Dwie drogi w Zakopanem zamknięte. Kierowcy zdezorientowani - podhale24.pl
Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii
Zakopane
Clear
15°
Wiatr: 1.584 km/h Wilgotność: 80 %
Clear
18°
Wiatr: 2.304 km/h Wilgotność: 83 %
Clear
16°
Wiatr: 2.088 km/h Wilgotność: 80 %
Clear
16°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 80 %
Clear
17°
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 75 %
Clear
14°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 82 %
Jakość powietrza
28 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
28 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
24.06.2024, 15:22 | czytano: 1243

Dwie drogi w Zakopanem zamknięte. Kierowcy zdezorientowani

Skrzyżowanie ulic Józefa Piłsudskiego i Kornela Makuszyńskiego zamknięte. Kierowcy szukają objazdów.

fot. Marcin Szkodziński
fot. Marcin Szkodziński
W Zakopanem cały czas trwa remont skrzyżowań ulic Kornela Makuszyńskiego i Kazimierza Przerwy-Tetmajera z ul. Józefa Piłsudskiego, która łączy Krupówki ze skocznią narciarską Wielka Krokiew. Na skrzyżowaniach budowane są wzniesienia dla przejść dla pieszych, trwa montaż dodatkowego oświetlenia, a także prowadzone są prace ziemne mające na celu poprawę infrastruktury podziemnej.

Na skrzyżowaniu ul. K. Przerwy-Tetmajera z ul. Piłsudskiego wzniesienie jest już gotowe. Brakuje jeszcze zamontowanego oświetlenia i znaków informujących o przejściach dla pieszych. Ruch w tym miejscu odbywa się już bez większych utrudnień.

Prace przy skrzyżowaniu ulic K. Makuszyńskiego i J. Piłsudskiego nie są jeszcze tak bardzo zaawansowane. Drogowcy postanowili o całkowitym zamknięciu skrzyżowania. Na wjazdach ustawione zostały znaki zakazu ruchu informujące, że utrudnienia na drogach będą trwać do 30 czerwca.

e/r
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Wyborca z ustupu00:41, 26 czerwca 2024
Ile rządzi Filipowicz ile rządził Sołtys z Myszką i Tomkiem
Góralko czy na imię Ci Leszek?!
0
ja15:03, 25 czerwca 2024
Niech siedzą w domu, a nie plączą się po ulicach.
1
góralka ze Skibówek17:17, 24 czerwca 2024
Choćby z tego powodu wypływa wniosek ,że Filipowicz to typowy nieudacznik! Potrafi jedynie swoje malutkie biznesiki prowadzić, ale miasto to dla niego ciemna magia. Nie daje sobie rady, drogi pozamykane, kierowcy szukają objazdów, kibli pobudował w mieście , tylko nie umie ich uruchomić i nimi administrować ,nawet kible go przerosły, targowisko maślane chciał uruchomić ponownie i także mu nie wyszło , mimo szczerych chęci , którymi jak wiadomo piekło jest wybrukowane. Tak z innymi sprawami, które jeszcze z rozpędu po Doruli się jakoś kręcą , ale co będzie za kilka tygodni , to czarno to widzę jako kobieta pracująca. Pisałam mu przed wyborami ,że nie nadaje się na to stanowisko , by zrezygnował, a teraz nie daje zupełnie rady .Niech się męczy , a za chwilę dostanie kopa i się skończy .
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas