Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Zakopane i okolice
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Bal Burmistrza
16.02.2019 19:00 / czytano: 815 / powrót

NOWY TARG. W sobotę 16 lutego br. o godz 19:00 do Restauracji Góralsko Strawa rozpocznie się doroczny Bal Burmistrza. Będzie to tym razem sentymentalna podróż w czasie. Bal utrzymany będzie bowiem w stylu lat 20/30-tych.

Bal Burmistrza 2019 to nie tylko obietnica świetnej zabawy w rytmie charlestona, ale także szczytny cel, jakim jest pomoc Fundacji im. Adama Worwy w zebraniu środków na zakup profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji.

Restaurację Góralsko Strawa z całą pewnością wypełni tego wieczoru klimat, jaki na długo pozostanie w Państwa pamięci. Wytworna elegancja dam, sznury pereł, stylowe cygaretki i opaski z piórami, meloniki, muchy i gangsterskie kapelusze... Blichtr i splendor epoki narodzin jazzu i rozkwitu niemego kina, kabaretu, burleski, wielomilionowych fortun i wielkich karier gwiazd Hollywood... Kto wie, może na balu spotkacie samego Charliego Chaplina? Może będziecie mieli okazję poprosić do tańca Marlenę Dietrich albo utniecie sobie pogawędkę z Al Capone?

W programie: bogate, serwowane menu, przekąski, open bar z profesjonalną obsługą barmańską, zabawa w rytmach z epoki i koncert niespodzianka!

Bilety w cenie 175/os. dostępne są w Urzędzie Miasta Nowy Targ, Wydział Kultury, Sportu i Promocji, ul. Krzywa 1, pok. 208.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij