Środa, 12 grudzień 2018, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Zakopane i okolice
pochmurno
-1°
Wiatr: 6.4 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
lekki śnieżek
-1°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 94%
śnieg
-1°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 98%
pochmurno
-1°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-3°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 89%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru

co, gdzie, kiedy

Charytatywny Spot Mikołajkowy
09.12.2018 20:00 / czytano: 296 / powrót

NOWY TARG. Tegoroczna akcja charytatywna, organizowana przez VAG Podhale, odbędzie się w niedzielę 9 grudnia w godz 16:00 – 20:00 pod PSB Mrówka przy ulicy Ludźmierskiej.

Tegoroczna edycja organizowana jest dla podopiecznych zakopiańskiego „Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny". Jak wiadomo, dzieciaki lubią słodycze. Dlatego też podczas "spotu" będziemy zbierać słodkości. Wychowankowie ucieszą się również z takich rzeczy jak: kubki, sztućce, artykuły higieny osobistej (lepiej perfumy niż dezodoranty), ozdoby świąteczne.
Potrzebują oni również małe AGD typu: suszarka, żelazko, deska do prasowania itp., więc jeśli u kogoś z Was zalegają takie sprzęty (w dobrym stanie), to z miłą chęcią je przygarniemy. Będziemy również zbierać do puszki pieniądze, które pozwolą nam na zakup innego sprzętu AGD.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacyjnych jak i rodziny z dziećmi. Podczas całej zbiórki rozdawane będą cukierki przez Mikołaja oraz tradycyjnie robimy „zdjęcie grupowe”, do którego zachęcamy wszystkich przybyłych. Mile widziane czapki mikołajowe oraz świąteczne gadżety na samochodach.

Organizatorzy, oprac. r/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij