Niedziela, 05 kwiecień 2020, Imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny
Nowy Targ i okolice
Clear
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 26
Clear
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 26
Clear
14°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 26
Clear
14°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 28
Clear
14°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 26
Clear
14°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 26
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

Zawody Telemarkowe w Białce Tatrzańskiej
07.03.2020 10:00 / czytano: 399 / powrót

W sobotę 7 marca na na trasie 8A z Jankulakowskiego Wierchu odbędą się III Zawody Telemarkowe Klubu SN PTT na Kotelnicy Białczańskiej

Sekcja Narciarska Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Zakopane 1907 jest najstarszym stowarzyszeniem narciarskim, które zostało założone w 1907 i działa bez przerwy.

Sekcja Telemarku wspólnie z Kotelnicą Białczańską kolejny raz organizuje zawody, aby popularyzować tą starą dyscyplinę narciarską. Zmagania rozrastają się z roku na rok - w ostatnich zawodach zobaczyć mogliśmy zawodników z Ukrainy.

Termin zawodów pokrywa się ze Światowym Dniem Telemarku, który przypada na pierwszy weekend marca, w tym roku to właśnie 7-my. Wobec tego organizatorzy już dziś zaprosić chcą miłośników i entuzjastów telemarku na Kotelnicę Białczańską do Białki Tatrzańskiej.

Na Kotelnicy odbywają się nie tylko zawody ale to również siedziba naszej Sekcji Telemarku i wobec tego pod okiem instruktorów można tu zgłębiać arkana sztuki jeżdżenia tym stylem.

Zawody odbędą się w formule Classic czyli będzie na trasie skocznia, pętla 360 stopni, oczywiście bramki i podbieg do mety. Każdy z uczestników otrzyma w ramach wpisowego pakiet startowy z niespodzianką

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10-tej. Wydawanie numerów od godz. 8,30 w okolicach startu.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij