Wtorek, 19 października 2021, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 7.668 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
Wiatr: 8.928 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.372 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
10°
Wiatr: 7.632 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
11°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 88 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!

FUN TIME

(numer: K04623)
Pienińska 1
34-443 Sromowce Niżne
+48 608 80 60 30
Godziny otwarcia:
8-16
To wizytówka Twojej firmy?
Ważne by Twój wpis zawsze był aktualny. Jeśli chcesz edytować swoją wizytówkę wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i prześlemy link do edycji.
Zgłoś błąd.

Spływy przełomem Dunajca to jedna z najsłynniejszych i największych atrakcji tego regionu. Biuro Fun Time jest jednym z liderów wśród firm organizujących spływy pontonowe i kajakowe dla osób prywatnych oraz grup zorganizowanych tj. firmy, czy szkoły. Na indywidualne życzenie istnieje także możliwość zorganizowania wieczoru kawalerskiego oraz wypożyczenia rowerów. Współpraca z Fun Time to gwarancja zadowolenia i niezapomnianych wspomnień. Spływy odbywają się po najciekawszych trasach wokół, których rozpościera się pasmo gór Pienin. To znakomita aktywność fizyczna dla osób, które chcą się odprężyć i zrelaksować oraz szukających odrobiny adrenaliny, na trasie można spotkać się z bystrym nurtem rzeki oraz falami.

Przed rozpoczęciem przygody dokładnie badany jest stan techniczny sprzętu, aby zapewnić uczestnikom 100% bezpieczeństwa. Na wyposażeniu pontonów znajdują się m.in.:

kamizelki i kaski,
opakowania hermetyczne na elektronikę,
informacje krajoznawcze,
opiekę sternika, który omawia historię Pienin oraz mijanych atrakcji,
istnieje możliwość skorzystania z pianek neoprenowych za dodatkową opłatą 20 zł.

Wszyscy Klienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu na początkowej przystani oraz przebieralni po spływie. W cenie biletu wliczony jest wstęp do Pienińskiego Parku Narodowego.

Fun Time to ponad 500 obsłużonych imprez oraz niezliczona liczba zadowolonych klientów. Plan wycieczki oraz stopień trudności spływów Dunajcem dostosowywane są do indywidualnych oczekiwań grupy. Istnieje możliwość zakupienia vouchera podarunkowego, który możesz podarować komuś bliskiemu na prezent.

Więcej szczegółów dotyczących pakietów, rezerwacji terminów oraz oferty znajduje się na stronie zapraszamy. Zachęcamy do kontaktu z Fun Time!

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas