Anna Paluch przyjmuje gratulacje. "Z nowymi siłami wracam do Sejmu" - podhale24.pl
Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Szczawnica
Clouds
16°
Wiatr: 4.284 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
17°
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
17°
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
17°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 79 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
10.06.2024, 11:31 | czytano: 13639

Anna Paluch przyjmuje gratulacje. "Z nowymi siłami wracam do Sejmu"

- Z przyjemnością odpoczęłam po 18 latach harówki i z nowymi siłami wracam do Sejmu. Będę krytycznie patrzeć na to, co wyczynia ta nieszczęsna koalicja - mówi w pierwszym komentarzu Anna Paluch z Krościenka, która dzięki niedzielnej wygranej Arkadiusza Mularczyka w wyborach do Europarlamentu, zastąpi go w Sejmie.

Anna Paluch. Fot. Marcin Szkodziński
Anna Paluch. Fot. Marcin Szkodziński
W październikowych wyborach Anna Paluch nie dostała się do Sejmu. Mimo, iż w okręgu nr 14 zdobyła ponad 14 tysięcy głosów, to uzyskała siódmy wynik na liście Prawa i Sprawiedliwości, tymczasem partii przypadło tylko sześć mandatów.

Po przegranych wyborach weszła do zarządu spółki Małopolskie Dworce Autobusowe.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
1
Ciekawe00:16, 14 czerwca 2024
Panie sawuarek i wiwarek, co prawda pani Anna Paluch nazywana jest "gwiazdą Pienin", jednak nie było jeszcze do tej pory słychać, by to "gwiazdorstwo" oznaczało jej "karierę filmową", ale może coś mi umknęło i Pańska pseudo-recenzja "filmowa" jest tu uzasadniona. A teraz serio - proszę przestać manipulować i sugerować, że UZASADNIONE pretensje o zajmowanie mieszkania komunalnego za niski czynsz przy WYSOKICH dochodach pani Anny Paluch, jak i inne uwagi, co do jej postępowania jako osoby publicznej - posła na Sejm RP są "atakiem" na nią z powodu jej pochodzenia z Pienin. Proszę przestać malować cukierkowy obrazek tej pani, która niejednokrotnie pokazała publicznie swoją butę i lekceważenie względem innych - owszem, widać ją wszędzie, "pokazuje się" ale bynajmniej nie po to, by WSZYSTKICH obywateli wysłuchać (a już na pewno nie tych, którzy myślą inaczej, niż ona), lecz po to, by zwracać uwagę na nią samą - nie od dzisiaj wiadomo, że prawie każde jej przybycie na spotkania i imprezy następuje z opóźnieniem, by zrobić odpowiednie "wejście gwiazdy" - gdzie tu szacunek dla innych zgromadzonych??? No właśnie szacunek - "biedna" pani Anna Paluch, tak wg Pana źle traktowana, a taki "wzór" cnót wszelakich... Pozwolę sobie Panu przypomnieć urządzoną przez nią i przez nią sterowaną zadymę na nowotarskim Rynku w 2015 roku, podczas spotkania wyborczego z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Ta "wzorcowa" pani Anna Paluch nie potrafiła jakoś normalnie rozmawiać z drugim człowiekiem, prezydentem kraju - musiała wrzeszczeć przez "szczekaczkę" i gwizdami zakłócać słowa drugiego człowieka - prezydenta RP. A zupełnie niedawno próbowała w rozmowie z dziennikarzem RMF wyprzeć się swojego udziału, swojej organizacji tej burdy...to jakaś amnezja, cynizm czy zwykłe kłamstwo tej "wzorcowej" osoby??? I jeszcze jedno, ta sama pani Anna Paluch, która ze skrzykniętymi przez nią innymi osobami zakłócała wystąpienie prezydenta B. Komorowskiego, była zawsze oburzona, gdy ludzie nie popierający PiSu (partii, która swoimi podłymi działania doprowadziła do takich podziałów w Polsce, między ludźmi, o których nawet się nie śniło zaborcom, ani komunistom) demonstrowali przeciwko temu ugrupowaniu i jego prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Wtedy pani A. Paluch się obruszała, bo... no właśnie, bo co??? Jej i tym, co myślą jak ona wolno więcej, niż innym??? Wolno wszystko??? Prezes Kaczyński jest ponad prawem, jest nietykalny, jego i jego prawa trzeba szanować, ale na innych, którzy są z innej opcji można rzucać obelgi i oszczerstwa??? I Pan tu pisze, że powrót pani Paluch do Sejmu
to "więcej kultury politycznej, swobody ścierania się różnych opcji, zasady wielu oczu"??? Może faktycznie lepiej niech Pan "tworzy" pseudo-recenzje, może nawet pseudo -scenariusze, najlepiej w kategorii fantasy lub science-fiction...choć nie bez "science", bo to byłoby zdewaluowanie tego słowa związanego z rozumem.
0
abc21:37, 13 czerwca 2024
No cóż, ok. 1/3 wyborców lubuje się w tym stanie będąc p.... .
6
sawuarek i wiwarek21:01, 13 czerwca 2024
No to niech będzie jak chcesz, 'zgodnie z faktami': Jest 460 posłów w Sejmie z dokładnie takimi samymi zarobkami, ale wszyscy tylko tę jedną posłankę widzą i krytykują, bo ona jest z PiS, bo ona jest z Pienin. Zachowują się jak ten widz, który wchodzi na sam koniec filmu i nie podoba mu się, bo widzi że bohaterowi filmu za dobrze się powodzi, inni w oglądanym filmie mają gorzej a jemu jednemu jest tak dobrze - to niesprawiedliwe, woła. Tylko że ten spóźniony widz nie oglądał filmu od początku i nie widział jak pierwszy po komunie wójt z nią walczył, wyrzucał w ekspresowym tempie na bruk, jak następnie żeby ją przynajmniej zdołować, a najlepiej całkowicie zniszczyć w lokalnej opinii publicznej, dano jej prowizorkę w tylnej części magistratu, który dziś już nikt nie pamięta jak wówczas wyglądał i jak pachniał, jak agresywnie ją niszczono w kolejnych kampaniach wyborczych nikczemnymi nadpisami na jej plakatach, itp., i to z tego powodu ubolewam że moje zdanie jest raczej odosobnione.
Na koniec pytanie: czy to było dobrze czy to było źle, że z racji tego komunalnego mieszkania jako parlamentarzystka częściej bywała w naszym regionie, rozmawiała z mieszkańcami, obserwowała co się na naszym terenie dzieje? Fajnie że wraca do Sejmu. Potrzeba nam więcej kultury politycznej, swobody ścierania się różnych opcji, zasady wielu oczu.
1
Ciekawe15:19, 13 czerwca 2024
Panie sawuarek i wiwarek, krytyczne wypowiedzi dotyczące zajmowania od lat przez panią Annę Paluch, przy jej publicznie znanych dochodach (z racji na funkcję posłanki plus otrzymywane już świadczenie emerytalne, nie zapominając o budowanym domu) mieszkania komunalnego za 116,43 zł miesięcznie, podczas gdy ludzie w trudnej sytuacji życiowej czekają na takie mieszkania, nie jest żadnym "atakiem ad personam", to jest po prostu secundum facta. Ale ma Pan rację, w tym względzie ma Pan "dosyć odosobnione zdanie", ma Pan do tego prawo i jak mawiał bohater filmowy Pawlak - To nie grzech, ale wstyd...
5
sawuarek i wiwarek12:06, 13 czerwca 2024
Wiesz, Ciekawe, parę lat temu pewna osoba straszyła mnie poważnymi konsekwencjami, ponieważ ja śmiałem użyć w komentarzu tego samego słowa które ona rzekomo wcześniej niż ja użyła i to nieświadome użycie przeze mnie tegoż akurat słowa miało niby być dla tej osoby dowodem w sprawie jakiejś, w sumie to do dziś nie wiem o co jej chodziło. Ja po prostu mam bogate słownictwo, może częściej powinienem sprawdzać używane w komentarzach słowa czy znaczą one aby na pewno to co chcę powiedzieć, ale raczej staram się, jeśli mam do wyboru, użyć bardziej wyszukanego słowa. Słowo 'epatować' akurat sprawdzałem i adekwatnie oddaje ono to co chciałem powiedzieć. Jeszcze trochę, jeszcze kilka takich ataków ad personam wobec pani posłanki o to mieszkanie i wszyscy całkowicie przestaną na te ataki zwracać jakąkolwiek uwagę - od samego początku nie powinni, ale to jest moje, jak widzę dość odosobnione, zdanie.
1
Ciekawe06:37, 13 czerwca 2024
Ciekawe, czy osoby zarabiające w granicach najniższej krajowej albo przeciętni polscy emeryci, płacący za mieszkanie znacznie więcej niż 116, 43 zł na miesiąc i zastanawiający się z czego opłacić leki i wyżywienie, użyją tak wyszukanego słowa jak "epatowanie" na zwracanie uwagi na fakt, że posłanka RP z ramienia partii o wymownej (choć w tym przypadku mylnej) nazwie Prawo i Sprawiedliwość, zarabiająca oficjalnie kwotę ok. 25 000 zł miesięcznie, zajmuje od lat mieszkanie socjalne, za które płaci owe 116,43 zł czynszu? No, ale jak się jest sawuarkiem i wiwarkiem, to widać traktuje się kwestie uczciwości i przyzwoitości z pseudo-francuską nonszalancją.
4
sawuarek i wiwarek23:36, 12 czerwca 2024
ad "mieszkanie komunalne" posłanki: Pewnie rzeczywiście zaspała trochę gruszki w popiele bo mogła zawczasu, zanim medialnie wytoczono przeciwko niej to działo, ogłosić że opuszcza je żeby ktoś bardziej potrzebujący mógł w nim zamieszkać, ale z drugiej strony też nie przesadzajmy. Prawdopodobnie właśnie obecnie dopełnia się medialnie proces całkowitego nasycenia wszystkich tym tematem i od teraz ludzie powoli zaczną mieć już dość tego tematu. Jak długo można non stop epatować ludzi tym mieszkaniem?
0
jaga223:07, 12 czerwca 2024
@Pan Ste. Taaak Braun . Będą nas z nim kojarzyć , Ło Matko . Próba generalna już była .
0
Do Klusa21:14, 12 czerwca 2024
Gdzieś tu słychać jakiś płacz??? Pani Anna Paluch, była posłanka ("18 lat sejmowej harówki") i przyszła posłanka (z racji na przejście pana A. Mularczyka do europarlamentu i zwolnienia miejsca w polskim sejmie), podobnie jak każdy inny poseł wybrany do tej pracy, która ma służyć obywatelom kraju, podlega prawu oceny - jej dokonań/braku dokonań i jej postępowania zgodnego/niezgodnego z etyką poselską, jak i zwykłą ludzką uczciwością i przyzwoitością. Czy się to komuś podoba, czy nie, czasy nietykalności tzw. prawych i sprawiedliwych minęły, więc tak często przez nich wcześniej wspominany suweren ma prawo się wypowiadać na ich temat i wypowiedzi nie zawsze muszą być "słodkie" jak bezy z bitej "pianki". Demokracja bywa i słodka i gorzka.
1
Klusa14:17, 12 czerwca 2024
O co tyle płaczu? Ludzie na nią głosowali tak ? Przepisy na to zezwalają wszystkim partiom tak? Więc skąd to bicie piany ? To mamy tą demokrację czy nie ?
0
be lajzy11:22, 12 czerwca 2024
@ Nas - a co nie pasi Ci że Hipis jest w pis ? ... hi hi...

Baca jak nosi długie włosy to jest oki ?
i wygląda jak chodzący strach na wróble... i jest nr jeden na hali!!
tu podobnie na tej Wiejskiej ... i "inteligencja" ze wsi dołaczy ...
0
AM10:26, 12 czerwca 2024
Wredne koty zawsze na cztery łapy spadają!
0
ludzikUSA10:21, 12 czerwca 2024
widac jest bardzo fotogieniczna i brakowalo jej na propagandowych zdjeciach chyba dlatego wraca ,a komunalne mieszkanie juz oddala ?
0
Wicher07:40, 12 czerwca 2024
Do Hej!A jak państwoweznaczy czyje ?
0
durni klakierzy się cieszą06:11, 12 czerwca 2024
Szkody jakich narobiono w prawie przy gorliwym udziale tej "pani" będziemy ponosić przez pokolenia.
1
Nas21:37, 11 czerwca 2024
Pani Ania powinna być zawsze w sejmie!!a nie ten "strah" na wróble, ale ludzie to ciołki i głosują na jedynke a nie na osobę...
0
OTUA21:30, 11 czerwca 2024
Panie,a właściwie już pani od donosów,rozliczeń,i zawiadomień będzie miała konkurencję,o otwarciach,wstęgach i uroczystościach państwowych może już zapomnieć.Niech się skupi na ochronie konstytucji i pobudzi do działania coś ospały ostatnio KOD,bo człowiek sukcesu tysiąclecia już zmienia swoją garderobę.
0
Ruska łonuca21:26, 11 czerwca 2024
@do hej
Tu niema nieprecyzyjnosci w ustawie tylko przygotowanie do wydobycia dla zachodnich korporacji, one mają promesy na wydobycie
Przypomnij ile chcieli mld za dwie nowe kopalnie które planował otworzyć pinokio jedna miała być obok Bielska Białej
0
pedał20:05, 11 czerwca 2024
piszę krótko TA PANI TO KATASTROFA
0
Goral19:05, 11 czerwca 2024
Suwerennej niech się przyglądnie, będzie tam co sprawdzać :)
0
be lajzy17:48, 11 czerwca 2024
a w którym miejscu przyjmuje te gratulacje? w mieszkaniu komunalnym? ...

bo podążają trzej królowie ze wschodu i pytali gdzie mogą złożyć ...

pokłon
0
wyborca15:30, 11 czerwca 2024
Pani Paluch przyznała, że odpoczęła w Małopolskich Dworcach Autobusowych. Zapewne za spore pieniążki odpoczywała. Znajomości, układziki. Fajne świadectwo swojej pracy wystawiła tą wypowiedzią i marszałkowi też.
0
Gulasz Juliusz Zeżarł15:30, 11 czerwca 2024
@krakowski
A jak chłopina nawet odcisku palca po sobie nie zostawił?
0
Gulasz Juliusz Zeżarł15:22, 11 czerwca 2024
@ostrzegam
Jak rozumiem, wg ciebie, pisowskie złodziejstwo należy chronić immunitetem:):)
Część tych pisowców nawet czynnie o ten immunitet zadbała:):)
0
Do Hej!15:19, 11 czerwca 2024
A Pani/Panu Hej! polecam zapoznanie się z kontrowersyjną i nieprecyzyjną ustawą geologiczną z czasu (nie)rządu PiSu, której zapisy mogą być tak różnie "interpretowane", że i na "działeczce", ewentualnie należącej do Hej!, odpowiedni minister z pozycji centralnej (rola samorządu została zmarginalizowana) może stwierdzić istnienie "złoża strategicznego", więc na "działeczce" nie będzie można nic postawić, ani za "dzia łeczkę" dostać odszkodowania... A takie centralne i nieprecyzyjne "ustawienie" sprawy może stworzyć niezłą bazę dla "kombinowania"... no ale to żadna nowość z poprzednich 8 lat pisowskiej swawoli, czego dowodzą ciągłe odkrycia komisji sejmowych i śledczych.
0
Yayco13:55, 11 czerwca 2024
Ania autobusy polubiła
Do Warszawy przesiadkę w mieście już wyczaiła.
0
Do Ostrzegam11:49, 11 czerwca 2024
Dzięki za ostrzeżenie. Sprawami oszustw i przekrętów z czasów ostatnich 8 lat rządów podobno "prawych i sprawiedliwych" oraz "suwerennych" zajmują się już odpowiednie służby (m.in. sądy i prokuratura) i komisje sejmowe/śledcze. Publicznie są transmitowane ich posiedzenia, publicznie podawane gigantyczne kwoty "przekręconych" publicznych (NASZYCH - PODATNIKÓW) środków. Dziwnym tylko trafem, ci, którzy wcześniej publicznie przez 8 lat wycierali sobie usta "prawością i sprawiedliwością" oraz "szacunkiem dla narodu - Suwerena" teraz podczas przesłuchań zasłaniają się niepamięcią, nie stawiają się na wezwania, ukrywają, a niektórzy poszukali schronienia w tej "wstrętnej" Unii Europejskiej i "z obrzydzeniem" przyjmą to "straszne" euro za posadkę w europarlamencie. Ostrzegam - zna Pani/Pan taką prostą zasadę: gdy nie wiadomo, co powiedzieć i jak się zachować, to najlepiej powiedzieć prawdę i zachować się przyzwoicie??? Tylko, że trzeba naprawdę, a nie z nazwy być prawym i sprawiedliwym.
0
krakowski11:21, 11 czerwca 2024
Do "Tadeusz Morawa, syn żołnierza AK-WiN". Wstydu nie masz, a ojca uszanuj we właściwy sposób, a nie popierając pisowską agentkę
0
Norton200309:54, 11 czerwca 2024
Czegóż to pokorny sługa narodu nie zrobi dla służby ojczyźnie...ech , waleczne to serce. A wszystko to nie dla władzy, nie dla dóbr doczesnych , jeno dla chwały Rzeczpospolitej. Wzruszające.
3
Ostrzegam09:03, 11 czerwca 2024
Do MM: CZY (DO MM) zdajesz sobie sprawe z wylanych oskarzen wobec PIS i ZJEDNOCZONEJ PRAWICY.TO sa oskarzenia KARNE.Podaj nazwiska i kwoty ktore w twoich oskarzeniach zostaly popelnione.Uwazaj co piszesz
1
Taka prawda08:43, 11 czerwca 2024
Do Magda: Madziu gwarantuje ze mieszkanie(to wlasciwie nie mieszkanie tylko norai dziwie sie ze w takich skromnych warunkach Pani Ania mieszka).Juz niedlugo Pani Ania bedzie miala swoj wlasny dom.
0
Hej!08:32, 11 czerwca 2024
Do Wicher: Musisz wiedziec ze wlasnosc Polakow to grunty tylko do 50 cm.Ponizeej to Grunty- Ziemia SKARBU PANSTWA.Zapoznaj sie z tym prawem i nie oczerniaj.
1
gast05:40, 11 czerwca 2024
O Jagnie i jej nierozliczonych aferach nikt tu nawet nie wspomnial. Hipokryzja zezarla juz nie jedna partie od srodka.
W Brukseli to ta dopiero wstydu nie bedzie miala !
0
Ryś00:50, 11 czerwca 2024
To nie do końca wina tej Pani, że tylnymi drzwiami wchodzi do Sejmu. To wina tych wdzystkich ludzi ktorych sami wybieramy aby tworzyli dla Nas prawo. A oni tworzą prawo pod "siebie" nie dla Nas będąc pewni że My zapominamy o tym.
I MAJA RACJE! Bo My pamietamy o tym do 2 tygodni po wyborach, a potem jak krew w piach i znowu na nih głosujemy. Zaraz ogłoszą prawo dziedziczenia miejsc w Sejmie i Senacie i będzie po temacie. Obudź sie PODHALE!
0
Gulasz Juliusz Zeżarł23:23, 10 czerwca 2024
Cóż, panna Anna to poważny zasób intelektualny partii Jarosława Polskęzbawa. Może nawet mocniejszy niż sam Marek Suski. Jak napisał pan Morawa-Syn
bez własnych zasług, gatulacje się należą. Tyle, że nie wiadomo komu ani za co.
0
nn23:14, 10 czerwca 2024
no zdjęcie idealnie opisuje osobę. Brawo media.
0
Do Wicher23:04, 10 czerwca 2024
Ależ tak - pani Anna Paluch była bardzo zaangażowana w prace nad tą ustawą. Jako poseł sprawozdawca miała na jej temat wiele do powiedzenia... Pytanie tylko w czyim interesie? Bo w ustach PiSowca określenie - "dobro narodowe" jest warte tyle samo, co zbitka słowna "Prawo i Sprawiedliwość".
0
Optymista21:47, 10 czerwca 2024
Dla mnie, to ty jesteś darmozjadem a nie pracoholikiem
0
Maniek21:40, 10 czerwca 2024
Przepraszam za swoje słowa ale ,to największy wstyd na świecie że ta Pani została znów posłem ????
2
sawuarek i wiwarek20:37, 10 czerwca 2024
Ucieszyłem się z tej wiadomości, a to z kilku powodów, z których dwa są szczególnie istotne i najbardziej się wyróżniają. Po pierwsze to jest rzadki w polskiej polityce przypadek osoby, która przez trzydzieści kilka lat konsekwentnie pięła się po drabinie politycznej kariery, żadnego szczebla nie pomijając, od przewodniczącej rady gminy, przez sejmik małopolski (powiatów wtedy jeszcze nie było), na Sejmie RP skończywszy. Po drugie ona faktycznie pochodzi z naszych stron i na pewno lepiej niż niejeden inny poseł będzie znała naszą regionalną specyfikę, do tego jeszcze dysponuje ogromnym doświadczeniem parlamentarnym.
0
Wicher20:03, 10 czerwca 2024
Czy to ta Pani była inicjatorką ustawy o prawie geologicznym ? które okrada Polaków z ich własnych dóbr naturalnych które znajdują się na ich działkach w ziemi ?
2
Pan Ste19:43, 10 czerwca 2024
Tylko Konfederacja i Braun
0
Do MM19:13, 10 czerwca 2024
Jak się nie dysponuje faktami i merytorycznymi argumentami, to najłatwiej oskarżać tych, co mają inne zdanie o "plucie jadem" i obrzucać ich inwektywami (ciekawe, że już obrażanie oponenta nie podchodzi wg MM pod "plucie jadem"). Ale do rzeczy - może jakieś konkrety na temat pani Anny Paluch i jej "osiągnięć" w dziedzinie pożytecznych działań dla regionu i ojczyzny...??? Jej, powtarzam, osobistych, za jej środki finansowe, w ramach działań dobroczynnych, jej rękami dokonanych, w czasie poza pracą zarobkową... Bo te szumne gadki o tym, co to ona i inni PiSowcy przez ostatnie 8 lat u władzy zrobili, to właśnie są weryfikowane - NASZE - PODATNIKÓW PIENIĄDZE były kradzione i wykorzystywane do umacniania partyjnych - pisowskich interesów (a przy okazji napełniania kieszeni cwaniaków z PiSu i Suwerennej Polski), nie zapominając o pompowaniu gigantycznej kasy np. biznesmenowi Rydzykowi i innym instytucjom kościelnym zapewniającym PiSowi poparcie. A co do tych głosów , które pani Paluch zebrała, to jakoś nie wystarczyły, by dostać się w październiku 2023 do Sejmu RP...trzeba dopiero było kombinować z koleżanką Beatą Szydło, jak tu "pomóc" (tzn. nie wchodzić w paradę ze swoją kampanią i plakatami wyborczymi w regionie) w kampanii do europarlamentu temu nielubianemu A. Mularczykowi, by się dostał do Brukseli czy Strasburger i zwolnił miejsce dla "wypoczywającej od 18-letniej harówki" znawczyni autobusów z Krościenka.
0
KK18:47, 10 czerwca 2024
Nieszczęsna to Ty jesteś
0
202418:38, 10 czerwca 2024
nie rozumiem , przecież wybrana została demokratycznie , skąd ten hejt
0
Nieznany17:32, 10 czerwca 2024
Wstydu kobieto nie masz. Za ciepła posadkę i pensje poselska nawet mieszkania nie kupisz bo lepiej w komunalnym mieszkać. Wstyd!
0
Fifi17:05, 10 czerwca 2024
Pani Anno daruj sobie komentarza.
0
Ruska łonuca16:27, 10 czerwca 2024
Panna Ania to tytan tyrania a wyglądało z boku że jako jedyna biegle czyta(poseł sprawozdawca) i patriotycznie wszystko jej obojętne co każą czytać, i jest dumna że jest częścią drużyny chociaż w hierarchii jest w ostatniej ławce(w Sejmie) i podpuszczają ja tytułem baronowej hi hi
0
Łorawiok15:43, 10 czerwca 2024
Hanuś wracaj
0
Elka15:13, 10 czerwca 2024
Masakra. Znowu będzie koło prezesa latać i się podlizywać.
0
yamakay15:13, 10 czerwca 2024
nieszczesna koalicja pokazuje ludzia jak ich okradaliscie na kazdym kroku
0
Klm15:03, 10 czerwca 2024
......a się utyrała w tym sejmie.....no masakra
0
nowotarżanka14:56, 10 czerwca 2024
Ubolewania godne...
0
nowotarżanka14:55, 10 czerwca 2024
Ubolewania godne...
1
Wektor14:53, 10 czerwca 2024
Przełamanie sukcesów wyborczych PiS-u, to fakt, z którym nie ma co polemizować, ale wygrana nie jest tak
powalająca, jak by chciał kontroler. Ten exit poll jest zastanawiający :), z reguły tak się nie myli :),
21 do 20, to nie jest wynik tak powalający, aby osłabiał elektorat zjednoczonej prawicy, raczej to problem
K13G, która będzie miała teraz problemy wewnętrzne, każdy, kto się, chociaż trochę orientuje, wie, że nie będzie
tam WESOŁO :). Lewicy już nie ma :), Cimosiewicza, Belki, Thun, nie będzie w PE, dla mnie dla zdeklarowanego
antykomunisty, to cudowna wiadomość :). Tak się kończą bliskie relacje z wampierzem politycznym :D.

Patrząc szerzej na wyniki europejskie, a dla mnie to jest najważniejsze, to liberalno-lewicowa hegemonia
stojąca na dwóch nogach (Niemcy-Francja), straciła jedną z nóg, czyli Francję :). To wydarzenie to punkt
zwrotny, który będzie miał znaczenie zasadnicze. Rozwiązanie parlamentu we Francji to pierwszy krok do zmiany
polityki w europie, drugi to niemiecki wynik wyborczy, który przełoży się później (następne wybory do Bundestagu),
bo Niemcy mają dość poprawności politycznej i gospodarczego zamordyzmu, który prowadzi do katastrofy w całej Unii.
----------------------------------------

Wszystkiego dobrego Pani Aniu, "psy szczekają, karawana jedzie dalej" :).
0
k***** , pięknie pop prostu14:40, 10 czerwca 2024
Ta Pani ciężko harowała 18 lat....... Proszę to powiedzieć mojemu dziadkowi po 60 latach CIĘŻKIEJ HARÓWKI i śmiesznej emerytury w chwili obecnej. Nikomu nie umniejszam jego pracy,ale niektórzy to są pop prosu odklejeni od rzeczywistości. Za nasze pieniądze bimbają i naród w d***ie mają. Cała klasa polityczne do wymiany ale już !!!
0
baca14:33, 10 czerwca 2024
Nie !!!!!!!!!!nic nie zrobiła a co teraz chce zrobić????
0
Normal14:33, 10 czerwca 2024
I bardzo dobrze ! - Gratuluję choć jeszcze jak widać po wpisach wielu woda do uszu się nie nalała ale poczekamy. Ciekawe ilu z Was będzie miało za 2/3 lata odwagę przyznać się że głosowało na obecny nierząd.
0
Szkoda czytać szkoda ogladać14:25, 10 czerwca 2024
Porażka
0
Zenada14:13, 10 czerwca 2024
Tyle świeżości, tyle polotu i tyle ruchu wniesie Pani Anna. Och i mieszkanie będzie za co opłacić bo czynsz wysoki. Niech żyje zbawca narodu!
0
pol14:07, 10 czerwca 2024
Gimnazjalne trole już nadają - zajmijcie się 100 ma konkretami na 100 dni pasikoniki.
0
Prawo i sowieci14:03, 10 czerwca 2024
Nieszczęsna to ty jestes...
0
Magda14:01, 10 czerwca 2024
a mieszkanie też zwolni?
0
H2O13:30, 10 czerwca 2024
Czy miała na czynsz podczas odpoczynku?
0
Osiol13:27, 10 czerwca 2024
@MM ty chyba podatków nie płacisz bo nie rozumiesz żeby dać dodatek do prądu(w Mops)komuś to trzeba go zabrać komuś kto płaci swój i sobie radzi to dodatkowo go trzeba,, dobic''i zabrać mu jeszcze wiecej by komuś w mopsie wypłacić(a później wycie że drogo np w sklepie)
Tak rozumiesz czynienie dobra?to co można tobie zabrać?nic?
0
be lajzy13:22, 10 czerwca 2024
Widać troskę na twarzy że autobusy znowu przestaną jeździć !!

jak mozna tak zostawić dworce ... bez NADZORU ?!?!

może Braun będzie o nie walczył w Unijji ... miejmy nadzieję
0
PiterQ13:19, 10 czerwca 2024
Panie Tadeuszu, prężenie się że jest się czyimś synem, to żadna zasługa, czasem nawet kłopot. A pani Paluch nie ma czego gratulować, przecież już w październiku było to oczywiste.
0
Jasiek13:16, 10 czerwca 2024
To teraz będzie jeździła autobusem na posiedzenia sejmu. Wystarczy tylko dojechać samochodem do małopolskiego dworca autobusowego.
0
bolo13:01, 10 czerwca 2024
kiedy zwróci mieszkanie komunalne, nie ma wstydu żadnego!!!!
1
Wektor12:59, 10 czerwca 2024
Przełamanie sukcesów wyborczych PiS-u, to fakt, z którym nie ma co polemizować, ale wygrana nie jest tak
powalająca, jak by chciał kontroler. Ten exit poll jest zastanawiający :), z reguły tak się nie myli :),
21 do 20, to nie jest wynik tak powalający, aby osłabiał elektorat zjednoczonej prawicy, raczej to problem
K13G, która będzie miała teraz problemy wewnętrzne, każdy, kto się, chociaż trochę orientuje, wie, że nie będzie
tam WESOŁO :). Lewicy już nie ma :), Cimosiewicza, Belki, Thun, nie będzie w PE, dla mnie dla zdeklarowanego
antykomunisty, to cudowna wiadomość :). Tak się kończą bliskie relacje z wampierzem politycznym :D.

Patrząc szerzej na wyniki europejskie, a dla mnie to jest najważniejsze, to liberalno-lewicowa hegemonia
stojąca na dwóch nogach (Niemcy-Francja), straciła jedną z nóg, czyli Francję :). To wydarzenie to punkt
zwrotny, który będzie miał znaczenie zasadnicze. Rozwiązanie parlamentu we Francji to pierwszy krok do zmiany
polityki w europie, drugi to niemiecki wynik wyborczy, który przełoży się później (następne wybory do Bundestagu),
bo Niemcy mają dość poprawności politycznej i gospodarczego zamordyzmu, który prowadzi do katastrofy w całej Unii.

/.../

Wszystkiego dobrego Pani Aniu, "psy szczekają, karawana jedzie dalej" :).

Proszę się trzymać tematu artykułu. Moderator.
0
Xiądz12:53, 10 czerwca 2024
Taki wynik to podwójna tragedia
0
Mieszkanka12:52, 10 czerwca 2024
Nieszczęsna koalicja na szczęście zaczyna rozliczać wszystkie plugastwa i niegodziwości minionej władzy.Pani Anna siedziała by cicho bo za chwilę będzie bronić kolesi krętaczy i stać za tymi co kradli i nienawidzą Unii Europejskiej do której uciekają przed polskim prawem,a z której biorą euro! Nieszczęsna to była Pani jak na rynku w Nowym Targu atakowała Prezydenta Komorowskiego! I jeszcze zapytanie...Co Pani Anna takiego pożytecznego zrobiła przez te 18 lat harówki?Coś takiego spektakularnego z czego społeczność wyborców była jej wdzięczna.?Paradowanie z nożyczkami po wszelakich uroczystościach to autopromocja samej siebie . I jeszcze pytanko? Czy Pani Anna zrezygnuje teraz z intratnej posady w zarządzie Dworców na których się zna,bo przecież pobiera wysoką emeryturę ,a teraz jeszcze pensja i dieta Posła! Akurat ta osoba nie jest dobrze postrzegana na poselskich salonach.
0
Trzeźwy12:49, 10 czerwca 2024
Ta kobieta wstydu nie ma... jak zresztą cała Zachłanna Prawica.
0
Ja12:44, 10 czerwca 2024
Dramat. Nozyczki trzeba ostrzyć.
0
.......12:42, 10 czerwca 2024
O Jezus Mario ....
0
SS12:13, 10 czerwca 2024
Brawo Pani Aniu!!!
2
MM12:11, 10 czerwca 2024
Gratulacje p.Aniu .A teraz do tych *** ,ktorzy tak chętnie g.. wszystkich obrzucaja i do swojego gniazda sr.... idzcie i zdobądzcie tyle głosow co ta pani,zróbcie coś pożytecznego dla swojej okolicy ,i dla swojej ojczyzny ,a pózniej opluwajcie wszystko dookoła to może oplujesz sam siebie isprawdzisz jak to jest.Ile macie tego jadu w sobie.
0
Fundusz sprawiedliwości12:09, 10 czerwca 2024
Kobieto, wstydu nie masz
0
duma Orawy12:00, 10 czerwca 2024
Jak głosowaliście na Szydło i Mularczyka ??? to teraz macie "godne"zastępstwo.
0
Tomek11:52, 10 czerwca 2024
Tragedia!
0
Współczujący11:50, 10 czerwca 2024
Jak to "odpoczęła" po tej "osiemnastoletniej harówie w Sejmie RP"??? To jednak ta "patriotka - siłaczka" nie pracowała dla dobra regionu w Małopolskich Dworcach Autobusowych S.A.??? Przecież ma takie "wysokie kwalifikacje" - radny B. Pęk oficjalnie potwierdził, że Anna Paluch zna się na autobusach, bo nimi jeździła"... To za co brała wynagrodzenie w zarządzie spółki MDA, skoro odpoczywała??? Aaa, musiała przecież opłacić "baaardzo wysoki" czynsz za mieszkanie socjalne w Krościenku... No, a teraz dalszy ciąg "min i póz oraz osłaniania prezesa własną piersią" na Wiejskiej w Warszawie, "efektownych" wejść po czasie na imprezy i spotkania w regionie,... a cała ta "harówa" za "marne grosze" poselskiego uposażenia...z NASZYCH PODATKÓW
0
an11:50, 10 czerwca 2024
gratulacje
0
Henio11:49, 10 czerwca 2024
Aby tylko się nie spociła od tej harówki
0
Dżony11:49, 10 czerwca 2024
brak słów
0
szambo-lot11:45, 10 czerwca 2024
No wielka szkoda .
0
piotrek11:45, 10 czerwca 2024
nieszczęśni to wy byliście , fundusz sprawiedliwości itd ...
0
Osiol11:44, 10 czerwca 2024
Ano koalicja rozlicza(bardziej naświetla)poczynania poprzednikow,warto posłuchać a może samej wstąpić do komisji i przesłuchiwać wójta/prezesa
Wszak tylko prawda ma nas wyzwolic
0
Lola11:40, 10 czerwca 2024
A taki był spokój bez nie. Już szkoło kontaktowe zaciera ręce.
Musi sobie Pani kupić nowe nożyczki do przecinania wstęg na "otwarciach " nie swoich inwestycji )
1
Tadeusz Morawa, syn żołnierza AK-WiN11:33, 10 czerwca 2024
Gratulacje dla Pani Anny Paluch.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas