Wtorek, 19 października 2021, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 7.92 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
Wiatr: 8.928 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.372 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
10°
Wiatr: 7.632 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
11°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
Wiatr: 9.288 km/h Wilgotność: 82 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!

ADVENTURE Park Przygody Gubałówka

(numer: K00726)
Gubałówka 9/1
34-500 Zakopane
501 570 570
Godziny otwarcia:
codziennie od 10 - 19
To wizytówka Twojej firmy?
Ważne by Twój wpis zawsze był aktualny. Jeśli chcesz edytować swoją wizytówkę wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i prześlemy link do edycji.
Zgłoś błąd.

ADVENTURE - Park Przygody Gubałówka to miejsce wspaniałej zabawy na otwartym powietrzu. Park mieści się na samym szczycie Gubałówki przy górnej stacji kolejki krzesełkowej - Szymoszkowa. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy. Cała kadra obsługująca nasz Park Przygody mówi w języku angielskim.

ADVENTURE Park Przygody Zakopane to miejsce przygotowane z myślą o dobrej zabawie i rozrywce dla turystów odpoczywających w Zakopanem, także dla dzieci i młodzieży, które w ramach wycieczek szkolnych mogą odwiedzają Podhale. Cały system Parku Przygody Gubałówka zaprojektowany i stworzony został w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła cieszyć się ciekawą przygodą na Gubałówce. Nasze wszystkie atrakcje to cały dzień dobrej zabawy, znajduje się u nas - park linowy, najdłuższa w Polsce tyrolka, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz imprez integracyjnych.

Na naszych klientów czekają dwie trasy w parku linowym - TRASA JUNIOR oraz TRASA DUŻĄ, zjazd 300 metrową tyrolką zakończony lądowaniem w bezpieczny sposób. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarcza również SKOK z 14 metrowej WIEŻY oraz zjazd po stoku narciarskim w dużej 3 metrowej kuli - ZORBING, inaczej zwana ZORBA. Można także skorzystać z wyjątkowej ŚCIANKI wspinaczkowej lub spędzić miło czas w strefie relaksu na naszych LEŻAKACH do opalania.

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas