Wtorek, 20 październik 2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Clear
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

Dom Ludowy zaprasza
02.10.2020 18:00 / czytano: 363 / powrót

W Bukowiańskim Centrum Kultury "Dom Ludowy" trwa cykl spotkań pt. "Między nami pod Tatrami", na który serdecznie zapraszamy.

Najbliższe piątkowe spotkanie rozpoczniemy wernisażem wystawy prac uczestników "Warsztatów twórczych w Szkole Ginących Zawodów". Przez dwa miesiące młodzi adepci sztuki mogli poznać tajniki haftu, bibułkarstwa, metaloplastyki i skórnictwa. Pod okiem podhalańskich artystów powstawały hafty, spinki, klamry, metalowe rozetki, skórzane paski, zakładki, torebki i kwiaty z bibuły. Warsztaty zostały zrealizowane dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "EtnoPolska 2020".

„Między nami pod Tatrami”
Bukowiańskie Centrum Kultury zaprasza na cykl tematycznych spotkań poświęconych naszej góralskiej ziemi. W każdy piątek od 18 września do 16 października o godz. 19.00 w świetlicy Domu Ludowego będziemy mogli spotkać się z pasjonatami wybranych tematów.

2 października – Piotr Jasieński
„Jak to z narciarstwem bywało”
Góry i narty, narty i góry. 2 października usłyszymy o rozwoju narciarstwa na Podhalu, rodzajach nart, wiązań i stylów tego sportu, o ewolucji sprzętu narciarskiego i jego przemianach oraz o roli Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w promowaniu bezpiecznego uprawiania narciarstwa.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij