Wtorek, 10 grudzień 2019, Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Czarny Dunajec i okolice
Snow
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Snow
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 91
Snow
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 91
Snow
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
17.09.2013, 21:53 | czytano: 1592

IV Wielki Wyścig o Puchar Toru MKS Gorce Kamienica

Motorowy Klub Sportowy Gorce zaprasza wszystkich miłośników sportów motorowych na IV Wielki Wyścig o Puchar Toru MKS Gorce Kamienica. Jest to impreza o charakterze integracyjnym.

Wyścig odbędzie się 6 października br. Biuro zawodów będzie otwarte od 7:30. treningi od 10:00. Start został zaplanowany na 11:30.

Planowane klasy: MINI, 65, 85, KOBIETY, MX1, MX2, LICENCJA, QUADY.

Termin imprezy może ulec zmianie w przypadku fatalnej pogody. Informacje będą na bieżąco podawane na stronie internetowej klubu oraz na facebooku https://www.facebook.com/mksgorce

Tor położony jest w woj. małopolskim, Powiat Limanowski, Gmina Kamienica. Lokalizacja GPRS jest podana na plakacie. Tam każdy może spróbować swoich sił. Zarówno amator jak i zawodowiec.

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
maćko z MX NT21:27, 19 września 2013
ekipa MX NOWY TARG zapewne pojawi się tam
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij