Niedziela, 24 marzec 2019, Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 58
Clouds
13°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 54
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 58
Clear
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 50
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra

co, gdzie, kiedy

TatrySki Podhale Nowy Targ - FEHERVAR AV 19 (odwołany)
14.08.2018 17:00 / czytano: 405 / powrót

Drużyna pod wodzą Tomka Valtonena, Marko Ronkko, Tatjany Tichonov, konsekwentnie realizuje plan przygotowań do sezonu i aktualnie przyszedł czas na pierwsze sparingi i ocenę dotychczasowych działań.

Pierwszym partnerem miała być drużyna wielokrotnego mistrza Węgier dawniej ALBA VOLAN aktualnie FEHERVAR AV19. Mecz został odwołany.

"Mecz nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie ze względu na kontuzje jakie dotknęły zespół węgierski. Wszyscy kibice którzy nabyli już bilety będą mogli je wykorzystać na mecz w dniu 2018.08.16 (czwartek) lub dokonać zwrotu w miejscu zakupu.

Wszystkich Państwa, Kibiców i Sympatyków bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację ale niestety nie mieliśmy wpływu na podjętą decyzję przez kierownictwo naszych sparingpartnerów, która nie dość że była dla nas sporym zaskoczeniem to dotarła do nas w ostatniej chwili. Pomimo starań nie udało nam się znaleźć zastępczego partnera dlatego zmuszeni jesteśmy odwołać jutrzejsze, pierwsze hokejowe spotkanie na lodowisku i zaprosić wszystkich Państwa na czwartkowy mecz z MHK DUBNICA" - czytamy w komunikacie przesłanym przez nowotarski klub.

opr.s/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij