Pod słońcem Chorwacji, czyli Adrian w podróży - podhale24.pl
Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Szczawnica
Rain
18°
Wiatr: 1.044 km/h Wilgotność: 42 %
Clouds
23°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 41 %
Rain
18°
Wiatr: 3.312 km/h Wilgotność: 43 %
Rain
23°
Wiatr: 7.38 km/h Wilgotność: 43 %
Clouds
19°
Wiatr: 3.276 km/h Wilgotność: 46 %
Rain
17°
Wiatr: 1.188 km/h Wilgotność: 47 %
Jakość powietrza
34 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
20.04.2021, 11:40 | czytano: 7238

Pod słońcem Chorwacji, czyli Adrian w podróży

Choć na Podhalu, mimo drugiej połowy kwietnia, wciąż jest bardziej zimowo niż wiosennie, Adrian Gładecki z Brzegów znalazł sposób na rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

Od kilku dni twórca strony internetowej poświęconej motocyklom - www.motopodhale.info - cieszy się wycieczkami po krętych, skąpanych w słońcu drogach chorwackiego wybrzeża. Jak to możliwe? Dla Adriana sezon w tym roku i tak zaczyna się później niż zwykle. Swoich znajomych przyzwyczaił już bowiem, że jako pierwszy wsiada na motor i jako ostatni odstawia go na zimę do garażu. W tym roku zdążył już zaliczyć m.in. Bieszczady.Aby cieszyć się urokami magistrali adriatyckiej wystarczy spod śniegu koło domu wygrzebać przyczepę, wrzucić na nią motocykl, wszystko zapiąć do kamper-vana i już po kilkunastu godzinach podróży można cieszyć się czystą frajdą z jazdy. To nic, że pierwsza część trasy to przedzieranie się przez zaspy - warto zadać sobie ten trud by stanąć nad brzegiem Adriatyku. Co prawa zima pojechała z Adrianem, ale nie zagościła tam długo.Wyprawę Adriana śledzić można na jego kanale na You Tube, warto też zajrzeć na stronę www.motopodhale.info. Szerokiej drogi!wo/ zdj. Adrian Gładecki
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas