Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Mist
-1°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Dostateczna

katalog firm » Budownictwo

BudTym (numer: K03901)

Nasza firma w szerokim zakresie swoich usług posiada ofertę wykonywania wylewek maszynowych. Usługi realizowane są na terenie całej Małopolski (Kraków, Nowy Targ, Zakopane, itd.). Jest to działanie zaliczane do prac posadzkarskich, które mają stanowić fundament dla podłogi w mieszkaniu, domu bądź innym pomieszczeniu. Wylewki maszynowe realizowane są przez nas techniką mixokretu. Wykonujemy również oczywiście wylewki styrobetonowe (zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm) oraz wylewki samopoziomujące ? co jest istotne przy późniejszych pracach wykończeniowych.
Wszystkie prace wykonujemy na nowoczesnych technologicznie maszynach, które w połączeniu z naszymi umiejętnościami i doświadczeniem zapewniają wysoką jakość świadczonej usługi oraz długą żywotność efektu naszej pracy. Wylewka przez nas przygotowania, spełnia najwyższe normy Budowlane, jest gładka i wypoziomowana ? w pełni przygotowana pod dalsze prace wykończeniowe. Pragniemy także zwrócić uwagę, iż wykonywane przez nas wylewki są zbrojone specjalnymi włóknami polipropylenowymi. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, wykonana przez wylewka jest w pełni przygotowana także pod instalacje ogrzewania podłogowego bądź system mat grzewczych. Efektem wykonanej przez nas wylewki maszynowej jest powierzchnia gotowa do położenia ewentualnego ogrzewania podłogowego, a następnie parkietu, płytek ceramicznych bądź paneli podłogowych.

informacje o firmie

Adres
Lasek132 b
Miejscowość
Klikuszowa

dane kontaktowe

Telefon
788956786
Fax
788956786
E-mail
napisz wiadomość
Strona www
www.budtym.pl
reklamy google

lokalizacja na mapie

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij