Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Zakopane i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 1.908 km/h Wilgotność: 91
Clouds
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
14.06.2015, 23:31 | czytano: 3736

W Miętustwie odbył się V Zlot Motocyklistów (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Uczestniczyło w nim kilkuset miłośników motocykli nie tylko z regionu Podhala, ale i całej Polski. Organizacji kolejnej edycji zlotu podjęła się parafia Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Miętustwie pod opieką ks. proboszcza Janusza Rzepy oraz motocykliści z grupy „Pasja i Wiara”.

Inicjatorem Zjazdu i opiekunem duchownym motocyklistów jest ks. Tomasz Stec, który był księdzem w parafii w Miętustwie.

Tegoroczny Zlot rozpoczął się uroczystą paradą i poświęceniem motocykli, po czym odprawiona została msza polową, w trakcie której motocykliści z grupy „Pasja i wiara” czytali modlitwę wiernych, zbierali ofiarę do kasków.

Część artystyczna odbyła się w plenerze przed plebanią. Były występy muzyczne - zaśpiewały dziewczęta z „Zbójeckiej Familii”, wystąpił zespół „Aeroblus”. Można było spróbować regionalnych potraw, zakupić ubiór motocyklisty, obejrzeć wystawę starych zabytkowych motocykli oraz wesprzeć warsztaty terapii zajęciowej ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Odrowążu. Cała impreza przebiegała w miłej, spokojnej atmosferze pod opieką strażaków z jednostek OSP z pobliskich miejscowości. Po tak udanym zjeździe zakochani w motorach spotkają się w Mietustwie za rok na VI Zlocie Motocyklistów.

Relację otrzymaliśmy na kontakt@podhale24.pl od "Samosiek". Dziękujemy.

zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij