Zakończenie sezonu motocyklowego

W niedzielę w Małem Cichem odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu motocyklowego.

07.09.2014, 20:13

Mistrz jest tylko jeden! "Taddy" zwyciężył w Red Bull 111 Megawatt

Nie było niespodzianki. Tadeusz Błażusiak wygrał zawody w Bełchatowie rozgrywane na terenie kopalni. Mistrz hard enduro jest tylko jeden i pochodzi z Polski. Ale rośnie jego naśladowca, Oskar Kaczmarczyk (Rajski Racing Motorismo), który zajął 6. miejsce. Kolejny nowotarżanin - Mateusz Stefaniak zajął miejsce 12.

06.09.2014, 21:19

Zawody enduro w KWB Bełchatów: Błażusiak - drugi. Komentarz Oskara Kaczmarczyka

Najlepsi zawodnicy, jeżdżący na motocyklach enduro mierzą się ze sobą w gigantycznym wykopie jednej z największych kopalni odkrywkowych w Europie. Startuje 426 zawodników. Impreza Red Bull 111 Megawatt rozpoczęła się dziś, jutro - kolejny wyścig.

03.09.2014, 09:56

Błażusiak w rajdzie samochodów

- To była niesamowita frajda. Uśmiech z twarzy mi nie schodził. Nie miałem żadnych założeń przed tym rajdem. Celem było zdobywanie doświadczenia – powiedział Tadeusz Błażusiak, który debiutował w gronie kierowców samochodów.

02.09.2014, 16:52

Ekstremalna próba Oskara (zdjęcia i filmy)

- Nigdy nie startowałem w tak trudnych zawodach. Miałem kryzysy i myślałem o wycofaniu się z rajdu, ale jakość je przezwyciężyłem i dojechałem do mety. To był mój największy sukces, nawet nie zajęte miejsce – powiedział Oskar Kaczmarczyk, reprezentant teamu Rajski Racing, który wziął udział w ekstremalnym rajdzie enduro Regiment 13 w Rumunii.

01.09.2014, 12:30

Trzecia edycja Miasteczka Rajdowego w Makowie Podhalańskim z rundą Pucharu Świata!

Już szóstego września br. wystartuje trzecia edycja Miasteczka Rajdowego w Makowie Podhalańskim! W wielkim skrócie będzie to spotkanie historycznej motoryzacji z nowoczesną, a także prelekcja na temat bezpieczeństwa na drodze, rozrywka i wiele więcej atrakcji.

31.08.2014, 09:44

Błażusiak najszybszy w Atlancie

- Odniosłem kolejne zwycięstwo i powracam na szczyt. Mogę uznać, że robota została dobrze zrobiona – powiedział Tadeusz Błażusiak, po wygraniu czwartej eliminacji AMA EnduroCross w Atlancie. Tym samym nowotarżanin objął prowadzenie w punktacji łącznej.

26.08.2014, 23:53

Wicemistrzostwo w debiucie

Oskar Kaczmarczyk z teamu Rajski Racing został wicemistrzem kraju w superenduro w kategorii junior. Nowotarżanina pokonał Emil Juszczak z Joniec Team.

11.08.2014, 12:26

Spędź długi weekend w gronie motocyklistów z całej Polski

Łowisko Pstrąga w Krościenku nad Dunajcem (ul. Jagiellońska 115) zaprasza wszystkich kierowców oraz fanów dwóch kółek na 9 edycję Party Pieniny. Imprezie patronuje Podhale24.

03.08.2014, 21:55

Przesunięty bark Oskara

Strzelino nie było szczęśliwym miejscem dla Oskara Kaczmarczyka, walczącego o mistrzowską koronę w superenduro. Nowotarżanin w biegu finałowym został potracony i doznał kontuzji. Zmuszony był skorzystać z pomocy medycznej. Czwartą rundę mistrzostw Polski juniorów ukończył na czwartym miejscu.

03.08.2014, 15:40

Kobiety na ryczących maszynach - Zlot WIMA Poland 2014

W środę i czwartek (6 i 7 sierpnia) zorganizowany zostanie Zlot WIMA Poland 2014. Złot zaplanowano na terenie Kościeliska, Zakopanego i Białki Tatrzańskiej. Impreza obejmuje m. in. paradny przejazd ulicami Zakopanego około 250 motocykli, prowadzonych przez kobiety-motocyklistki z całego świata.

31.07.2014, 21:40

Nie był ten rajdowcem....

... co nie skończył tatrzańskiego - mówili dawniej specjaliści od rajdów motocyklowych. W sobotę i niedzielę w Nowym Targu rozegrany zostanie 69. Międzynarodowy Rajd Tatrzański, który będzie VII i VIII eliminacją indywidualnych mistrzostw Polski w motocyklowym trialu. „Tatrzański” od 1971 roku ma dopiero charakter imprezy trialowej, która ma w nazwie wpisane „ im. Kazimierza Jurkowskiego”.