Święto tuningu w Krakowie - podhale24.pl
Sobota, 13 lipca
Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Rabka Zdrój
Clouds
22°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
23°
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
28°
Wiatr: 2.916 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
24°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 81 %
Rain
29°
Wiatr: 7.056 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
27°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
08.09.2023, 08:01 | czytano: 1702

Święto tuningu w Krakowie

Czas na kolejną odsłonę największej imprezy motoryzacyjnej w Małopolsce. W dniach 9 i 10 września, więc już w nadchodzący weekend w krakowskich halach Expo odbędzie się Tuning Show EXPO 2023

Pasjonaci motoryzacji będą mogli podziwiać wystawę najlepszych, starannie wyselekcjonowanych projektów tuningowych i motorsportowych, wziąć udział w spotkaniach ze sportowcami oraz YouTuberami z branży, a także zobaczyć pokazy driftu.


Największy monster truck na świecie!
Ma ponad 10 metrów długości, 3,5 metra wysokości i prawie tyle samo szerokości – mowa o największym na świecie monster trucku, który zbudowany został w Polsce na bazie japońskiego Nissana Titana. Podczas TUNING SHOW EXPO w EXPO Kraków będzie można nie tylko podziwiać pojazd, ale i skorzystać z przejazdu tą niesamowitą maszyną. Już samo wejście do kabiny jest budzącym adrenalinę przeżyciem, ponieważ aby dostać się do środka, trzeba wspiąć się po wysokich schodkach. Jedno jest pewne – przejazd największym potworem na świecie, gwarantuje niezapomniane emocje!

Strefa driftu, tuningu, car audio
Wiele ciekawych aktywności zaplanowanych jest również w strefach driftu, tuningu i car audio. W strefie driftu skorzystamy m.in. z drift TAXI, czyli przejazdów na prawym siedzeniu samochodu w widowiskowym, kontrolowanym poślizgu; w strefie tuningu na specjalnych stoiskach uczestnicy będą obserwować proces profesjonalnego oklejania aut, a następnie zostaną zaproszeni do spróbowania swoich sił np. w przyciemnianiu szyb samochodu; w strefie car audio odbędą się ostatnie w sezonie 2023 zawody PASCA rozgrywane według formatu PROPPER DROPPERS, dB RACE, a także odbędzie się turniej FANATICAAUDIO COMPETITION. A jeśli emocji nadal będzie mało, to z pewnością dostarczą ich symulatory wyścigowe, które pozwolą siąść za sterami najszybszych maszyn na świecie.

Goście specjalni
Sercem wydarzenia będzie Scena Główna, na której spotkamy gwiazdy motorsportu i popularnych twórców treści internetowych. Udział w imprezie potwierdził m.in. Sebastian Kraszewski prowadzący kanał motoryzacyjny Kickster TV – bez wątpienia jedna z największych YouTube’owych gwiazd w Polsce, znany ze swojego poczucia humoru i luźnego podejścia do motoryzacji. Spotkamy również Grzegorza Leszko – prowadzącego kanał Leszko TV – youtubera i twórcę motoryzacyjnego; Damiana Kurcza – youtubera, który opowie o pasji do budowania samochodów wyścigowych, Aleksandra Pelikańskiego znanego jako Młody Pelikan oraz Kubę Święcha – młodych kierowców rajdowych. TUNING SHOW EXPO będzie fantastyczną okazją nie tylko do poznania ulubionych postaci ze świata motoryzacji, ale i do zbicia z nimi przysłowiowej „piątki”.

Topowi wystawcy
Wśród wystawców spotkamy topowe w Polsce firmy oferujące sprzęt i akcesoria dla motoryzacji od opon, przez oświetlenie, aż po kosmetyki, naklejki i gadżety. TUNING SHOW EXPO ponownie sprawi, że EXPO Kraków na dwa dni zamieni się w największy w Małopolsce garaż samochodowy, w którym znawcy zamieniają samochody w unikatowe perełki, a przecież o to chodzi w tuningu!

Nie tylko samochody
Podczas TUNING SHOW EXPO na moc wrażeń mogą liczyć nie tylko fani czterech, ale i dwóch kółek. Partner wydarzenia – MotoMikołaje Kraków – przygotował wiele niesamowitych atrakcji. Wśród nich m.in. wystawa zabytkowych i tuningowanych motocykli oraz pokazy motocyklowe. MotoMikołaje Kraków poprowadzą również szkolenia z pierwszej pomocy.

TUNING SHOW EXPO nie zna wieku
Impreza odbędzie się pod dachem, co jest ogromnym atutem i wyróżnikiem wydarzenia, bowiem bez względu na pogodę organizatorzy – Targi w Krakowie Sp. z o.o. i Showtime Tomasz Pansewicz – gwarantują fantastyczną zabawę. Program przygotowywany został przez pasjonatów motoryzacji, którzy z własnego doświadczenia wiedzą, że zainteresowania warto rozwijać od najmłodszych lat. Dlatego szereg niespodzianek czeka nie tylko na starszych, ale i młodszych fanów czterech kółek. Wśród nich m.in. możliwość sterowania modelami RC po specjalnie przygotowanym torze. Zaplanowane atrakcje będą miały charakter rozrywkowy oraz edukacyjny, a na wydarzenie warto przyjść w większym gronie – rodziny lub przyjaciół. Fakt, iż impreza odbywa się w zamkniętej, klimatyzowanej przestrzeni daje ogrom możliwości. Jak podkreślają sami wystawcy – wysokiej klasy oświetlenie w EXPO Kraków sprawia, że samochody prezentują się tutaj doskonale. Widać, jak wiele serca wkładane jest w każdy detal.

TURBOPOMOC
Na Scenie Głównej oprócz spotkań z gośćmi specjalnymi odbędzie się w ramach akcji organizowanej przez TURBOPOMOC licytacja przejazdów supersamochodami. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc w budowie domu dla osób z niepełnosprawnościami w Jawiszowicach. Chętni będą mogli również wrzucić datek do skarbonki, a w ramach podziękowania skorzystać z elektrycznych gokartów.


mat.. prasowe
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas