Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Nowy Targ i okolice
Clouds
24°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
24°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
25°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
25°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 65
Clouds
25°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 79
Clouds
25°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 57
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.05.2020, 09:42 | czytano: 3665

Ceny benzyny idą w górę

Fot. Szymon Pyzowski

Pękła granica 4 zł, ale w górę. Po związanym z pandemią okresie niskich cen paliw, kiedy m.in. na stacjach w Nowym Targu spadły grubo poniżej 4 zł za litr, przyszedł okres wzrostów.

Cena E95 znowu wróciła do poziomu powyżej 4 zł.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Szarak10:38, 29 maja 2020
@Huzar to nie zmienia faktu że pod Wiedniem uczestniczyła Husaria/Husarz a nie Huzaria/Huzar i o to mi chodziło w moim wpisie w którym poprawiłem wpis balbus-a. Co do sieci stacji HUZAR oglądałem reportaż gdzie bodajże właściciel się wypowiadał o tym że zorientowali się że logo i nazwa to dwie różne sprawy ale już byli dosyć długo na rynku i nie będą z tym nic robić aby nie dezorientować swoich klientów. Również czytałem tekst (skopiowany i wklejony w Twoim wpisie) na stronie Huzar i wiem o co chodzi i nie mam z tym żadnego problemu (chociaż przykład z firmą Apple jest trochę nie trafiony w końcu Apple to jabłko i jakby w logo Apple była gruszka to pewnie tez by można o tym poczytać) Także pełen luz, pozdrawiam.
Huzar09:39, 29 maja 2020
Do Szaraka W praktyce stosowania znaku towarowego istnieje duża dowolność. Pozwolę sobie powołać się na tak znaną markę, jaką jest Apple, której logiem jest od zawsze jabłko. W Polsce oraz w wielu innych krajach, nie ma obowiązku ustawowego, by logotyp był w jakikolwiek sposób związany z charakterem prowadzonej działalności, a jego zadaniem jest przede wszystkim odróżnienie firmy od produktów konkurencji. Swoboda działalności gospodarczej w Polsce pozwala na inne zabiegi jak choćby tworzących skojarzenia z wyrazami z języka polskiego, wykorzystanie podobieństwa leksykalnego, jak nazwanie programu lojalnościowego przez PKN Orlen Vitay czy grupy paliw Verva jako nazw charakterystycznych przyporządkowanych danej grupie produktów, pomimo błędów ortograficznych.

W świetle powyższych firma HUZAR spełnia wszystkie wymogi ustawowe i nie łamie prawa przez wprowadzenie w błąd w żadnym aspekcie.

Pragniemy zapewnić, że naszą intencją nie było obrażenie czyichś uczuć czy pamięci narodowej, a jedynie wprowadzenie charakterystycznej marki na rynku.
Rafał.07:50, 29 maja 2020
Ludzie nie jeżdżą paliwo tanie, ludzie jeżdżą paliwo drogie, jak to jest z cenami i wszystkimi tymi różnymi podatkami akcyzami vatami i obrotem paliwami?
Szarak22:08, 28 maja 2020
@balbus pod Wiedniem Turków "rozpieprzyła" HUSARIA a nie HUZAR to dwie różne formacje Husaria to jazda ciężka a Huzar to jeździec jazdy lekkiej. Właściciele tej sieci stacji paliw wiedzą że w logo mają Husarza a w nazwie Huzar, ale jak to stwierdzili nie będą zmieniać nazwy i logo bo zbyt długo już są na rynku. Także do informacji HUZAR to nie HUSARZ
złodzieje15:31, 28 maja 2020
Długo to nie trwało
nt15:20, 28 maja 2020
Najtaniej i najlepiej na Huzarze
balbus13:20, 28 maja 2020
ceny podnoszą tylko ajenci Orlenu,jakoś nachapać się nie mogą ,w Mieście najtaniej obok dworca PKP u tej formacji co pod Wiedniem rozpieprzyła Turków
Było do przewidzenia12:10, 28 maja 2020
Tak. W tej dziedzinie najszybciej zapanuje "nowa normalność". Odbiją sobie wszystko, nawet to czego nie stracili.
fightłapa11:35, 28 maja 2020
Tekst "grubo poniżej 4 zł za litr " buahahaha ; panie autorze gdzie tu jest "grubo" ? Grubo w takim znaczeniu można określać w momencie gdy cena byłaby bliżej 3 zł a nie jak na naszych stacjach 3.90 - 3.99 zł.
miastowy11:23, 28 maja 2020
Verva diesel na Ustupie 10 groszy taniej jak w NT. Najwidoczniej tam mają bliżej do rafinerii. Pozdrawiam uczciwych przedsiebiorców.
ja10:40, 28 maja 2020
a dolar spada wiec za baryłke jest mniej do płacenia :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij