Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Zakopane i okolice
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 92
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 75
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra

katalog firm » Turystyka

ADVENTURE Park Przygody Gubałówka (numer: K00726)

ADVENTURE - Park Przygody Gubałówka to miejsce wspaniałej zabawy na otwartym powietrzu. Park mieści się na samym szczycie Gubałówki przy górnej stacji kolejki krzesełkowej - Szymoszkowa. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy. Cała kadra obsługująca nasz Park Przygody mówi w języku angielskim.

ADVENTURE Park Przygody Zakopane to miejsce przygotowane z myślą o dobrej zabawie i rozrywce dla turystów odpoczywających w Zakopanem, także dla dzieci i młodzieży, które w ramach wycieczek szkolnych mogą odwiedzają Podhale. Cały system Parku Przygody Gubałówka zaprojektowany i stworzony został w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła cieszyć się ciekawą przygodą na Gubałówce. Nasze wszystkie atrakcje to cały dzień dobrej zabawy, znajduje się u nas - park linowy, najdłuższa w Polsce tyrolka, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz imprez integracyjnych.

Na naszych klientów czekają dwie trasy w parku linowym - TRASA JUNIOR oraz TRASA DUŻĄ, zjazd 300 metrową tyrolką zakończony lądowaniem w bezpieczny sposób. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarcza również SKOK z 14 metrowej WIEŻY oraz zjazd po stoku narciarskim w dużej 3 metrowej kuli - ZORBING, inaczej zwana ZORBA. Można także skorzystać z wyjątkowej ŚCIANKI wspinaczkowej lub spędzić miło czas w strefie relaksu na naszych LEŻAKACH do opalania.

informacje o firmie

Godziny otwarcia
codziennie od 10 - 19
Adres
Gubałówka 9/1
Miejscowość
34-500 Zakopane

dane kontaktowe

Telefon
501 570 570
E-mail
napisz wiadomość
Strona www
www.park-przygody-gubalowka.pl
reklamy google

lokalizacja na mapie

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij