruktywna a nie totalna.
Powodzenia, odważnych i dobrych decyzji życzę wybranym Radnym i Burmistrzowi
0
Mieszkaniec Ciemnogrodu19:04, 23 kwietnia 2024
To wreszcie dobra wiadomość że będą krygować Pana burmistrza.
0
Hot18:55, 23 kwietnia 2024
Myślę że radio powinni sprawdzić wszystkie inwestycje przez ostanie 10 lat,myślę że wiele ciekawego się dowiemy;)Do wszystkich!Watycha wybory wygrał ale w radzie mają mniejszość,więc będzie ciekawie.Mysle że większa transparentność nie na rękę burmistrzowi,już nie będzie klepania na komisjach wszystkiego jak leci.Czekam na otwarcie,bo bardzo będzie ciekawie
0
pot17:34, 23 kwietnia 2024
Mrzonki przegranego
0
Roman Matyasik16:29, 23 kwietnia 2024
Jak niedoświadczony samorządowo jest Tokarz , to dowodzi ten wywiad. Mówi ,że ma 11 radnych , to co przeszkadzał będzie burmistrzowi Watysze w rządzeniu ? Będzie sypał piachem w tryby? To po co oni tu przyszli , po co ich wyborcy wybrali? Sypać piachem , uprawiać wendetę na burmistrzu i mieszkańcach , którzy ich wybrali ? To nie jest ani społeczne , ani rym bardziej samorządowe podejście do sprawy , nie mówię już o demokracji , bo z tym to nie ma nic wspólnego . To jest głupota , której bym się po tej ekipie nie spodziewał. Puknijcie się po swoich głowach , a szczególnie po głowie swojego masło kumatego lidera i wybicie mu z głowy te idiotyzmy które opowiada i zacznijcie formalnie współpracować dla Miasta Panowie , jak jeden .Jest tyle trudnych tematów do zrealizowania, a tu jak widać myśli się o jakimś rewanżu. Nie bierzmy złych wzorów z innych , a myślmy o swojej małej ojczyźnie .
0
Milan16:00, 23 kwietnia 2024
Pan Maciej był tak pewny burmistrzowania że kampanie w 2 odpuścił a koledzy już w swoich pracach mówili że będą w Urzędzie pracować. A tu zonk. Także Panie Macieju może warto od Sebastiana przyjąć snickersa?
0
Nowy Targ15:49, 23 kwietnia 2024
Gratuluje Panie Macieju tak dobrego wyniku. Wiele osób Panu zaufało i oddało na Pana głos.
0
Wyborca z miasta15:22, 23 kwietnia 2024
Z Pana wypowiedzi przebija się nutka rewanżu, odwetu, tylko na kim i po co. Na wyborcach? Należy zaufać wyborcom i pogodzić się z porażką, bo to jest demokratyczna porażka. Należy pamiętać również, że Rada Gminy/Miasta/ winna postępować dla dobra mieszkańców niezależnie czy ma się większość czy jest się w opozycji. Być może kolejne wybory, wygrane przez Pana, czego Panu życzę pozwolą zostać burmistrzem. Póki co, porażkę lepiej ażeby przyjął z godnością.
0
do LUD15:19, 23 kwietnia 2024
A jakby przeszedł Tokarz to miałby poparcie wszystkich Nowotarżan? Bo chyba wynik wskazuje, że głosów ma mniej niż Burmistrz.
0
do watahy14:29, 23 kwietnia 2024
Zwolennicy Watahy niech przemyślą pewne rzeczy bo zwyciężyć za drugim podejściem, z tak niewielką przewagą głosów , po prawie 10 latach rządów, z tak rozdmuchaną kampanią, angażowaniem dzieci, osób znanych, łażeniem po domach, żebraniem o głosy to połowiczny sukces a raczej porażka.
0
pomyśl zanim coś chlapniesz14:24, 23 kwietnia 2024
Chłopczyki ! Wasi mamusie i tatusiowie mieli już swoje więcej niż pięć minut i amieliśmy już dosyć tych rządów , kumoterskich i nepotycznych i nie chceliśmy już więcej ich kontynuacji w Mieście . Nie odgrażaj się gościu , bo byłeś słaby , niedoświadczony i nic dobrego by z twoich nierządów nie wynikało . Co do radnych , to także niech uważają , bo to już inne czasy , jak kiedyś bywały. Dziś zbudowanie jednemu , czy drugiemu kolesiowi chodniczka , czy skweru na pewno nie wystarczy . Żadna zemsta także nie wchodzi w rachubę . Burmistrz ma władzę i trzeba go słuchać , a nie odwrotnie , jakby tobie młokosowi się wydawało. Pieluszki nosisz , a chciałbyś rządzić i to jest dowód na to ,że słusznie cię odstawiono na boczny tor .
0
Brak słów...14:09, 23 kwietnia 2024
Do głos z Niwy: po pierwsze na stronie urzędu jest czarno na białym że wszyscy kierownicy mają "mgr" , po drugie to że ktoś nie ma przed nazwiskiem tytułu nie oznacza że nie ma wyższego wykształcenia.... Jest coś takiego jak licencjat, czyli studia I stopnia po których nie ma się tytułu przed nazwiskiem, ale posiada się dyplom o tym tytule... Więc wyższe wykształcenie się posiada.
0
urzędnik199913:50, 23 kwietnia 2024
Zgadzam się kontrolować UM. I nie dać się tłumaczeniom, że zatrudnianie ludzi w UM jest w kompetencji Burmistrza. Bo ten Urząd to już jakieś miejsce spotkań ludzi wzajemnej adoracji i nie służy mieszkańcom niestety. Zatrudniane osoby bez pojęcia o pracy w magistracie, a tylko dlatego, że ma się zobowiązania ze sztabu wyborczego. Kontrola.
0
wiewiór13:47, 23 kwietnia 2024
Maciej, zostałeś Radnym. Umiaru Ci życzę, mniej buty i bądź czujny bo w świcie burmistrza jest kilka wciekłych kojotów i niedziwedź co mocno gryzą.
0
Marian13:37, 23 kwietnia 2024
Porozumienie o współpracy zaprezentowane na podhale24.pl dotyczyło zasad współpracy przed II turą wyborów. Czyli się zakończyło. A może jest jakieś inne o którym nie pisano?
0
Do Lud13:34, 23 kwietnia 2024
@Lud zgadzam się z Tobą w 100%
0
głos z Niwy12:08, 23 kwietnia 2024
Większość w radzie jest, to dużo. Proszę wraz z P. Garbaczem kontrolować Watychę i przyglądać się sytuacji w UM. Tam wiele przekrętów, stanowisk obsadzanych za robienie kampanii. Na stanowiskach kierowniczych pozatrudniani ludzie bez wyższego wykształcenia. Z tym musi być zrobiony porządek. Pilnujcie obietnic wyborczych bo z doświadczenia wiemy, że z tym jest kiepsko.
0
Lud11:54, 23 kwietnia 2024
Pan Watycha mógł by być dumny gdyby faktycznie miał poparcie ludu. Ale tak naprawdę go nie ma. Wielu ludzi jest wręcz złych, że przeszedł. Wygrały układy, przedsiębiorcy itd. Co to jest 5000 głosów w takim mieście. Ci głosowali w większości co mają z nim interesy. Dramat. Burmistrz dla garstki mieszkańców.
0
Kruk11:16, 23 kwietnia 2024
Panie Macieju całą rodziną głosowaliśmy na Pana. Myślę, że uzyskany wynik jest bardzo dobry. Niech będzie inspiracją do dalszego działania na rzecz miasta i mieszkańców. Powodzenia.
0
Gulasz Juliusz Zeżarł11:15, 23 kwietnia 2024
Naszych? Żarty pan sobie stroi? Przyjmuję zakłady na to ile czasu potrzeba, żeby:

1. pierwszy radny "dał się kupić" za jaką posadkę dla siebie lub żony/męża, kochanki przyjaciela
2. kiedy okaże się, że współpraca układa się marnie, bo oni nie chcą naszych mądrych pomysłów a my nie chcemy ich głupkowatych;)
0
Prima Aprillis10:38, 23 kwietnia 2024
"Miasto zamierza tez złożyć wniosek do Małopolskiego Programu Rozwoju Regionalnego na budowę nowej hali lodowej mogącej pomieścić 20 tys. widzów." - prosze sobie sprawdzić, był to artykuł na podhale24 pisany na prima aprillis.
0
prawda10:37, 23 kwietnia 2024
Pan Watycha mimo wygranej powinien wyciągnąć pewne wnioski bowiem znaczna część wyborców, prawie połowa go nie wybrała.
0
jam to09:54, 23 kwietnia 2024
"słońce wzejdzie nad Nowym Targiem" po prostu oczy bolą jak sięczyta takie żenujące teksty. Prosiłbym Pana o nawiązanie kontaktu z rzeczywistoscią, bo to przez jego brak przegrał Pan wybory.
0
Estera09:37, 23 kwietnia 2024
Oj nie popisał się pan wynikiem oj nie , mąż siędzi wkurzony już drugi dzień nic nie je .
0
opiekunka09:17, 23 kwietnia 2024
@King of the Orawa znów zjadłeś nie te tabletki co trzeba. A prosiłam Cię, zielone nie niebieskie
0
pniok09:14, 23 kwietnia 2024
Watacha wygrała i dalej pluje jadem, co za ludzie. Grzegorz za to będzie miał do dyspozycji takich tuzów jak Samolej i Morawa. Gratulacje
0
Monika bez stanika09:09, 23 kwietnia 2024
No cóż przy takiej radzie Watycha będzie się musiał wziąć do roboty. A miało być kolejne 5 lat Eldorado a potem zjazd do bazy. Uff byle tylko miał kim robić? W co wątpię bo po kampanii szykuje się następny zaciąg leworęcznych kolesiów. No ciekawie będzie.
0
tur09:07, 23 kwietnia 2024
Całe szczeście że nie wygrał .
0
Szczęście09:06, 23 kwietnia 2024
Panie Tokarz mama nie ma dla Pana innego miejsca ? Całe szczęście że to się nie udało w tych wyborach
0
NowyTarg202408:53, 23 kwietnia 2024
do Kumpela. Śmiechu warte co piszesz.
0
IM08:40, 23 kwietnia 2024
Pan Tokarz to jest KLASA proszę przestać pisać niepoważne, a wręcz głupie komentarze
0
zawiedziony23408:24, 23 kwietnia 2024
Pan Maciej Nasza nadzieją. Kolejne lata syfu Watychy.
0
proszęmiejoko08:19, 23 kwietnia 2024
Pilnować Watychy i Urzędu Miasta. Układy, układziki!
0
Rynkowa08:18, 23 kwietnia 2024
Brawo Panie Macieju. Piękny wynik. Wielka szkoda, ale Rada Miasta Nowa super. Widać ze wielu ludzi nie jest za Watycha. Mała frekwencja była to go uratowało tylko.
0
sawuarek i wiwarek07:39, 23 kwietnia 2024
Czy ta większość w radzie się teraz utrzyma, w momencie gdy burmistrz i jego mniejszościowi radni otworzą bazar z ekskluzywnymi towarami dla radnych "11"-tki? Dla każdego coś dobrego, pozmyślajmy trochę: posadka dla pociotka, na specjalne życzenie zmieniona specyfikacja czegoś tam, przychylna decyzja, arsenał przynęt jest ogromny. Może tak się nie stanie, ale podstawy do obaw istnieją. Z drugiej strony w owej "11"-tce każdy radny świetnie zdaje sobie sprawę że aby być skutecznym w realizowaniu potrzeb swoich wyborców trzeba za wszelką cenę znaleźć się w obozie władzy, mieć otwarte drzwi do gabinetu burmistrza, a jego ludzie mają doświadczenie w tych sprawach i wiedzą jak te hocki klocki rozgrywać. Natomiast radny w opozycji to bezradny radny.
0
Ola07:36, 23 kwietnia 2024
My się nie martwimy my się cieszymy.
0
mm07:31, 23 kwietnia 2024
no i *** będzie mieszał...
0
Miotonik07:24, 23 kwietnia 2024
Chciał by zrobić drugie Zakopane,niedoczekanie
0
nowotarżanin07:21, 23 kwietnia 2024
jeszcze się nie zaczęło nowe rozdanie a już PiSowski namiestnik z du...m Garbaczem straszą że pod nadzorem Liszki będą sypać piasek w tryby zapamiętamy to na nastepne wybory
0
NT07:07, 23 kwietnia 2024
Nie martwimy się, cieszymy się że wasz sztuczny układ nie wypalił, przegrywać trzeba mieć, z honorem,a wam tego brakuje, niestety, wasz pociąg do władzy jest niesmaczny , powtórzę jeszcze raz, przegrywać trzeba umieć
0
nowaotrżanka07:07, 23 kwietnia 2024
Koalicji życze powaodzenia , a bertom dajcie do wiwatu
0
z KWW Razem Nowy Targ06:23, 23 kwietnia 2024
Oj mizeria Panie Tokarz w Pana ustach. Mam nadzieję że koledzy z KWW Razem Nowy Targ w końcu zauważą o co Wam chodzi. Życzę tego sobie i mieszkańcom
0
dosyć już!!!06:16, 23 kwietnia 2024
Panie Macieju usiądź już w końcu na d?..i przestań się już kompromitować disc tego, użalania się na sobą bo to jest żenada czas wziąć porażkę na klatę i basta:/
0
King of the Bill06:16, 23 kwietnia 2024
Dziękuje za te wszystkie komentarze, ludzie nie zatracili jeszcze instynktu samozachowawczego i mają wyrobione zdanie w tym temacie.
0
Skinheads 6905:55, 23 kwietnia 2024
Spisok i orawiak jak macie problem...Słowacja czeka,tam wasze miejsce./.../
0
Iga00:35, 23 kwietnia 2024
Pewny jak zawsze. Przed 2 tura pewność była na 100 proc. Taka ze kampania w 2 turze totalnie fatalna. Teraz pewność większości. Hmmm..zobaczymy. A jak w Zakopanem w Urzędzie? Jak to było...zwalnianie pretorian.
0
Klara00:33, 23 kwietnia 2024
Panie Macieju! W Panu nadzieja! Bardzo ubolewam, że Pan nie wygrał. I trzymam kciuki za chociaż bycie radnym, ale w większości!
0
hlip00:13, 23 kwietnia 2024
Tokarz przegrał? A taki był piękny, amerykański....
0
Mariusz23:13, 22 kwietnia 2024
Kwaśna minka... Oj boli...
0
Maniek23:06, 22 kwietnia 2024
Co za człowiek...
0
Rick23:05, 22 kwietnia 2024
No niestety się martwimy, bo jedyne co robicie to przebieracie nogami żeby mieć większość i dowalić burmistrzowi z zemsty że ludzie jego wybrali a nie Tokarza.
Mały zakompleksiony człowieczek. Doszła już informacja z Zakopanego że traci pan Tokarz robótkę? A podobno tak cenili współpracę, tak się martwili że zostanie burmistrzem i odejdzie. Ludzie taki mitoman chciał być burmistrzem buahahahaha
0
King of the Orawa22:52, 22 kwietnia 2024
Jak napisał już kolega ze śpisa, obwodnica do 3 pietra bloków pod okno koleżanki Renaty.
Ale wiecie, co jest najlepsze? Chłop nie strzelił sobie w stopę tylko uciął nogi przy samej pu?. Wrzucił film z Taddyim (że niby ma kontakt z bazą) i pokazał gdzie wybuduję tor dla crossów. Wiec tak, chłop całą kampanie mówił że zrobi z bulwarów deptaki i ścieżki jak w Saint-Tropez a na koniec wyskoczył z torem dla crossowców na ich przedłużeniu. Jak ten chłopiec się tłumaczył później na swoim profilu, bo nawet w sekciarze zaczęli mu przytykać, że to chyba nie w tym miejscu etc.
Dla Bartka zróbcie tam tor przeszkód dla koni a nie tor crossowy?
Pozdrawiam Maciusia J 100 głosów. Już wypatruję Twoich felietoników.
Martwię się tylko o Yokozune czy bez Liszki będzie sie umiała podpisać na kartkach, niby uczyli tego w policji ale, ale. Jak bedzie miała problem to Szymek pomoże? Viva la Nowy Targ
0
Hanka22:45, 22 kwietnia 2024
Wielki przegrany. Sam sobie Maciej Tokarz zapracował na własną kompromitacje, ale jak widać ciągle mu mało i pogrąża się coraz bardziej. Dalej misie - w pakiecie pierwszych 5 uchwał pewnie będą podwyżki diet a także drenowanie budżetu miasta.
0
Turysta22:41, 22 kwietnia 2024
Panie Tokarz ,,NT zasługuje na więcej'' tzn. na Pana, miej pan trochę pokory, co chcesz pan przełamywać, masz pole do popisu działaj. Mam takie przekonanie,że ta 11 może narobić marazmu.
0
Zadbany Zetor22:18, 22 kwietnia 2024
Ej chłopie chłopie
0
Nowotarzanka22:12, 22 kwietnia 2024
Panie Macieju bez pana słońce świeciło i nadal będzie świeciło nad Nowym Targiem. Niech Pan przestanie straszyć. Porażka boli prawda. Obwodnica jest zaplanowana i będzie czy Pan chce czy nie. Prawdziwi nowotarzanie jej chcą a przyjezdni do Nowego Targu jak się im coś nie podoba niech miasto opuszcza. Strachy na łachy.
0
wyborcza kiełbasa21:58, 22 kwietnia 2024
Panie Macieju... żal mi Pana... Ale cieszę się że mieszkańcy ostatecznie się na Panu poznają do kolejnych wyborów. Oczywiście jeśli obowiązki "społecznika" pozwolą Panu dotrwać do końca kadencji. Pozdrowienia z Zakopanego. Czekamy tu na Pana z otwartymi ramionami ;-) jak na to wschodzące słoneczko :-)
0
Dziadyga Blokowa21:55, 22 kwietnia 2024
Na Pana miejscu powinien schować głowę w piasek a nie straszyć .
0
Jan Tek21:48, 22 kwietnia 2024
Ludzie nie wiedzą nawet, że zgodnie z prawem, to ostatnia kadencja Watychy. To co się dziwić że głosują jak głosują.
Panie Tokarz, niech pan pilnuje Watychy, bo inaczej to już całkiem facet odpłynie.
0
Lubelski góral21:45, 22 kwietnia 2024
No ciekawe jaka będzie pierwsza rzecz którą zrobią w mieście
0
Maro21:42, 22 kwietnia 2024
Przegrałeś x kretesem
/.../
0
Szambo -Lot21:37, 22 kwietnia 2024
Obiecuje czy straszy :)) ?
0
zw21:32, 22 kwietnia 2024
Oj, boli porażka, bardzo boli,
0
IM21:32, 22 kwietnia 2024
Najwyższy czas żeby zrobić że wszystkim porządek Najwyższy. Życzę powodzenia Panie Macieju
0
Zadbana trzydziestka21:27, 22 kwietnia 2024
Panie Macieju pora się pakować i jechać /.../ do Oświęcimia a nie dzielić ludzi w nowym targu
0
Kumpela21:24, 22 kwietnia 2024
Mam nadzieję że większość którą ma w radzie teraz p.Tokarz będzie działała dla dobra całego ogółu mieszkańców. Oby to nie było na zasadzie stawiania kontry we wszystkich uchwałach, ponieważ drodzy mieszkańcy Nowego Targu wtedy nie będzie żadnych inwestycji w mieście "dzięki Nowej Radzie Miasta". Proszę pamiętać że do rady weszli dwaj byli pracownicy Urzędu którzy odeszli w niesławie, jeden zwolniony dyscyplinarnie a drugi zdegradowany z funkcji naczelnika na zwykłego urzędnika. I będą mieszać. Za pięć lat proponuję rozliczyć przede wszystkim radę miasta. To jest organ uchwałodawczy. Także panie Tokarz proszę tutaj nie stosować gróźb tylko zabrać się do rzeczowej i merytorycznej pracy na rzecz miasta bo zostaliście wybrani przez ludzi na swoich przedstawicieli więc się wykażcie.
0
BYK21:08, 22 kwietnia 2024
11 co to za liczba ? a nas jest 56 %
0
Naiwny21:00, 22 kwietnia 2024
Żebyś się nie zdziwił jak długo będziesz miał jedynastu!
0
:)20:55, 22 kwietnia 2024
Gratulacje i życzę powodzenia
0
kaczy lupiez20:50, 22 kwietnia 2024
Glosowalem na Pana.Szkoda ze tak malo ludzi glosowalo,teraz moga miec tylko pretensje do siebie.Nad miastem przez 5 lat beda wisiec ciemne chmury.Watycha nie lubi zieleni drzew a zakochany jest w betonie,niestety.
0
Zagadka20:47, 22 kwietnia 2024
Jakieś referendum się szykuje?
0
prawicowiec20:45, 22 kwietnia 2024
A jeśli będą przetasowania ??
Po co te groźby. Panowie Garbacz i Tokarz przecież ludzie was odrzucili ( większość ) a wy już zaczynacie wymachiwać szabelkami. Pewno macie długi do spłacenia wobec sponsorów z kampanii a tego się uzbierało oj uzbierało .
0
tak20:45, 22 kwietnia 2024
Nie strasz bo się pos,,sz
0
King of the Spisz20:38, 22 kwietnia 2024
Niech wybudują obwodnicę a potem se może Tokarz rządzić
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas