Piątek, 29 maj 2020, Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec i okolice
Rain
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 62
Rain
11°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 62
Rain
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 62
Clouds
17°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 48
Rain
14°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 62
Rain
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 62
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

XXI Tatrzańskie Forum Gospodarcze
03.12.2019 13:00 / czytano: 367 / powrót

ZAKOPANE. Zarząd Tatrzańskiej Izby Gospodarczej zaprasza na XXI Tatrzańskie Forum Gospodarcze, które odbędzie się w Zakopanem w środę 4 grudnia br. w Hotelu Belvedere ****ul. Droga do Białego 3.

Od 20 lat Tatrzańska Izba Gospodarcza jest organizatorem Tatrzańskiego Forum Gospodarczego największej konferencji gospodarczej na Podhalu. Jest to wydarzenie cykliczne, co roku poświęcone różnym zagadnieniom ważnym i kluczowym dla rozwoju gospodarczego i społecznego Podhala.

W tym roku Forum poświęcone będzie ekologii i zrównoważonemu rozwojowi turystycznemu, bo ekoturystyka to najwyższa forma zrównoważonej turystyki, a Podhale to miejsce wyjątkowe, które może pretendować do miana lidera zmian na rzecz ekoturystyki nie tylko w Małopolsce.

Pierwsza część forum poświęcona będzie szeroko pojętej ekologii w kontekście zrównoważonego rozwoju. Część tę poświęcamy głównie zagadnieniom klimatu, ochrony powietrza i krajobrazy. Druga część forum to prezentacje dobrych praktyk i rozwiązań dla biznesu oraz warsztaty ekologiczne dla młodzieży.

Podczas forum zainaugurowana zostanie nowa inicjatywa - I Młodzieżowe Forum Gospodarcze, które będzie platformą edukacji młodzieży, wymiany doświadczeń i informacji na temat przedsiębiorczości wśród młodzieży. Na forum z prezentacjami wystąpią m.in. znani eksperci: Marcin Popkiewicz- analityk megatrendów, ekspert i dziennikarz zajmujący się powiązaniami w obszarach gospodarka-energia-zasoby-środowisko, redaktor portali ziemianarozdrozu.pl i naukaoklimacie.pl.,przewodniczący polskiego oddziału ASPO i członek rady programowej INSPRO, Marek Józefiak- Greenpeace Polska, Andrzej Guła i Ewa Lutomska- Krakowski Alarm Smogowy, Agata Krząstek- Stowarzyszenie V4SDG, Jan Krzeptowski Sabała- edukator promujący etykę środowiskową Leave No Trace i filozofię zero waste, Jolanta Sitarz- Wójcicka- Podhalański Alarm Smogowy, Tymoteusz Mróz- Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Made in Zakopane, Władysław Bętkowski - ekolog, Monika Jaźwiec Prezes Tesko Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.

Patronat Honorowy nad Forum przyjął Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Witold Kozłowski, Partnerstwo: Województwo Małopolskie, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Tatrzański Park Narodowy, Starosta Powiatu Tatrzańskiego, Gminy Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin, Zakopane.

opr.s/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij