Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Szczawnica
Clouds
20°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
20°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
20°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
21°
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
20°
Wiatr: 1.08 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.916 km/h Wilgotność: 77 %
Jakość powietrza
44 %
Nowy Targ
12 %
Zakopane
36 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
Koronawirus
12
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
11
1
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
30
21
19.07.2022, 22:53 | czytano: 221

Profesjonalny sprzedawca oryginalnego sprzętu Apple – sklep Lantre i jego możliwości (art. sponsorowany)

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat urządzenia amerykańskiej marki Apple zyskały w Polsce olbrzymią popularność. Trudno się temu dziwić, pamiętając o ich nietuzinkowych możliwościach. Premiery kolejnych iPhone'ów, iPadów czy Macbooków są wyczekiwane na całym świecie, a sam sprzęt nieustannie zachwyca i pokazuje, jak powinny wyglądać smartfony i komputery przyszłości.

Naturalnie więc pojawiają się pytania, jak znaleźć warty uwagi sklep z tymi urządzeniami. Odpowiedzią okazuje się Lantre...
 
1. Wyjątkowy sklep internetowy.
2. Dostęp do najnowszych urządzeń w korzystnej cenie.
3. Doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy.
 
Lantre Premium Reseller, to renomowany polski sprzedawca, działający niemal na identycznych zasadach co autoryzowany sklep Apple. Należy do jednych z największych dystrybutorów sprzętu elektronicznego w kraju, co potwierdzają sami klienci, okazując mu pełne zaufanie. Czym jednak dokładnie charakteryzuje się ten sklep? Jaki asortyment posiada? Nie czekaj i dowiedz się wszystkiego już teraz!
 

Wyjątkowy sklep internetowy


Marka Apple kojarzy się ze sprzętem premium – wysokiej jakości i niezawodnym. Taka też jest w rzeczywistości, przez co i sklep ją oferujący powinien gwarantować w pełni profesjonalną obsługę. Dostępny asortyment musi dotyczyć wszystkich flagowych modeli smartfonów, tabletów, laptopów i komputerów osobistych, ale również wcześniejszych wersji tych urządzeń. Nie mniej istotne są akcesoria, jak np. słuchawki AirPods, smartwatche – Apple Watch bądź Apple Magic Keyboard i Magic Mouse.
 

Dostęp do najnowszych urządzeń w korzystnej cenie


Lantre Premium Reseller wyróżnia się także pod względem oferty cenowej. Proponowany sprzęt jest oryginalny, dostępny od ręki i na korzystnych warunkach. Co ważne, tyczy się to zarówno najnowszych iPhone'ów czy Macbooków, jak i ich starszych modeli. Ma to szczególne znaczenie dla osób, którym zależy na wydajnych i niezawodnych urządzeniach, jednocześnie nie chcąc przeznaczać na ten cel wygórowanej kwoty.
 

Doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy


Wybór smartfona, tableta lub laptopa nie jest łatwy. Należy zwrócić uwagę na szereg specyfikacji bezpośrednio przekładających się na funkcjonalność urządzenia. Dlatego także w sklepie internetowym możemy liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów. Prawdziwi pasjonaci zgłębiający temat wszelkich nowinek technologicznych odpowiedzą na nurtujące nas pytania i nakierują na idealny sprzęt. Czegóż chcieć więcej?!
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Zamknij