Poniedziałek, 26 lipiec 2021, Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
Jabłonka i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.88 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
17°
Wiatr: 11.052 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
15°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 92 %

co, gdzie, kiedy

Gry terenowe w nowotarskim parku
15.08.2021 10:00 / czytano: 786 / powrót

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu i grupa Gry Terenowe Nowy Targ przygotowały na wakacje coś specjalnego dla rodzin. Przez sześć niedziel w czasie trwania wakacji, w parku miejskim odbędą się rodzinne gry terenowe.

Pierwsza gra pt.: „Lata XX-na tropie przemytników” odbędzie się w niedzielę 11 lipca. Przeniesie ona graczy do lat dwudziestych ubiegłego wieku, gdzie zmierzą się z mafią, która przemyca nielegalne towary na teren Stanów Zjednoczonych.

Kolejna gra „Tajemnica parku-poszukiwania ametystowego sokoła” odbędzie się 18 lipca i pozwoli poczuć się uczestnikom niczym Indiana Jones czy Lara Croft, stającymi przed wyzwaniem rozwikłania zagadki tajemniczego manuskryptu odnalezionego w parku.

Miesiąc zakończy się grą ”Zimna Wojna-Szpieg nigdy nie śpi” zaplanowanej na 25 lipca, w której uczestnicy wcielą się w rolę pracowników wywiadu i podejmą próbę przejęcia tajnych planów ZSRR.

15 sierpnia odbędzie się „Wyprawa do wnętrza ziemi - na ratunek planecie”, naukowcy odkryli, że nasza planeta zaczyna powoli upadać, globalne ocieplenie, zanieczyszczenie powietrza, wody, i gleby może doprowadzić do istnej katastrofy. A odpowiedzi na pytania należy szukać wewnątrz naszej planety.

22 sierpnia odbędzie się gra pt.: "Obca planeta-samotnie wśród gwiazd". Kosmos jest nieskończony, podobnie jak ludzka ciekawość do odkrywania. Jednak gdy popełnimy błąd? Co, jeśli odkryjemy planetę, ale nie będziemy w stanie nikomu o tym powiedzieć? I pozostaniemy zdani sami na siebie wśród gwiazd? Na te pytania postarają odpowiedzieć się uczestnicy kolejnej gry.

Wakacje zakończą się grą pt. "Cyberpunk - Witamy w NEW CITY”, podczas której wybiegniemy w daleką przyszłość do roku 2077, gdzie technologia przejęła większość obowiązków człowieka i wkroczyła już praktycznie w każdy aspekt życia. Jednak każdy chce władzy albo choć utrudnić życie innym. Stając na tropie Cyberzbójów, postaracie udaremnić się ich plan zniszczenia miasta.

Na każdą z gier można zapisać się telefonicznie 18 266 21 32 lub 660 155 459 lub emailem: tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij