Środa, 16 czerwiec 2021, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Jabłonka i okolice
Clear
12°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 0.504 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.14 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87 %

co, gdzie, kiedy

Broadway Glamour
02.07.2021 20:00 / czytano: 180 / powrót

2 lipca w Kawiarni Kameralnej w Nowym Targu odbędzie się koncert Broadway Glamour - największe hity Broadwayu.

Śpiewać będzie Agnieszka Pudło - koncert rozpocznie się o 20:00 a bilety dostępne są w cenie 40 zł.

Rezerwacje i informacje: 697 131 104

Enigmatyczny i intrygujący-oto Nowy Jork nocą. Miasto, które nigdy nie śpi, jak śpiewał o nim Frank Sinatra. Niezmiennie przyciąga unikatowym klimatem.

W tym wyjątkowym programie usłyszycie Państwo największe przeboje Marilyn Monroe, Franka Sinatry, Duke'a Ellingtona, Lizy Minnelli, Peggy Lee oraz piosenki z największych broadwayowskich musicali hollywoodzkich produkcji filmowych...

W tajemniczy i ekscytujący klimat nocnego Nowego Yorku zaprosi Państwa aktorka i wokalistka Teatru VIS A VIS, artystka scen muzycznych, pełna scenicznego wdzięku - Agnieszka Pudło.

Agnieszka Pudło jest absolwentką Studium Musicalowego przy Teatrze Capitol we Wrocławiu. Aktorka Teatru VIS A VIS oraz Krakowskiej Sceny Klasycznej. Współtworzy spektakle bazujące na stylistyce retro, swoim doświadczeniem dzieli się również podczas zajęć grupowych i indywidualnych ze śpiewu oraz aktorstwa. Autorka bajek dla dzieci, użycza swojego głosu do nagrań licznych audiobooków oraz piosenek dziecięcych.

Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej niekomercyjnej.

Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie - w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca. Teatr VIS A VIS to kieszonkowe Variété...

Teatr wystawiający przede wszystkim spektakle kameralne, zwłaszcza muzyczne, wokalne i taneczne - także w formie kameralnych widowisk plenerowych...

Twórcą, dyrektorem reżyserem Teatru VIS A VIS jest Bartłomiej Piotrowski - impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych muzycznych.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij