Odnalazła się zaginiona kobieta - podhale24.pl
Rabka Zdrój
Rain
4°C
Rain
4°C
Rain
7°C
Rain
7°C
Rain
10°C
Rain
4°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
13.06.2024, 15:38 | czytano: 6691

Odnalazła się zaginiona kobieta

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poinformowała o odnalezieniu 53-letniej tarnowianki, która zagięła 10 czerwca około godziny 20:00, po wyjściu z Szpitala Powiatowego w Zakopanem.

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Poszukiwania wszczęto, gdy kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną i ślad po niej zaginął. - Dzisiaj została odnaleziona. Jest cała i zdrowa - informuje komisarz Agnieszka Szopińska z zakopiańskiej policji.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas