Zaprzysiężenie nowego burmistrza Szczawnicy i radnych. Ogłoszono nazwisko zastępcy - podhale24.pl
Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Czarny Dunajec
Rain
12°
Wiatr: 2.88 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
12°
Wiatr: 1.476 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.06 km/h Wilgotność: 96 %
Rain
13°
Wiatr: 2.952 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
15°
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
12°
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 91 %
Jakość powietrza
12 %
Nowy Targ
30 %
Zakopane
30 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
08.05.2024, 15:28 | czytano: 3753

Zaprzysiężenie nowego burmistrza Szczawnicy i radnych. Ogłoszono nazwisko zastępcy

W szczawnickim Dworku Gościnnym odbyła się pierwsza w tej kadencji uroczysta sesja Rady Miasta, na której zaprzysiężona niedawno wybranego burmistrza i nowych radnych.

Podczas uroczystości nowy burmistrz Bogdan Szewczyk podziękował współpracownikom i mieszkańcom za pomoc w uzyskaniu bardzo dobrego wyniku w ostatnich wyborach. Poprosił także o wsparcie pracowników urzędu, jednostek samorządowych i organizacji pozarządowych. Z bardzo pozytywnym odzewem zgromadzonych gości spotkała się informacja, że zastępcą burmistrza został Tomasz Moskalik, który pełnił już to stanowisko przed 9 lat za rządów burmistrza Grzegorza Niezgody. W ostatnich latach pracował jako dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu.

Przewodniczącą Rady Miasta została jednogłośnie wybrana Urszula Korus, która pracowała w Urzędzie Miasta przez ponad 40 lat. Funkcję wiceprzewodniczących pełnić będą Jolanta Salamon i Bartosz Ciesielka.

Po zakończeniu sesji burmistrz Bogdan Szewczyk zaprosił wszystkich na poczęstunek i wspólne rozmowy.

jd/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Swojok14:59, 9 maja 2024
No to panie Burmistrzu do dzieła i w pierwszej kolejności pozmieniać te bezsensowne i karygodne decyzne poprzedniej rady i burmnistrza odnośnie terenów budowlanych, otworzyć Szczawnicę dla mieszkańców i skończyć z bezprawiem Urzędu w tej kwestii że właściciel gruntu,działki nie może na swoim terenie budować sobie co chce bo rada założyła co innego.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas