Poniedziałek, 27 września 2021, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Szczawnica i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
14°
Wiatr: 2.34 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
13°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
13°
Wiatr: 3.564 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
13°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90 %
20.04.2021, 11:40 | czytano: 5238

Pod słońcem Chorwacji, czyli Adrian w podróży

Choć na Podhalu, mimo drugiej połowy kwietnia, wciąż jest bardziej zimowo niż wiosennie, Adrian Gładecki z Brzegów znalazł sposób na rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

Od kilku dni twórca strony internetowej poświęconej motocyklom - www.motopodhale.info - cieszy się wycieczkami po krętych, skąpanych w słońcu drogach chorwackiego wybrzeża. Jak to możliwe? Dla Adriana sezon w tym roku i tak zaczyna się później niż zwykle. Swoich znajomych przyzwyczaił już bowiem, że jako pierwszy wsiada na motor i jako ostatni odstawia go na zimę do garażu. W tym roku zdążył już zaliczyć m.in. Bieszczady.Aby cieszyć się urokami magistrali adriatyckiej wystarczy spod śniegu koło domu wygrzebać przyczepę, wrzucić na nią motocykl, wszystko zapiąć do kamper-vana i już po kilkunastu godzinach podróży można cieszyć się czystą frajdą z jazdy. To nic, że pierwsza część trasy to przedzieranie się przez zaspy - warto zadać sobie ten trud by stanąć nad brzegiem Adriatyku. Co prawa zima pojechała z Adrianem, ale nie zagościła tam długo.Wyprawę Adriana śledzić można na jego kanale na You Tube, warto też zajrzeć na stronę www.motopodhale.info. Szerokiej drogi!wo/ zdj. Adrian Gładecki
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij